Abit - יצרן בינוני שמנסים לפמפם בארץ או חברה אמינה, טובה ואטרקטיבית מבחינת מחיר? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Abit - יצרן בינוני שמנסים לפמפם בארץ או חברה אמינה, טובה ואטרקטיבית מבחינת מחיר?

atomic rooster

Recommended Posts

אביט היא חברה מצויינת שהרבה לא מעריכים כמו שצריך לדעתי.

לאביט יש לוחות מצויינים שמנצחים הרבה לוחות אם אחרים בסקירות שונות, הלוחות המקצועיים שלהם מאוד איכותיים ובעלי פיצרים בלעדיים של אביט.

בשוק הנמוך יותר אביט מספקת מחירים מאוד תחרותיים אבל לא בהכרח את הלוחות הכי איכותיים, מומלץ ללכת על הלוחות הנמוכים שלהם אם התקציב .

בתקופת ב965 (לא שהוא נמחק היום) אביט הציעה לוח 965 במחיר שהמתחרות מכרו 945 וזה היה משתלם.

אבל כמו כמעט כל חברה גם לה יש פאקים, לוח ה965 הזול (IB9) סבל מבעייה שבהדלקה שלו הוא היה נדלק נכבה ורק אז נדלק כמו שצריך, אביט עד היום לא פתרה את הבעיה הזו.

ולמרות זאת אביט היא חברה טובה.

וקצת בכללי, שני נקודות חשובות בלוחות אם.

תמיכה: תמיכה בלוח והוצאת עידכונים הם דבר חשוב, לכן אם אתה מתכנן לקנות כדאי שיהיה אחד פופלרי, ככה בגלל שיש הרבה בעלים ללוח הזה בטוח יצאו עידכונים (לדוגמא 965P-DS3)

דבר שני ביצועים: בין לוח ללוח אין הבדלי ביצועים משמעותיים או שאין בכלל, מה שחשוב בעיקר הוא הציפסט, ככה שברוב המקרים אין מה לשלם על לוח מעל ל1000 שח וגם זה הרבה, לכן לא הייתי הולך לשוק גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כמו כמעט כל חברה גם לה יש פאקים, לוח ה965 הזול (IB9) סבל מבעייה שבהדלקה שלו הוא היה נדלק נכבה ורק אז נדלק כמו שצריך, אביט עד היום לא פתרה את הבעיה הזו.

ולמרות זאת אביט היא חברה טובה.

את הבעיה הזאת יש גם בלוח האם שלי, שלפעמים מסרב לבצע COLD-BOOT, ועד כמה שאני יודע, גם ליגאל יש אותה (יש לו DS3, ולי יש S3), אז זאת כנראה לא בעיה ספציפית ל- ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 פעמים? עד כמה שזכור לי, מאז ש-USI קנו אותם, הם לא החליפו ידיים ;) בכל מקרה, מדובר אם כבר אז בחברה מעולה עם הנהלה גרועה, לא בחברה גרועה. אנשים שברו המון שיאי אוברקלוק עם לוחות של :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הדגמים היקרים שלהם שווים משהו, כל הדגמים הזולים האלה שעולים פחות משאר הלוחות של החברות המובילות הם פשוט לוחות עם קבלים סינים פשוטים שיכולים להשרף בקלות (וגם גרועים ל OC)

חוץ מזה מוציאה עדכוני ותמיכה רק ללוחות ה PRO .. לדגמים הזולים אין עידכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...