האם ככה אני אמור לראות ברזולוציה על מקסימום כולל aa ? {תמונות} - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ככה אני אמור לראות ברזולוציה על מקסימום כולל aa ? {תמונות}

natan805

Recommended Posts

אז תעלה את ה aa ב Catalyst Control Center ל x4 .

כמה זה אצלך כרגע?

מה אתה בסדר אחי מה נראה לך אני דפוק? ברור שהוא על 4. אני אומר לך אותו הגדרות ורואים יותר גרוע ממה שהיה. אולי אם אני יפרמט זה יחזור למה שהיה. למה אולי יש דברים של ATI בווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בפרטי אמרת לי להוריד את ה x4 ולעלות אותו במשחק עצמו.

תנסה להתקין 7.6

אמרתי לך ככה. יש משחקים שאתה מפעיל רק במשחק את הAA על 4 ובדרייבר אתה מבטל אז רואים יותר חלק ויש משחקים שרואים אותו דבר גם אם בדרייבר מעודכן על X4 . כבר שמתי אז דרייבר 7.6 ולא עזר. אני כמעט בטוח שרק פירמוט. אני לא מתתכוון עכשיו לעשות אבל שאני יעשה נראה אם פתר. וגם ככה הAA לא היה טוב מהתחלה אז שיהיה יותר גרוע מה נעשה אין לי מזל בכרטיסי מסך חחחח ה6800 [של PALIT] נשרף לי ולא רצו להחליף לחדש ורק תיקנו אותו והוא חזר ממש כמו כרטיס חלש רצח. אין מזל אין. אבל בפעם הבאה אני לא נופל נגמר חחחחחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מישהו יעלה של איך AA אמור להיראות ככה כולנו נדע איך אמורים לראות(גם לי אין שמץ איך אמורים לראות :lol:)

לי היה את ה6800 וראיתי איתו הכי חלק שבעולם. אני לא יכול לשלוח תמונה חחח כי הוא כבר בבית קברות. אבל חלק זה שאין את הפקט המדרגה הזאת זה הכל. אבל אני יכול לשים כמה של משחקים שAA שלהם טוב מאוד [כניראה למשחק יש AA חזק] אבל מה שצילמתי יש מקומות שיש טיפה אבל איך שתראה בתמונה ככה צריך לראות חלק. 2 התמונות הראשונות חלקות והתמונה השלישת לא חלק אפילו עם AA 4 . הוספתי עוד תמונה מהמשחק של שני התמונות הראשונות עכשיו בתמונה 4 זה בלי AA בכלל ואתה רואה מה זה בלי AA ..? [דרך אגב כמו שאמרתי למשחק הזה גם בלי AA רואים די טוב יש לו AA חזק למשחק]

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...