מפרט AMD לאישורכם בקתציב של כ-3200 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט AMD לאישורכם בקתציב של כ-3200 ש"ח.

slider

Recommended Posts

טוב, את המפרט הבא אני מזמין כנראה בימים הקרובים, המחשב נועד לעבודה, אינטרנט ולמשחקים. והוא לא כולל מסך(שיש לי) וכרטיס מסך שאני אקנה כשיהיה לי יותר כסף.

אז הנה -

CPU: AXP 1700+ TBRED-B - 419

HSF: Volcano 7+ with Nanotherm 2 - 120+ 40

Mobo: 8RDA- 690

Memory: 2 X 256MB DDR333- 2X270

H.D.: WD 80GB 8Mb buffer- 697

310 - CDRW: 48X24X48

Case: Simbadda C650L-SG 400W - 227

Modem: Conexant - 60

Keyboard - 30

Mouse - 30

Speakers - 30

סה"כ : בערך 3200 ש"ח.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הזכרון, זה הכל עניין של מחיר, ה winbond עולה כמעט פי 2 יותר, ככה שאני חושב שאני אסתפק בבאס של 166.

ובעניין הרמקולים, כרגע אני אסתפק באלה, אולי אח"כ אני אחליף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ משאני לא מכיר עכבר טוב למשחקים ב30שקל, אני גם ממליץ לקחת את גרסאת הWD400JB של ההארדיסק במקום הWD800JB (אחרי הכל, גם יש לך צורב שיחסוך לך במקום) ולקחת עכבר טוב יותר במקום. אך אם אתה משחק יותר SinglePlayer, ואתה לא משחק במשחקי אסטרטגיה (דיוק העכבר לא משנה), אז בכל זאת שווה לחסוך את הכסף של הדיסק-הקשיח, רק למטרה אחרת. למעבד.

הWinbond עולה כפליים ויותר? על מה לעזאזל אתה מדבר? המחירים שלהם כמעט וזהים. לא נראה לי שאתה מתכנן OC כבד (משום הV7+), אז הייתי מציע בצורה כבדה לוותר על ה8RDA+ של ולקחת את הלוח המקביל מצד . ה-K7NCR18D. מבוסס צ'יפ nForce2 גם הוא.

אם אתה באמת לא הולך לבצע OC לאחד הרכיבים שבמפרט, אז תוותר גם על המשחה הת'רמית ועל הV7+. אם אתה לא מתכוון לבצע OC, המאוורר שתקבל עם המעבד יספק אותך עד הסוף. חסכתי לך 410שקלים שאיתם תוכל לרכוש מעבד טוב יותר לשיפור הביצועים במשחקים. הייתי ממליץ להוסיף 100שקלים ולקחת את הAXP2400.

תגיד לי. אתה קונה עכבר, מקלדת ורמקולים כ"כ גרועים. לא חשבת על להשתמש ברכיבים ישנים שאתה אולי משתמש עכשיו, יש לך בצד או שאולי חבר יכול להביא לך? כי עשרות השקלים הללו יכולים לעזור לי לשפר לך את ביצועי המערכת בצורה דיי קיצונית, במצב של המערכת. כי רציתי להמליץ על צורב ומארז טובים יותר, מה שדורש כ70שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה, אני כן מתכוון לעשות OC ולכן אני גם לוקח ת' שפותח ת'מכפלה של מעבדי TBRED B , דבר ש ה לא עושה למיטב ידיעתי. אם אני טועה, בבקשה תקנו אותי...

בעניין הזכרון, ה שאני קונה עולה 270 ש"ח, וה WINBOND עולה כ 450 אז זה באמת הפרש מאוד משמעותי, במיוחד מכיוון שאני קונה 512MB.

בעניין העכבר, אני לא רוצה לבזבז כסף על איזשהו עכבר מתוחכם ובהחלט יספיק לי איזה עכר של GENIUS ב 35 ש"ח.

ובעניין הHD, לדעתי זה פשוט לא חכם לקנות את ה 40GB כשההבדל בינו לבין ה 80GB הוא כ 170 ש"ח.

מה שכן, אני בהחלט אשמח לשמוע על איזה מארז/צורב אתה ממליץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב גרוע מידי, תוותר על הצורב ועל הוולקנו בנתיים, אי אפשר לעבוד עם עכבר ומקלדת של 30ש"ח, זה פשוט סיוט,

הם בקושי זזים והם לא אמינים {במיוחד העכבר}, ורמקולים ג'נריים? זה לא עכבר שמקסימום הוא זז לאט, זה תכלס מה שאתה שומע,

איך אתה יכול להתספק בפחות משתי + סאבוופר בהספק של לפחות 30W RMS?

כמו שאמרתי תוותר על הצורב והוולקנו ואולי גם תתפשר על הארד-דיסק יותר זול ותשקיע בציוד הקפי מינימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שכן בגלל שהוא Nforce2 וכל הלוחות מבוססי Nforce2 פותחים מכפלה למעבדים החדשים {כולל ה-AXP1700 0.13MICRONP}, למה לא לקחת את ה-EPOX?

ואני רוצה להגיד לך שאתה טועה בגדול בקשר לציוד ההקפי, כל מה שנותן לך את ההנאה מהמחשב זה הציוד ההקפי,

לי היה עכבר לוג'יטק שנחשבים טובים, הוא אופטי עם גלגלת ושתי הכפתורים הרגילים והוא אפילו לא הספיק לי וקניתי

את ה- MX500 ואני נהנה ממנו חבל"ז, יש לו תנועה חלקה שאין לאף עכבר {חוץ מל-MX700},

הוא נוח מאוד, הכפתורים של האחורה והקדימה בצדדים שלו עוזרים מאוד בגלישה באינרנט, פשוט מומלץ.

אז אני מבין שאתה לא רוצה להשקיע 300ש"ח בעכבר כמוני אבל תעשה טובה לעצמך וקנה לפחות אופטי של לוג'יטק

או Micrsoft, מקלדת זה באמת לא משנה, אני אוהב את ההכי פשוטות של ה-30ש"ח כמו שאתה רוצה, אבל בעכבר

תשקיע, תוותר על צורב X48 קח X40 ובכמה עשרות שקלים שחסכת תקנה Wheel Optical PS2/USB - חובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה. בין אם הלוח פותח את נעילת המכפלה ובין אם לא, הוא עדיין מאפשר OC והוא לא מונע ממך שום דבר. הEpox הוא חיה רעה לOC ואם אתה OCer מתחיל או יודע שלא תביא את המאקיסמום ביצועים בOC, אז אל תחשוב עליו כאופציה. בלי לדבר הרבה, לך על הLeadtek.

הWinbond עולה, לפי מיטב ידיעתי, 279 -שקלים ישראליים חדשים. לגבי ההארדיסק- טענת שהפרשי המחירים הם זעומים ביחס לתוספות שמקבלים (עוד 40GB), אבל עדיין יש לך את הצורב, כפי שאמרתי, שיעזור לך ויחסוך לך המון שטח אכסון. סמוך עליי בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין ה WINBOND, טעות שלי, חשבתי שהכוונה היתה ל DDR400 ולא DDR333 ... בכל מקרה, איפה אני משיג אותו?

בעניין הלוח אם, ההבדל במחיר הוא לא כזה משמעותי (90 ש"ח) ולכן אני חושב שאני אקח ת' בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחח...איזה שטויות!

מה זה מקלדת אמינה?!?!

לי יש בבית מקלדת ג'נרית והיא עובדת סבבה.

ורמקולים, שמתי מערכת סטריאו ישנה ועכשיו יש לי של 430W :)

אבל גם פושטים היו מספיקים.

אם ככה אתם אומרים, אולי שיקנה גם צג LCD וכיסא נוח ב8000 שקל...באמת, לדעתי מה שיש במחשב קובע.

וזכרונות של מיקרון? עדיף קח GEIL או ותמחץ את הכיס עוד טיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה מצאת את ה8RDA+ ב690שקלים? הוא אמור לעלות בסביבות ה750שקלים.

בכל אופן אנשים טורחים בשביל לעזור ואתה ככה שם עליהם פס ולא מקשיב? אמרו, ואני בניהם, שהVolcano7+ והמשחה הת'רמית מיותרים ושיש לך קירור מספק על המעבד. את הכסף הזה אתה יכול להשקיע ברכיב טוב יותר. אתה לא מבין את זה? OC גדול לא יהיה לך, לפי מה שהבנתי, ויכלת לחסוך עוד 90-150שקלים אם היית בוחר את הK7NCR18D של . הייתי גם יורד לWD400JB שיעלה כ520שקלים והייתי גם מוותר על כל הרכיבים החיצוניים הזולים הללו- פשוט קח ממחשב ישן או מחברים, כי את הכסף הזה אתה יכול להשקיע בצורה שאתה תתחרט עליה מאוחר יותר אם לא תעבור דרכה.

לא משנה. עשה מה בראש שלך. אל תגיד שלא אמרתי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...