AMD מדגימים מעבד ברצלונה ב-3GHz! - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מדגימים מעבד ברצלונה ב-3GHz!

Bright Moon

Recommended Posts

חייבים לזכור שזה סטפינג ראשון (פרה-ראשון אפילו ENGIENEERING SAMPLE) בעוד כמה סטפינגס יהיה אפשר לעשות עוד איזה חצי גיגא ככה על אוויר

נקווה שזה לא P4 תוצרת :smile1:

האמת היא לא הדהים אותי ה 3GHZ יכולים יותר כנראה, מה שכן הדהים אותי שזה שבר את השמועה (של מי זה היה?) שהוא לא עובר2.4GHZ בהחלט מעל הרף הזה2.4GHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חייבים לזכור שזה סטפינג ראשון (פרה-ראשון אפילו ENGIENEERING SAMPLE) בעוד כמה סטפינגס יהיה אפשר לעשות עוד איזה חצי גיגא ככה על אוויר

נקווה שזה לא P4 תוצרת :smile1:

האמת היא לא הדהים אותי ה 3GHZ יכולים יותר כנראה, מה שכן הדהים אותי שזה שבר את השמועה (של מי זה היה?) שהוא לא עובר2.4GHZ בהחלט מעל הרף הזה2.4GHZ

זו לא הייתה שמועה הייתה/יש להם בעיה להגיע עם ברצלונה לכזה תדר ולהשאיר אותו במצב יציב.

אורי, אני לא רוצה להרוס לך את האופוריה(טוב ,שום דבר לא יכול)אבל, המעבד לא מוסיף שום אפקטים ויזיאלים למשחקים.

הם פשוט יתרשמו שהוא עובד טוב שזה ממש לא הישג.

אנחנו רוצים מספרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לוחות ל AM2+ ו AM3 מאפשרים מערך של 3 . הם השתמשו בלוח שמאפשר לנצל את כל מה שיש לדור החדש שלהם להציע תוך כדי הדגמה של המעבדים החדשים.

מה שאני לא מבין זה מי ירצה יותר מ HD2900 אחד במארז שלו...זה כמו לחיות עם 10 תינוקות בבית וכולם בוכים :kopfpatsch:

חחחחח קרעת אותי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא הייתה שמועה הייתה/יש להם בעיה להגיע עם ברצלונה לכזה תד והלשאיר אותו במצב יציב.

כי יותר קשה לעלות תדר בשיטה של SOI על הסיליקון, לאינטל אין בעיה כי היא עובדת בשיטה הזולה יותר.

אגב אם IBM הגיעו ב-65 ננו על SOI כמו למהירות שעון של 4.7 GHZ, אז תחשוב מה K10 יהיה מסוגל.

אורי, אני לא רוצה להרוס לך את האופוריה(טוב ,שום דבר לא יכול)אבל, המעבד לא מוסיף שום אפקטים ויזיאלים למשחקים.

הם פשוט יתרשמו שהוא עובד טוב שזה ממש לא הישג.

צודק, אבל מדובר על חווית gameplay טובה יותר בזמן אמת לעומת הדמו של CRYSIS על פרניין ערוך מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה אומר שכבר אין... העתיד של בנתיים וורוד אולי ... :/

לא, זה ממש לא אומר הרבה מה שהם הראו.

צריך לחכות לראות מה יצא לשוק ואז לבחון מן הסתם גם את הביצועים שלו.

אורי והP4 הגיע ל7GHZ וגם ליותר אז?

חוץ מזה מי אמר לך שזה לא ערוך מראש?אה כן הם זה לא יכול להיות! :screwy:

שוב מילים לא אומרות כלום.

רק מספרים ואותם הם לא מראים, מעניין למה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה ממש לא אומר הרבה מה שהם הראו.

צריך לחכות לראות מה יצא לשוק ואז לבחון מן הסתם גם את הביצועים שלו.

אורי והP4 הגיע ל7GHZ וגם ליותר אז?

חוץ מזה מי אמר לך שזה לא ערוך מראש?אה כן הם זה לא יכול להיות! :screwy:

שוב מילים לא אומרות כלום.

רק מספרים ואותם הם לא מראים, מעניין למה ::)

ממתי P4 הגיע ל-7GHZ ? אולי על חנקן נוזלי, ומה אתה משווה את ארכיטקטורת הנטברסט ל- K10 בכלל! אפילו ארכיטקטורת ה-C2D רחוקה שנות אור.

שאינטל יעלו לכיתה ב' נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי P4 הגיע ל-7GHZ ? אולי על חנקן נוזלי, ומה אתה משווה את ארכיטקטורת הנטברסט ל- K10 בכלל! אפילו ארכיטקטורת ה-C2D רחוקה שנות אור.

שאינטל יעלו לכיתה ב' נדבר.

:lol: :lol:

באיזה כיתה כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיתה שלמדו לעשות IMC במעבד, וגם ccHT. לכיתה הזאת אינטל אמורה להגיע ב-2009.

דיי נמאסת כבר...

BAN HIM PLZ

תגיד יש כרגע יותר טוב מ Q6600 או מ E6750 או E6600 יש מעבד שנותן ביצועים כאלה בעולם שלך הדימיוני, אז נכון שעל הנייר זה נראה טוב ונכון שמחכים לברצלונה אבל עד שהדיבורים יתחילו להיות מעשים או הוכחות שהמעבד שווה משהו בבקשה אל תז**ן את השכל.

ולבית הספר לתהליך ייצור מתי יגיעו? כרגע הם סובלים ממה שאינטל סבלו בתוקפת ה P4 המקולל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...