מפרט למשחקים 7.5K גג גג גג!!! - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים 7.5K גג גג גג!!!

Shavoigen

Recommended Posts

קודם כל מאיפה אתה לוקח משמעותית? אתה מוזמן לתת מקור בכל רגע.

דבר שני אנשים כן מגעים לזה ונשארים שם באופן יציב. אתה מוזמן לקרוא ביקורות בהם עשו OC למעבד הזה וגם לדבר עם אנשים שעשו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רשום שם בעברית פשוטה שהבעיה עם מרובעי ליבה היא שאם רוצים להמהיר אותם ל-3GHZ++ זקוקים לקירור מיים (ככה הם רשמו,לא אני)

ו-G0 אמור לפתור את הבעיה בכך שהוא מציע TDP (פליטת חום) נמוכה יותר..

חוץ מזה העניין של ה-G0 ידוע לרבים,ואתה מוזמן לעשות חיפוש

http://forums.overclockers.co.uk/showpost.php?p=9741452&postcount=14

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום שם בעברית פשוטה שהבעיה עם מרובעי היא שאם רוצים להמהיר אותם ל-3GHZ++ זקוקים לקירור מיים (ככה הם רשמו,לא אני)

אני חושב ש iBB או מישהו אחר מהפורום הגיע לתדר של 3.6GHz (או משהו קרוב) עם אוויר בלבד! חפש בפורום (הת'רד הוא מחודש מאי אני חושב).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין להגיע לתדר כזה לבין להיות יציב פה בעבודה יום יומית...

חוץ מזה,יכול להיות שהיה לו מארז מקורר באופן יוצא דופן,יכול להיות שספציפית הוא נפל על מעבד שהוא טוב בקטע הזה,יכול להיות שהלוח שלו מעולה..יש הרבה סיבות..

לא אמרתי שזה בלתי אפשרי,אמרתי שזה קשה ויש מספיק דברים שמגבים את מה שאני אומר כולל הניסיון האישי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין להגיע לתדר כזה לבין להיות יציב פה בעבודה יום יומית...

חוץ מזה,יכול להיות שהיה לו מארז מקורר באופן יוצא דופן,יכול להיות שספציפית הוא נפל על מעבד שהוא טוב בקטע הזה,יכול להיות שהלוח שלו מעולה..יש הרבה סיבות..

לא אמרתי שזה בלתי אפשרי,אמרתי שזה קשה ויש מספיק דברים שמגבים את מה שאני אומר כולל הניסיון האישי שלי.

יש כזה דבר לשים שני מאווררים למעבד? :iamstupid:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום שם בעברית פשוטה שהבעיה עם מרובעי ליבה היא שאם רוצים להמהיר אותם ל-3GHZ++ זקוקים לקירור מיים (ככה הם רשמו,לא אני)

ו-G0 אמור לפתור את הבעיה בכך שהוא מציע TDP (פליטת חום) נמוכה יותר..

חוץ מזה העניין של ה-G0 ידוע לרבים,ואתה מוזמן לעשות חיפוש

http://forums.overclockers.co.uk/showpost.php?p=9741452&postcount=14

קירור אוויר טוב יכול להיות גם טוב יותר מקירור מים שלא לדבר על כך שיהיה זול בהרבה.

נכון הG0 יוריד את הטמפרטורה במעט אבל מאיפה אתה לוקח שבהרבה? לזה אני רוצה מקור זה שזה יוריד אותה אמרתי גם מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא אותו דבר וגם לא בערך. הסטמפינג תמיד שינה לא באופן משמעותי. אתה מצד השני טוען שהפעם זה כן ישנה את זה באופן משמעותי אז חובת ההוחכה די נופלת עליך.

חוץ מזה אני ביקשתי ראשון אם תביא מקור אני גם יחפש מקור בשבילך אם זה כל כך מעניין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי תשובות לכל מה שאני רציתי לדעת.לשאלות נוספות אני אפנה אפנה לפורומים המתאימים

בקרוב המחשב יקנה

אני כבר לא יכול לחכות עד שיהיה לי את המחשב הזה סוף סוף :jump:

אני מודה על העזרה שלכם אתם גדולים אין עלכם!!! :yelclap:

bye bye

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...