שילוב של FX5200 ו-DELL 2007WFP יעבוד טוב? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילוב של FX5200 ו-DELL 2007WFP יעבוד טוב?

orlupo

Recommended Posts

שלום,

אני מתכוון לקנות את ה- 2007WFP. יש לי היום כרטיס מסך FX 5200 (כן, כן, מה לעשות).

אני לא מחפש כרגע ביצועים למשחקים ולכן חשבתי שרזולוציה גבוהה לא אמורה להיות גורם הפרעה אבל לא לקחתי בחשבון .

האם אוכל לראות בצורה נורמאלית לדעתכם סרטים?

בתודה מראש, אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי במעבד בעיקר.

שים לב שלא לכל כרטיסי ה-FX5200 יש יציאת DVI!

יהיה חבל לחבר את המסך ב-VGA, למרות שלדעתי ההבדל לא גדול.

אני יודע... אין לי יציאת DVI...

יש לי מעבד 2600 עם ליבה לא מסוג BARTON (זה אומר 256 KB L2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנצל"ש:

אני מתעתד לקנות את ה 24", וכרגע הכרטיס מסך שלי הוא ATI radeon 9200 (מ"ב 128).

המעבד הוא 2.6 (hyper threading) ויש לי 1.5 ג'יגה זיכרון.

לאילו שימושים יספיק הכרטיס הנוכחי שלי (בהנחה שאינני משחק במחשב ועיקר השימושים הם עריכה גרפית, עיבוד תמונה ומדי פעם סרטים),

ואיזה כרטיס כדאי לי לקנות כדי שאוכל למשל לראות סרטי HD,או בכלל כדי לשדרג את איכות הצפייה (אם בכלל)?

אציין שאינני מעוניין בכרטיס היקר והחזק ביותר, אינני , אלא בכרטיס טוב וסביר שידע לעבוד עם המסך ולא יעלה יקר מדי.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוצא מנקודת הנחה שיש לך AGP לפי כ.המסך הנוכחי שלך.

אני בספק שהכרטיס הנוכחי שלך יוכל להתמודד עם 24''... לפחות בסרטים לא נראה לי שיצליח.

באפיק הזה אין לך יותר מדי בחירה - אז במקומך הייתי הולך על 7600GS שצריך לעלות בסביבות ה500-600 שקל (גרסת AGP יקרה יותר באופן כללי).

גם 7300GT צריך להחזיק בלי יותר מדי בעיה למרות שכבר זמן מה לא ראיתי גרסת AGP שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא ש-GeCube הוציאו את ה-HD2400-2600 שלהם גם ל-AGP, אולי שווה לשדרג :cool2::smile1: לי עצמי היה פעם FX5700 של , והיו לו שלוש יציאות : TV-OUT כלשהו, VGA, ו-DVI, אבל אם לשלך אין DVI, חבל.

בכל מקרה, היציאה האנלוגית (VGA) שלו לא יכלה להוציא אות למסכים רחבים (1600X900 ומעלה), אבל אני לא יודע לגבי ה-DVI ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...