סקר איזה משחק אסטרטגיה הכי אהבתם {לבנות ולכבוש שטחים בלבד}עם דירוג - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר איזה משחק אסטרטגיה הכי אהבתם {לבנות ולכבוש שטחים בלבד}עם דירוג

natan805

Recommended Posts

כל אחד יכתוב את משחקי האסטרטגיה שהוא הכי אהב עם דירוג

1 generals

2 red alert 2

3 Lord Of The Rings: Battle For Middle Earth 2

4 Lord Of The Rings: Battle For Middle Earth

5 c&c 3

6 company of heroes

7 Age of Empires III

8 age of mythology

9 Act of War

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300]Red Alert 1[/glow]

המשחק עם הפתיח הכי טוב, הטריילרים הכי טובים, המוזיקה הכי טובה, העלילה המעאפנה הכי טובה :)

פשוט אפשר לחזור לשחק את המשחק הזה גם בעוד 10 שנים בכיף!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך הכנסת את AOEIII, ולא את AOE2.

יש לי הערה שלא כתבתי.

קודם כל בקשר לכל משחקי כל המשחקי האסטרטגיה שהם הוציאו הם מספר 1 כולל red alert 1 רק פשוט את רוב המשחקים שלהם סיימתי לפני שנים שאני לא יכול להשים אותם ברשימה כי אני לא זוכר אותם. אבל כל האסטרטגיה שלהם פצצות .למעט את emeror שיצא משחק מסריח לדעתי וזה היה פדיחה ל .

אותו דבר aoe 2 שגם יפה אבל סיימתי אותו מזמן .לעומת agm שסיימתי השנה לכן הוא ברשימה.

גבי ? בקשר לוורקראפט גם 1 ו 2 ו 3 יצאו פצצות אבל סיימתי אותם מזמן .מה שכן אני זוכר ש 3 היה הכי פחות יפה מבין שלושתם .2 הכי יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטארקראפט הוא אחד ממשחקי האסטרטגיה המצליחים ביותר, עד היום אני משחק בו ברשת, פשוט משחק מעולה.

ולא נשכח גם את רד אלרט ורד אלרט2 ו"נקמתו של יורי" שאני חושב שכולנו גדלנו עליהם, משחקיות נהדרת, מצריך חשיבה, בקיצור משחקים גדולים.

COH,CNC3 וג'נרלס גם טובים, אבל לא סיפקו את הריגוש כמו רד אלרט וסטארקראפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לפי מה שאני זוכר סטארקרפט אחד המשחקים שמאד אהבתי .סיימתי אותו לפני 8 שנים

גנרלס ורד אלרט 2 היום הם מספר 1 אצלי .{רד אלרט 2 מרוב שחרשתי עליו הוא כבר נמאס}כבר 5 שנים אני משחק בא.

גנרלס אני משחק באונליין אז עדין לא נמאס {אבל אני פחות משחק בו מפעם}

שר הטבעות 2 וההרחבה אני עדיין משחק בו הוא גם אחד ממשחקי האסטרטגיה היפים ביות .1 ו 2

אגב כל המחקים שהזכרתי זה כולל ההרחבה כגון red alert yuris

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בקשר לכל משחקי כל המשחקי האסטרטגיה שהם הוציאו הם מספר 1 כולל red alert 1 רק פשוט את רוב המשחקים שלהם סיימתי לפני שנים שאני לא יכול להשים אותם ברשימה כי אני לא זוכר אותם. אבל כל האסטרטגיה שלהם פצצות .למעט את emeror שיצא משחק מסריח לדעתי וזה היה פדיחה ל .

טעות מרה בידיך!!!!!!!

את RED ALERT 1 לא הפיצה EA בכלל!

זהו אחד המשחקים המקוריים של WESTWOOD שהפיצו בכבודם ובעצמם :xyxthumbs:

אחד ש EA לא הספיקו להרוס :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרת הג'נר לא ברורה כלכך אבל כל המשחקים שראיתי שהזכרת הם RTS אני אהבתי אולי שלושה משחקים מהג'נר הזה:

starcraft

C&C1

dune 2

אני יותר אוהב משחקים מהגנר של TBS (משחקים בתורות בדומה ל Heros ) שהמועדפים עלי הם :

master of magic,master of orion 2, xcom ufo defense, jagged alliance 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות מרה בידיך!!!!!!!

את RED ALERT 1 לא הפיצה EA בכלל!

זהו אחד המשחקים המקוריים של WESTWOOD שהפיצו בכבודם ובעצמם :xyxthumbs:

אחד ש EA לא הספיקו להרוס :yelclap:

טוב אז לידיעתך הרבה> לא הוציאה גם את c&c 3 וגם לא את generals ואתה יודע למה ?

כי קנו את westood .וכל העובדים של westood נשארו וממשיכים לייצר משחקי אסטרטגיה .זאת אומרת ש westood היום קיימת רק שהיא ניקראת .סה"כ מנהל אחר

אצלי אותו עובדים זה אותו חברה .מנהלים זה הכסף .בכללי westood מספר 1 עד היום .אפילו שהיא ניקראת היום

עכשיו זה טוב לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...זאת אומרת ש westood היום קיימת רק שהיא ניקראת .סה"כ מנהל אחר

זה לא נכון EA היא חברה שבולעת חברות קטנות מצליחות מסיבה אחת - בצע כסף . כשחברה גדולה בולעת חברה קטנה היא משתמשת במוצרים ורשיונות שעושים כסף והורגת מוצרים שלא עושים כסף . בגדול בגלל שפיתוח משחקים היום עולה הרבה כסף ולא כלכך שווה לפתח משחקים שלא נמכרים במיליונים אז ההיצע קטן יותר. מה שEA עושה לחברות קטנות זה קובעת את תוכנית העבודה שלהם. מפתחי משחקים תמיד אפשר לגייס אבל את הרעיונות אי אפשר לגנוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון EA היא חברה שבולעת חברות קטנות מצליחות מסיבה אחת - בצע כסף . כשחברה גדולה בולעת חברה קטנה היא משתמשת במוצרים ורשיונות שעושים כסף והורגת מוצרים שלא עושים כסף . בגדול בגלל שפיתוח משחקים היום עולה הרבה כסף ולא כלכך שווה לפתח משחקים שלא נמכרים במיליונים אז ההיצע קטן יותר. מה שEA עושה לחברות קטנות זה קובעת את תוכנית העבודה שלהם. מפתחי משחקים תמיד אפשר לגייס אבל את הרעיונות אי אפשר לגנוב.

רגע לידיעתך אם westood היית נשארת .c&c3 וגנרלס היו ניראים אחרת? .{|אולי גם שמות אחרים?}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...