שאלה קריטית בקשר ל Dell 20" 2007WFP 16ms - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קריטית בקשר ל Dell 20" 2007WFP 16ms

chap123

Recommended Posts

חשבתי לקנות את המסך של ... הלכתי ל IQPC והם אמרו שהוא מצויין... בהתחלה לפני שבכלל חשבתי לקנות אותו הפריע לי זמן התגובה האיטי שלו (16ms!!!)

אבל אנשים פה בפורום המליצו עליו אז חשבתי למה לא... יומיים אחרי זה הלכתי לחנות שחבר שלי קנה ממנה את המחשב והמליץ עליה כדי לשמוע על מפרט והמוכר טען שדל בכלל לא ייצרו את המסך הזה וזו איזושהי חברה לא מוכרת ייצרה בשבילם והם רק שמו את שם המותג... עכשיו הוא אמר שזמן התגובה הוא קריטי והשאלה היא האם באמת שווה להשקיע בו 2160 שקלים (לסרטים ולמשחקים) או שיש תחלופות יותר טובות מהמסך הזה... יצאתי פשוט ממש מבולבל אחרי השיחה בחנות השנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דל מרכיבה את המסך בעצמה, מאחורי ייצור הפאנל יכולות לעמוד שתי חברות שונות, סאמסונג או .Philips

אלו בהחלט לא חברות עלומות שם ומפה אפשר ללמוד בדיוק כמה ניתן לסמוך על מוכרים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברה ... ידעתי שהמסך הזה טוב פשוט רציתי להיות בטוח בעובדות ועכשיו כשאני יודע שחברות בעלות שם עומדות מאחורי הייצור שלו אני לא אדאג כל כך לאמינות ולביצועים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה תקנה מסך מצוין

אין לך מה להתייחס לזמן תגובה

פשוט כל חברה מודדת לפי מדדים שלה וגם כל החברות מציגות לך מסכים של 2 MS כדי להציג את המסכים שלהן בתור מסכים ממש מהירים אפילו אם זה 4 אז כותבים לך 2 כי האמת היא שאתה לא יכול לבדוק את המהירות

לכן תדע שזה מסך מצויין למשחקים ולסרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ברגיל ובסרטים אין כלל בעיה, אבל במשחק אחד שבדקתי (FIFA 07) דווקא כן היה GHOSTING שדווקא היה דיי משמעותי

כאילו עם בועטים את הכדור רחוק והמיקוד צריך לעקוב אחריו רואים הרבה GHOSTING. מה שכן, במשחק GRAW 2 לא הרגשתי שום מריחות

אני חושב שהמסך מצויין למשחקים. כל עוד אין תזוזות מאוד מהירות אתה לא תרגיש שום GHOSTING. אם אתה כבד אתה גם צריך כרטיס מסך טוב (8800GTS עם 320 MB, מומלץ 640)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זמן תגובה 16MS לא משפיע על גוסטינג במשחקים?

אם אני רק משחק במחשב במשחקים כבדים הדל יהיה מצוין בשבילי(לא WIDE הרגיל)??

אם אתה לא עושה שום דבר חוץ מלשחק ולשחק,

אז אתה לא צריך את הדל.

חבל להשקיע הרבה כסף

אתה יכול ללכת על מסך TN בכמעט חצי מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא עושה שום דבר חוץ מלשחק ולשחק,

אז אתה לא צריך את הדל.

חבל להשקיע הרבה כסף

אתה יכול ללכת על מסך TN בכמעט חצי מחיר

אז אתה אומר שמסך 22 אינץ יספק אותי (ועוד בפחות כסף ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...