מעוניין לקנות מעבד חדש. השאלה מתי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות מעבד חדש. השאלה מתי?

rotemk

Recommended Posts

שלום לכולם,

מקווה שזהו הפורום הנכון. אני מעוניין להשתדרג במחשב חדש לאחר 3 שנים. השיקול המרכזי שלי הוא מעבד חזק שישמש לפיתוח תוכנה ועבודה עם תוכנות כבדות יחסית (כולן במקביל). השאלה: האם לקנות משהו עכשיו (השבוע) או לחכות לסוף השנה שיצאו המעבדים החדשים של (מרובע ליבות) ואינטל החזקים בצורה משמעותית מאלו היום? מבחינת נחיצות העניין ניתן לחכות מעט אם זה יהיה כדאי מבחינת כח העיבוד.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל אם מעבדי 4 ליבות של ייצאו עוד השנה זה לא עדיף על מעבד כפול ליבות עכשיו?

3 חודשים אני מסוגל לסחוב על מה שיש לי. ושוב, הדגש על כח עיבוד.

חכה ל-Phenom X4 לא תתחרט, חוצמיזה כמפתח תוכנות יהיה לך יותר מעניין לעבוד על מרובע ליבות אמיתי! ולא MCM מודבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה ל-Phenom X4 לא תתחרט, חוצמיזה כמפתח תוכנות יהיה לך יותר מעניין לעבוד על מרובע ליבות אמיתי! ולא MCM מודבק.

נו באמת.

99% מה-"מתכנתים האמיתיים" בכלל לא מעניין אותם מה יש בקופסא המרובעת מתחת לרגליים שלהם. מבחינתם יכולים להיות שם אפילו 3 רומנים קטנים שעובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי מתי תבין שממש לא מעניין אם הוא מודבק עם דבק מגע או עם טיח של הקירות אותי מעניין מה המעבד נותן בפועל ולא איך הוא בנוי.

תלוי למי? למתכנתים שכותבים אפליקציות שעובדות ב-multithreaded, ורוצים תקשורת בין הליבות במהירות מלאה, הם זקוקים למעבד מרובע NATIVE.

MCM של יגרום להם לחשוב שהפיתוח שלהם דפוק, בגלל חוסר תקשורת בין הליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי למי? למתכנתים שכותבים אפליקציות שעובדות ב-multithreaded, ורוצים תקשורת בין הליבות במהירות מלאה, הם זקוקים למעבד מרובע NATIVE.

MCM של אינטל יגרום להם לחשוב שהפיתוח שלהם דפוק, בגלל חוסר תקשורת בין הליבות.

כמה שטויות במשפט אחד .

למתכנתים ממש לא מעניין מה יש שם , כול עוד זה עובד, ואני אומר את זה מניסיון עבר , לתת HEKP DESK לאנשים כאלה אין להם מושג במחשבים כול עוד זה לא נוגע לתיכנות.

ואורי - כבר הפכת לבלתי נסבל, אתה מטרד על הפורום הזה. הבנו אותך בפעם המיליון ואתה עדיין ממשיך לחזור על עצמך

אני מניח שיש לך כבר רשימה של templates מגוונים אם כל תשובה אפשרית על זה שאינטל לא טובים ו הכי טובים.

דיייייייייייייייייייייייי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות במשפט אחד .

למתכנתים ממש לא מעניין מה יש שם , כול עוד זה עובד, ואני אומר את זה מניסיון עבר , לתת HEKP DESK לאנשים כאלה אין להם מושג במחשבים כול עוד זה לא נוגע לתיכנות.

דיברתי על תיכנות ופיתוח יישומים במולטי-תרדים.

ואורי - כבר הפכת לבלתי נסבל, אתה מטרד על הפורום הזה. הבנו אותך בפעם המיליון ואתה עדיין ממשיך לחזור על עצמך

אני מניח שיש לך כבר רשימה של templates מגוונים אם כל תשובה אפשרית על זה שאינטל לא טובים ו הכי טובים.

דיייייייייייייייייייייייי

אולי תדקור אותי וזהו... :itschy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם למתכנתים שכותבים תוכנות Multi-threaded לא משנה אם המעבד הוא MCM א לא. (הפיתוח נעשה באותה צורה)

לרוב ישומי multi-threaded אין צורך בהרבה תקשורת בין הליבות. (כל ליבה עסוקה "בעניינים שלה" ומידי פעם הן מתאמות אחת עם השנייה את המצב אם צריך)

החזרות על עניין ה-MCM באמת כבר משעממות, נכון שעדיף מעבד "Native" אבל מעבדי quad עובדים טוב גם ככה. אתה צריך למצוא סיבות חדשות למה גרועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...