לכל החכמים פה, יש לי שאלה קטנה בנוגע לDDR3 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל החכמים פה, יש לי שאלה קטנה בנוגע לDDR3

אור כהן

Recommended Posts

אני קראתי כמעט כל ת'רד שמדבר על הנושא הזה. ודעתי עדיין שכדאי יותר לקחת לוח משולב מהסיבה הפשוטה, בעתיד תרצה לשדרג זכרון, תוכל לקחת כמו כולם (אני לא מדבר מחר או עוד חודש או עוד חצי שנה אני מדבר עלעוד שנה שנה וחצי כשDDR3 יהיה הזכרון הנפוץ ביותר בשוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע שלא יתנו תוספת ביצועים? בינתיים גרוע אין מה להגיד, אבל יש לו עוד הרבה זמן להתבשל, הוא רק יצא.

תאמין לי שהוא יציג שיפור מול הDDR2 כמו שהDDR2 הציג שיפור מול DDR1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, שידרוג זיכרון מ- ל- II (מבחינת מהירות יענו) אף פעם לא באמת השפיעה בצורה משמעותית על הביצועים, חוץ מזה, מי כבר משדרג זיכרון מבחינת מהירות? אם כבר, אז מחכים איזה 3-4 שנים, ומחליפים את כל המערכת...

תנו ל-DDR3 להפטר מכל המחלות ילדות שלו שאולי עוד לא התגלו, וגם ללוחות האם שמתאימים ל-DDR3 לעבוד על בעיות תאימות, ואז אולי באמת יהיה שווה לעבור מ- II ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר יהיה שווה לעבור לDDR3.

נכון, אבל אתה צריך להבין שבסופו של דבר הלוחות של היום לא יתמכו במהירות שבה כן ישתלם.

היום ישנם לוחות שתומכים בזיכרונות של היום, לא של מחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון הכי מהיר שראיתי עד היום זה הזיכרון ההוא של , שמגיע ל-1800MHZ (=באס של 900MHZ), הוא יכול אולי לעבוד ביחס של 1:2 עם ה-E4300 שלי, אבל שוב, מי צריך את זה? אך אחד לא יגיע בזמן הקרוב לבאס של 900MHZ, כולל הפסיכים מטאיוואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לכם דוגמה למה אתם לא צריכים תמיכה כזו מוקדמת ב DDR3

היה לי ציפסט 865 במחשב, הלוח נשרף אז הביאו לי ציפסט 915 מהחנות. זה הציפסט המקביל ל P35C עכשיו

שכם הוא תומך ב או

התמיכה היא רק עד 533MHZ

קראתי לא מעט על העניין הזה, ומסתבר ש במהירות 533MHZ, עם התזמונים הנורמלים, כשאני משווה ל DDR1 (אני לא מסתכל על במהירות 533MHZ שעולה אלפיים שקל עם תזמונים ברצפה, אלא על דגם ממוצע, שעולה במחיר נורמלי) מתקבל שהוא רק טיפה יותר מהיר מ DDR1 400.

תוסיף לזה את העובדה שאני אצטרך לזרוק את הזכרונות DDR1 בשביל לשים , זה הופך ללא משתלם באופן מוחלט

בדיוק אותו מצב כאן, DDR1333 זה לא כל כך גבוה... אחרי 1600 יצאו עוד דגמים, הם אלו שיהיו מה ש 800MHZ זה היום עבור DDR2

אגב לדעתי המצב האידיאלי זה לחכות לקניית לוח אם NATIVE. באותה תקופה כבר יהיו מעבדי 45nm, או במילים אחרות - לחכות לירידת מחירים הבאה,

אצלי בבית זה במיוחד חשוב, כי כרגע יש לי שלושה מחשבים עם ציפסטים 865 915 865, ככה שכולם DDR1 - וזה היה יתרון גדול כשרוצים לשדרג מחשב, אז עושים החלפות.. ועדיף לי לא להתקע עם מחשב אחד DDR2 ואז לקנות בעתיד מחשבי (או מה שיצא אחריו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...