VP930B בצבע שחור בארץ - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VP930B בצבע שחור בארץ

gadits

Recommended Posts

קראתי את הביקורות הטובות ואת ההמלצות שלכם על המסך הנ"ל

והייתי בטוח ב100 אחוז שאני הולך לקנות אותו!!!

אבל הבעיה היא שאני רוצה את המסך שיהיה כולו בצבע שחור שיתאים למארז המחשב המקלדת והעכבר

המסך הכסוף ממש מכוער בעיניי!

הבנתי ממה שקראתי כאן באתר שאומניטק היבואן הרישמי מייבאים רק את המסך הכסוף

לא איכפת לי שהאחריות תהיה של יבואן פרללי ולא של אומניטק העיקר שהמסך יהיה בצבע שחור

1.האם יש אפשרות להשיג את הVP930B בצבע שחור בארץ?

2.ובמידה ולא ניתן להשיגו בצבע שחור האם יש עוד מסך 19 שיש לו PIVOT פאנל M-PVA שיתאים לי ל-

60% גלישה באינטרנט

30% משחקים כבדים כמו UT-2004, F.E.A.R , FARCRY , RAINBOWSIX VEGAS

5% צפייה בסרטים

5% תוכנות כמו וורד אקסל

ושיהיה כולו בצבע שחור

תקציב מקסימום 2000 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

הוא לא. לא רשום שם VP930B או VP930S אז אין דרך לדעת מה יימכרו לך.

אף על פי שהתמונה מראה את הדגם השחור, אני מוכן להתחייב שמדובר אך ורק בכסוף. מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

הוא לא. לא רשום שם VP930B או VP930S אז אין דרך לדעת מה יימכרו לך.

אף על פי שהתמונה מראה את הדגם השחור, אני מוכן להתחייב שמדובר אך ורק בכסוף. מניסיון.

אז אי אפשר להשיג את הVP930 בצבע שחור בארץ?!?!.......חבל כי אני מחפש מסך LCD למחשב כבר מעל חצי שנה כי הCRT שלי הולך למות

והייתי כ"כ בטוח שאני יקנה אותו בגלל ההמלצות שלכם אבל אם אין אותו בצבע שחור אז אני מוותר ומה שמחזיר אותי לשאלות שלי

1.האם יש אפשרות להשיג את הVP930B בצבע שחור בארץ?

2.ובמידה ולא ניתן להשיגו בצבע שחור האם יש עוד מסך 19 שיש לו PIVOT פאנל M-PVA שיתאים לי ל-

60% גלישה באינטרנט

30% משחקים כבדים כמו UT-2004, F.E.A.R , FARCRY , RAINBOWSIX VEGAS

5% צפייה בסרטים

5% תוכנות כמו וורד אקסל

ושיהיה כולו בצבע שחור

תקציב מקסימום 2000 ש"ח (אפשר לחרוג קצת מהתקציב בתנאי שמסגרת המסך תהיה שחורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל כדאי שתתקשר לניר טק ותברר אם יש בכלל מה לעשות. יכול להיות שמאז התקופה שאני התעניינתי במסך הנ"ל, היבואן (אומניטק) שינה את דעתו והחליט לייבא את הדגם השחור בכל זאת. שווה לבדוק לפני שאתה מחליט לוותר.

במידה וצדקתי ובכל זאת אין להשיג את המסך בצבע שחור - אני ממליץ לך להצטרך לקנייה הקבוצתית של ה-DELL 2007FP/WFP.

המחיר כנראה לא יהיה גבוה משמעותית מהמחיר שאתה מוכן לשלם על ה-VP930, והמסך טוב הרבה יותר.

עוד בנושא תוכל לקרוא כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=276477.0

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל כדאי שתתקשר לניר טק ותברר אם יש בכלל מה לעשות. יכול להיות שמאז התקופה שאני התעניינתי במסך הנ"ל, היבואן (אומניטק) שינה את דעתו והחליט לייבא את הדגם השחור בכל זאת. שווה לבדוק לפני שאתה מחליט לוותר.

במידה וצדקתי ובכל זאת אין להשיג את המסך בצבע שחור - אני ממליץ לך להצטרך לקנייה הקבוצתית של ה-DELL 2007FP/WFP.

המחיר כנראה לא יהיה גבוה משמעותית מהמחיר שאתה מוכן לשלם על ה-VP930, והמסך טוב הרבה יותר.

עוד בנושא תוכל לקרוא כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=276477.0

בהצלחה.

אז זהו שבדקתי היום בניר טק בדקתי בטרוניקס בדקתי בגיבור מחשבים ולאף אחד אין את המסך השחור :'(

אתה אומר שהDELL 2007FP הרבה יותר טוב מVP930 של VS

השאלה במה הוא הרבה יותר טוב?!?!?

והאם הוא יתאים לשימושים שלי?

שהם

60% גלישה באינטרנט

30% משחקים כבדים כמו F.E.A.R וכו'

5% צפייה בסרטים

5% שימוש בפוטושופ וורד וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה להתעצב, להפך :yelclap:

המסך יתאים לשימושים שלך בול.

במה הוא יותר טוב? פאנל חדש יותר (ה-MVA של AU OPTRONICS שנמצא ב-VP930 כבר עתיק למדי), המסך נמצא בגירסה בשלה ביותר (REV A05) שרוב מחלות הילדות של המסך הזה נחסכו ממנה, וכמובן שמדובר בפאנל S- שלצרכייך עדיף.

הגודל הוא גם שיקול כמובן - אתה מקבל יותר שטח צפייה ורזולוצייה טבעית גבוהה יותר.

למזלי אני יושב מול ה-2007WFP REV A04 בעבודה, ואני יכול להגיד לך שמדובר בתענוג אמיתי - מומלץ.

כמו כן, בהצטרפות לרכישה הקבוצתית אין לך מה להפסיד - במידה והמחיר או משהו לא יתאים לך, לא תהיה חייב לקנות ותוכל להמשיך לחקור לגביי רכישת מסך אחר.

מקווה שתצטרף, ושיהיה יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...