טיזר ראשוני אחרי שנים של צפייה למשחק - PROJECT OFFSET (כולל GAMEPLAY MOVIE) - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיזר ראשוני אחרי שנים של צפייה למשחק - PROJECT OFFSET (כולל GAMEPLAY MOVIE)

jacko_il

Recommended Posts

הם אמרו באתר שלהם שזה לא היה אמור לצאת והם מבקשים שיורידו את הסרטון...מן הסתם בגלל שיש מפתחים אחרים שיגנבו רעיונות מהם..

לא הבנתי מה דרישות המערכת ומתי הוא יוצא(לא רשום באתר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משחק מסריח הם הרסו אותו!!!! אני ראיתי שזה מגוף ראשון יעני כמו HALF LIFE יריות בלאגנים איכסססס מה זה טומב ריידר מגעיל משחק מסריח ביאסו אותי! ראיתי סרטון שאחד יורה עם חץ וקשת ועכשיו זה כמו טומב ריידר מסריח על הפנים משחק עלוב רק בחץ וקשת זה גוף ראשון לא אוהב גרפיקה מושלמת משחקיות מגעילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שפעם ראיתי אותם עם איזה טריילר אחר שנראה טוב אבל זה מדהיםםם

אם היה שר הטבעות הרביעי כדי שהיו בונים אותו ככה זה פשוט נראה עוצר נשימה

הבעיה עם הקבוצה הזאת שהיא די קטנה לפי מה שאני זוכר אז כנראה יקח עוד הרבה הרבה זמן עד שיצא המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח... יש לנו בכל זאת דברים משותפים, גם אני מחכה למשחק הזה בנרות. :xyxthumbs:

אתם יכולים להמשיך לחכות. בנתיים אין שום דבר מהמשחק, אפילו לא סירטונים.

גם Project Offset.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עצוב מאוד שמשחק ברמה כזאת בכלל לא ירוויח בגלל שהוא יצא הרבה אחרי שכבר הטכנולוגיה תתקדם והמשחקים יראו עוד יותר יפים ומתקדמים...

:screwy:

ואין צורך להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט הטריילר הזה נראה פחות מרשים מהדגמת המנוע שצוות OFFSET הציג לפני כשנה.. אבל ראוי לציין שהמשחק רחוק מלהיות גמור וגם וגם שלא ראינו בעצם כמעט כלום בטיזר הזה..

אני עדיין מחכה למשחק הזה ונראה לי שהוא הולך להיות פצצה.

נ.ב - גרפיקה זה לא הכל במשחק. הם יכולים לחדש בהרבה תחומים אחרים.. ובשביל להוציא משחק טוב לא חייבים להציג את הגרפיקה הכי טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...