האם אתם חתומים על כרטיס אדי? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם חתומים על כרטיס אדי?

ExploiT

האם אתם חתומים על כרטיס אדי? \ מתככננים להתחים?  

1663 הצבעות

1. 1. האם אתם חתומים על כרטיס אדי? \ מתככננים להתחים?

• כן
    • לא
    • לא בגלל דת\אמונות תפלות
    • לא, אבל אני מתכנן לחתום

Recommended Posts

אע? זה מכוון אליי?

כן ;) למה שתרומת איברים (=הצלת חיים) תביא מזל רע? אם כבר, אז יש איזה פסוק מהתנ"ך\הלכה (לא זוכר איזה מהם כרגע) שאומר "זה שקיים נפש אחת, כאילו קיים עולם ומלואו", במילים אחרות, זאת נחשבת מצווה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא לא, זו לא תרומת איברים כמו שאני אתרום כליה כי מישהו צריך ואני יכול להסתדר עם אחת.

זה לחתום על כרטיס שאומר שבמידה ומשהו פטאלי קורה, אז ....מכאן אתה מבין, נראה לי מביא מזל רע, לא? :P זה כאילו אתה מתכנן משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אע? זה מכוון אליי?

ואתם קולטים שהרוב לא חתומים מסיבות כאלו ואחרות? למעשה. 49 מול 33 שכן חתומים..... :o

איי, זה יותר טוב מרוב המדינה... יש פחות מ10 אחוז חותמים בארץ...

לא לא, זו לא תרומת איברים כמו שאני אתרום כליה כי מישהו צריך ואני יכול להסתדר עם אחת.

זה לחתום על כרטיס שאומר שבמידה ומשהו פטאלי קורה, אז ....מכאן אתה מבין, נראה לי מביא מזל רע, לא? :P זה כאילו אתה מתכנן משהו

אז אתה גם לא תעשה צוואה? תאמין לי, אם אתה לא תעשה צוואה זה יסבך מאוד את החיים של המשפחה שלך, וזה לא כאילו לא יהיה להם מסובך בלי צוואה, אבל אם לא תעשה צוואה אתה יכול לגרום למשפחה שלך הרבה זמן של סבל רק בגלל כל הבלגן שהם יצתרכו לעבור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני עוד לא הגעתי לגיל 20 אפילו, שום צוואה ושום נעליים :) . כמו שאמרתי - אני מתכנן להשאר ולהציק לכם עוד הרבה מאוד שנים - ועם גישה כמו שלך, הרבה שנים אחריך :silly: [<<סתם, בדיחה 8) ]

ואתה לא מכיר את המשפחה שלי, איך אתה מסוגל לקבוע דברים שכאלה? :nixweiss:

קיצר, כל אחד והדעה שלו, לא? מה זה פה התקיפה המכוונת הזאת על הדעה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לידע כללי

אני מרבה לראות ערוץ 8 ונייטצורל גאוגרפיק וראיתי שם שיש סוג של חיידקים שיודעים לשכפל את עצמם בהתאם לסוג התא שצירפת להם

כלומר:

אם אני מוסיף לתרבית הזאת תא לב למשל (תא שנלקח מרקמת הלב)

החיידקים בתרבית יתחילו "לחקות" אותו וליצור לב חדש .

יש פה הרבה יתרונות כיוון שכך הגוף לא ידחה את האיבר המיועד להשתלה כי הוא מאותה ריקמה אותו גוף

אני יכול להכין כמה לבבות שאני רוצה. והוא יתפקד בצורה מצויינת בתנאי שאין לו מום שנמצא בד.נ.א. כי אז גם לב חדש עדיין יסבול מאותה הבעיה (אף על פי שהיום לומדים את הד.נ.א ויכול להיות שתיהיה לכך פתרון)

הסיבה לכך שעדיין לא משתמשים בזה היא שעדיין זה לא מורשה כי לא עברו את כל הבחינות של משרד התרופות ומשרד ההוא וההוא ...(זה לוקח כמה שנים..)

אז תעודדו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחקר בתאי גזע הוא ממש ממש בחיתולים.... יקח עוד המון זמן עד שיצא מזה משהו אמיתי, וממש לא עוזר שבאהר"ב כל יומיים אוסרים על המחקר בזה כי כל מיני נוצרים שמרנים מטומטמים חושבים שזה לא מוסרי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחילו לישתמש בתאי גזע בסין אם תוצאות מעורבות

כרגע זה עדיין לא לא תרופת קסם אולי בעתיד לא היום

ניסיון ומחקר, אמרת תוצאות מעורבות? יבדקו את הטובות, למה הן היו כל כך טובות, ישוו אותן לרעות, למה הן היו כל כך רעות, וככה יפתחו את הטכנולוגיה בשביל כל העולם, מה שהמדע לא יעשה, הניסיון יעשה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אבל זה עדיין רק בהתחלה

היה על זה תוכנית בערוץ 8 ובו נגיד שגדלה שערה שחורה על ראש של קשישה

זה לא תרופת קסם

יכול להיות לזה השלכות בתחום הקוסמטיקה אבל זה לא ריפא אותו

כמו שזה לא ריפא את הוא מסופרמן

גם שיש הצלחות לא אפכו נכה לבריא אלה שיפרו לו תיכולות תנועה שזה גם משהו

אבל לא פיתרון אמיתי עדיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיון שהנושא, אפור לגמרי, עוד לא למדו לנצל הרבה יותר את השימוש בתאי גזע, לטיפול בכאלה פגיעות, אבל כבר הראו שהצליחו לגדל תאי כבד במעבדה, כמובן שיש עוד דרך אבל היעקר שתהיה תקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אבל זה עדיין רק בהתחלה

היה על זה תוכנית בערוץ 8 ובו נגיד שגדלה שערה שחורה על ראש של קשישה

זה לא תרופת קסם

יכול להיות לזה השלכות בתחום הקוסמטיקה אבל זה לא ריפא אותו

כמו שזה לא ריפא את הוא מסופרמן

גם שיש הצלחות לא אפכו נכה לבריא אלה שיפרו לו תיכולות תנועה שזה גם משהו

אבל לא פיתרון אמיתי עדיין

ערבבת שני דברים שונים ,למוצרים ה"קוסמטיקים" אין שום קשר למה שדיברנו

אני דיברתי על תאים שמחקים את התאים שאיתם ואתה מדבר לי על שערה

לא הבנת כלום. (סתם שתדע ששערה היא בכלל לא תא חי ..) (השורש כן)

ולגבי "כריסטופר ריב" להלן "סופרמן"

דובר על שיתוק ולא על חוסר באיבר .

אגב גם לגבי זה יש מחקר מתקדם שכבר נוסה על בני אדם (בהצלחה יש לומר)

מזריקים חומר לאותו איזור "משותק" ,והחומר מעודד צמיחת עצבים באותו אזור.

נעשה ניסוי על ילדה ממש קטנה שלא יכלה ללכת כי היה לה "שיתוק" ברגלים, לאחר שהזריקו לה מס' פעמים אחרי כמה חודשים התוצאות היו מבסיעות רצון

היא הצליחה לראשונה בחייה ללכת בכוחות עצמה.

נ.ב.

אם יש לך שאלות אני ישמח לענות ולהסביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרה של ריב די דומה, הוא צריך עמוד שדרה (או עצבים מחליפים) במקום זה שהוא איבד.

עריכה : קראתי הרגע את כל ההודעה שמעלי, ולגבי הילדה, אני מניח שעצם זה שהעצבים שלה היו מתים או לא תיפקדו מכל סיבה אחרת, מנעה ממנה לזוז, וכשהיא לא זזה, השרירים שלה לא יכלו להתפתח בהתאם, אני מניח שעכשיו היא צריכה ללמוד ללכת מחדש, כמו כל ילדה קטנה, בשביל שהשרירים המנוונים שלה יוכלו לשאת אותה לכל החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה צודק ,הייתה לה בעיה במערכת העצבים

אבל לגבי ניוון השרירים , למזלה זה קרה כבר בגיל נמוך מאוד ולכן יש לה הרבה זמן (לגוף שלה) לשפר את המצב ואני מאמין שיבוא יום והיא תוכל ללכת כמו כל בן אדם רגיל. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...