האם אתם חתומים על כרטיס אדי? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם חתומים על כרטיס אדי?

ExploiT

האם אתם חתומים על כרטיס אדי? \ מתככננים להתחים?  

1663 הצבעות

1. 1. האם אתם חתומים על כרטיס אדי? \ מתככננים להתחים?

• כן
    • לא
    • לא בגלל דת\אמונות תפלות
    • לא, אבל אני מתכנן לחתום

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תתני כאן! לא צריך טובות.

לכולם חרא מה לעשות, זה לא גם שבת'רד ליד(על הסודנים) את צועקת

שלא משנה מה צריך תמיד לעזור ולתרום גם אם חרא לך!

אז אני טוען שם שאני לא מאמין בזה, אבל בינתיים שלוש חוליות מהגב שלי

הקרבתי בשביל המדינה הזאת.

עד היום מאז השחרור אני פעם בשנה מאושפז שבועיים בבית חולים, הכל בשביל

ללכת לצבא לתפקיד לא מסכן וראש קטן.

אני מת על וכל דבר שקשור לזה ובהזדמנות הראשונה שתהיה לי

אני אחתום על הכרטיס הזה.

אנשים שיודעים קצת לתרום...

יש לכם מה ללמוד מהבחור הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר החיים שלך שווים יותר מחיים של אנשים אחרים?

מנקודת מבט שלי? ברור שכן.

החיים של 3 האנשים שנהרגו אתמול בתאונה יותר חשובים מהחיים של המשפחה שלך? וכמה זמן בכית על ההרוגים אתמול וכמה זמן אתה תבכה אם חס וחלילה המשפחה שלך תהרג? וכמה אנשים נהרגו אתמול בסין בתאונות דרכים? וכמה אכפת לך מהם? בטח שעבורי החיים שלי יותר חשובים מחיים של אנשים זרים, וזאת צביעות לא להודות בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיים של 3 האנשים שנהרגו אתמול בתאונה יותר חשובים מהחיים של המשפחה שלך? וכמה זמן בכית על ההרוגים אתמול וכמה זמן אתה תבכה אם חס וחלילה המשפחה שלך תהרג? וכמה אנשים נהרגו אתמול בסין בתאונות דרכים? וכמה אכפת לך מהם? בטח שעבורי החיים שלי יותר חשובים מחיים של אנשים זרים, וזאת צביעות לא להודות בזה.

וכמה ההורים שלי יהיו גאים בבן שלהם שאחרי שהוא נהרג הצליחו להציל 3 ילדים קטנים שנפגעו בתאונה?!?!??!

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אכפת לך מה ההורים שלך יחשבו? אחרי שאתה מת לא אכפת לך מכלום. לא מילדים קטנים פגועים ולא ממה שההורים שלך חושבים. גם אם כדור הארץ יתפוצץ זה לא ישנה לך כלום. לפני שאתה מת תמשיך להלל את עצמך ותחשוב גם שהצלת 20 אנשים (אולי, לך תדע), זה טוב לאגו - אבל כל עוד אתה חי לא עזרת לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אכפת לך מה ההורים שלך יחשבו?

אם לא איכפת לך מה קורה לאחר המוות, מה זה משנה לך

שייקחו את האיברים שלך ויעזרו לאנשים אחרים לחיות?

כמה אגוצנטרי יכול הן אדם להיות?

זה אפילו לא עניין אגוצנטרי, זה פשוט טימטום.

מילא, אם אני תורם איברים לאחר המוות למישהו היה גורם לי לאיזשהו נזק.

אבל זה לא, אתה כבר מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אגוצנטרי יכול הן אדם להיות?

חבל שלא כולם פטריוטים כמוך...

שוב ההפגנה שלך..

אם כולם היו כמוך היינו חיים כבר מזמן בים, כבר אמרתי את זה.

הדעות שלך הם קיצוניות לעבר האגואיסטיות המטורפת שלך.

שלא נדבר על הציונות שלך שנוטה להיות חלק מהאמונה של הנאצים נגד היהודים.

בהצלחה בהמשך הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבקש לא לזהם את הפורום בתכתובות אישיות שלא קשורות לנושא

יש לך משהו שאתה לא יכול להתאפק וחייב להגיד לי?

תשתמש בהודעה פרטית (שכמובן לא תיענה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא.

ברור שאני לא אתחיל למרר בבכי בגלל שמישהו שאני לא מכיר נהרג בתאונת דרכים. אבל בנסיבות כאלה אתה בכלל לא צד בעניין. הוא נהרג בתאונת דרכים ללא קשר אליך, לא נהנית ממותו.

במצב של תרומת איברים, אתה אינך מוכן לחתום על כרטיס תורם כיוון שאתה מפחד שמישהו יגרום למותך בטרם עת על מנת שיוכלו לקצור את איבריך. מדבריך אלה מסמן כי אתה מאמין שזאת אפשרות קיימת. אם אפשרות זאת קיימת, אז בהחלט קיימת האפשרות שכאשר אתה תזדקק לתרומת איברים מישהו יאבד את חייו בטרם עת רק על מנת שיוכלו לקצור את איבריו כדי שאתה תחייה.

כלומר בעקיפין הרגת אדם כדי שתוכל לחיות.

שקול מבחינתי לאדם שלא הולך לשרת בצבא, כי זה מסוכן - אבל אין לו בעיה לסכן אחרים במקומו ולהנות מהביטחון הנוצר בעקבות סיכון חייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא.

ברור שאני לא אתחיל למרר בבכי בגלל שמישהו שאני לא מכיר נהרג בתאונת דרכים. אבל בנסיבות כאלה אתה בכלל לא צד בעניין. הוא נהרג בתאונת דרכים ללא קשר אליך, לא נהנית ממותו.

במצב של תרומת איברים, אתה אינך מוכן לחתום על כרטיס תורם כיוון שאתה מפחד שמישהו יגרום למותך בטרם עת על מנת שיוכלו לקצור את איבריך. מדבריך אלה מסמן כי אתה מאמין שזאת אפשרות קיימת. אם אפשרות זאת קיימת, אז בהחלט קיימת האפשרות שכאשר אתה תזדקק לתרומת איברים מישהו יאבד את חייו בטרם עת רק על מנת שיוכלו לקצור את איבריו כדי שאתה תחייה.

כלומר בעקיפין הרגת אדם כדי שתוכל לחיות.

שקול מבחינתי לאדם שלא הולך לשרת בצבא, כי זה מסוכן - אבל אין לו בעיה לסכן אחרים במקומו ולהנות מהביטחון הנוצר בעקבות סיכון חייהם.

אבל אתה צריך להבין משהו, מה לעשות שבן אדם נלחם על החיים שלו, הוא יעשה הכול, אבל הכול על מנת לשרוד, אפילו אם זה כולל לרצוח ילדה חמודה, בשביל שהוא יוכל לחיות, אין מה לעשות, זה היצר הבסיסי ביותר שלנו, יצר ההישרדות.

אז נכון אם אתה תצטרך איבר, בראסמי לא היה איכפת לך מזה שמישהו מת בטרם זמנו על מנת שיוכלו לקצור ממנו כבד בשבילך, אבל אם אתה זה שיש לך אפשרות לקחת את הסיכון הזה, שיקבעו את מותך לפני זמנך, או שיש לך סיכוים לחזור לחיים נורמלים פלוס מינוס, יש כאלה שיסכימו, אני לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

אז תסכים איתי שמי שכן חתם על הסכמה לתרומת איברים מגיעה לו עדיפות מוחצת בתור להשתלה?

לדעתי גם אסור לאפשר למשפחה שיקול דעת כאשר מישהו חתם על כרטיס תורם. אני הסכמתי לתרום, וזהו גופי - אוי למי שיעשה אחרת (למרות שלא ממש יש לי דרך לאכוף את זה :)).

להורים שלי הבהרתי חד משמעית שאין להם שיקול דעת בעניין (למרות שאני לא חושב שהיתה להם בעיה לתרום גם בלי בקשתי המפורשת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' כל, כשאתה רוצח בן אדם בד"כ אינך יודע מה סוג הדם שלו וההתאמה שה"לקוח" צרייך. מאד קשה להשיג מידע כזה אם אינך המטפל האישי של הקורבן המיועד.

ב' כל, כאשר זה נעשה בצורה ממשלתית, הרי שאז זה נעשה בצורה אנונימית ולפי רשימת המתנה. קשה יהיה לחרבש שם משהו.

יתכוונתי שהשחיטות תיהיה גם בבית חולים עצמו

יש מספיק מיקרים של רופאים מושחטים -ואני לא בוטח בהם אוטומטית

בגלל זה במיקרה שהרבה מאוד יהיו חתומים אני גם יהיה חתום

כי לא יהיה אינטרסט גדול ליקצור דווקה אותי

היום הרוב המוחץ לא חתומים אז אין עלי מדבקה שאני "מוכן לשיווק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...