2 מפרטים לראשון תקציב של 8 גג לשני תקציב 6 גג - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 מפרטים לראשון תקציב של 8 גג לשני תקציב 6 גג

nirrabi

Recommended Posts

מזה משנה איך אתה מחלק את התקציב בין שני המפרטים?

רצית 2 מפרטים הסכום הכולל שלהם 14K וזה בדיוק מה שעשיתי לך..

אם אתה ממש לא רוצה אז אתה יכול לקחת E6750 במקום המרובע ותוריד את המסך ל-19" ואולי את ה-HD ל-250GB או 320GB ואז אנחנו מתקרבים ל-9K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במפרט השני אני בסה"כ צריך מחשב שיחזיק לי מעמד איזה 3 4 5 שנים בלי שאני אתקן אותו... זה סתם לילדה בת 15 שיעבוד לה רק המחשב חח...

והיא רוצה מארז יפה וזהו בעיקר.... אני צריך לוחאם+מעבד שיחזיקו לי ולא ישרפו מהר[br]פורסם בתאריך: 26.07.2007 בשעה 17:01:04

אז קח 8800GTS 640M שעולה 2100 ש"ח ערך..את כל השאר אתה יכול להשאיר כי שני המפרטים מעולים.

תתקשר ל-TMS (החנות שממנה בניתי) ותראה אולי יש להם הצעות בישבילך..

אני רוצה ת'GTX אבל יש כמה סוגים שלו.. ראיתי יש אחד עולה 2500 בזאפ... אבל אני לא יודע אם זה נכון.... תחפש תראה יש כמה סוגים... אחד של לידטק

בקיצור תודה רבה רבה רבה ממש עזרת לי :] :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו וזה בדיוק מה שבניתי לך..בדיוק בישבילך זה לא בניתי לך מפרט ב-6K לילדה כי היא לא צריכה את זה..

לעומת זאת את הכסף העברתי למפרט שלך שאתה זקוק למשהו רציני יותר..קח 8800GTS 640M אם אתה רוצה לחסוך ל-9K

אין מצב שזה 8800GTX ב-2500 ש"ח אבל זכותך לבדוק..

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה תודה אחי סבבה צודק טעות שלי התבלבלתי זה גם 3000 שקל :|

וואי באמא שלי הייתי קונה לך מחשב אם היה לי עוד כסף :]][br]פורסם בתאריך: 26.07.2007 בשעה 17:05:33

אתה יכול לשנות לאחותי מארז?

היא רוצה מארז יפה עם אורות וזה חח כמו שלי רק באותו מחיר...

אתה יכול בבקשה להסתכל במארז שכתבתי בהתחלההה בהודעה הראשונה ולהגיד לי אם הוא יתאים זה ממש יעזור לי כי זה מה שהיא רצתה.

תודה גבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...