בעייה בהיתחממות של 8800gts 320 mb ko acs3 כנסוו----!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בהיתחממות של 8800gts 320 mb ko acs3 כנסוו----!!

EVGA-yuvalll22

Recommended Posts

הייי לכולם

קניתי כ.מסך חדש 8800GTS 320MB KO ACS3 שנקנה בארה"ב.. אז ככה ידועה על החברה שמיצרת חדשני בשם KO ACS3 עם מכסה מברזל שמקרר יותר אז למה אצלי הוא מתחממם במנוחה מגיע ל70 מעלות ובמאמץ מגיע ל80 מעלות עם KO ACS3 צריך להיות 40-50 מעלות מאוד מוזר המהירות של המאוור שלו 2700RPM 100% יש 4 מאוורים במארז לא מבין למה זה קורה תעזרו לי :nixweiss:

:) תודה לעוזרים

דרך אגב המפרט שלי

לוח אם:‏DG965WHMKR s775 Conroe, DDRII 800, PCI-E‎

מעבד:E6600

דיסק קשיח:‏250GB 7200RPM, 16MB, SATA II‎

כ.מסך: 8800GTS 320MB KO ACS3 הערה לא נקנה בארץ אלה נקנה מארה"ב

ספק כוח:‏TR2 Power W0101 550W Silent (24pin

צורבDVD:‏DVD±RW LH-20A1P x20 Black‎

3מאוורים: שני מאוורים 80MM אחד 120MM

מארז זבללללל ATX לבן עם חלון שקוף

זיכרון:GB1 TwinMOS TwiSTER CL5‎

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקעת לא מעט כסף בכרטיס מסך,כדאי לך גם לחשוב על שדרוג המארז.

לגבי הטמפ'-

הכרטיס המדובר ידוע בהתחממות היתר שלו,זה כרטיס מומהר (אחד המהירים בעולם ב 8800 320MB)

לכן הטמפ' מלכתחילה אמורות להיות גבוהות.

http://www.guru3d.com/article/Videocards/420/4/

שורה תחתונה- אל תילחץ יותר מדי,הטמפ' נורמליות לכרטיס הזה:

Despite the faster frequency on the ACS³ model temperatures were pretty darn hot. The card is idling at roughly 65 degrees C and at the highest temperature we measured with the GPU under full load was 78 Degrees C. Quite frankly this is slightly worse than the reference cooler and that's puzzling me a little.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בOC לGTS 640 ואני עומד על 54 במנוחה ו66-67 במאמץ... הבעיה שלך נובעת מהמארז הגנרי אם אתה רוצה טמפ' טובות תחליף מארז.

אהה כן ואני בOC של 640\1000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בOC לGTS 640 ואני עומד על 54 במנוחה ו66-67 במאמץ... הבעיה שלך נובעת מהמארז הגנרי אם אתה רוצה טמפ' טובות תחליף מארז.

אהה כן ואני בOC של 640\1000

יפהה אני לא עושה OC עצמו לבד הוא 1447MHZ\588 עובד מהיר אבל מעצבן שכל הזמן מדאיג אותי זה בהיתחממות שלו סעמק הייתי שם קרח יבש ומקרר אותו חח ;D נכון צדקת זה הבעיה במארז אז אני צריך לקנות מארז טוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע חבר: הבעיה שלך היא חד משמעמית המארז הכרטיסים האלה נותים להתחמם למרות הקירור שלהם לכן חשוב לתת

להם סביבה תומכת מתאימה(מארז) וגם אז חשוב לקנות מארז מתאים ולא כל מארז יקר בנוסף חשוב לעשות התקנה נכונה בתוך המארז

לפי ספר החוקים של התקנות מחשבים מקצועים על בסיס סירולקציה נכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...