שאלה די מטומטמת לגבי המשחקים שאיתם בוחנים את הכרטיס מסך. כנסו ותבינו בבקשה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה די מטומטמת לגבי המשחקים שאיתם בוחנים את הכרטיס מסך. כנסו ותבינו בבקשה

m4a1

Recommended Posts

אז ככה בביקורות על הכרטיסי מסך,במבחני ביצועים בודקים את הכרטיסים לרוב על BF2 ו אני לא מבין לאף אחד מהם אין גראפיקה כזאת כבדה למה לדוגמא לא משתמשים ב RAINBOWS SIX VEGAS? זה המשחק לPC אם הגראפיקה הכי טובה שיש היום. אפשר בבקשה לדעת למה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית שבוחנים כרטיסים על משחקים "ישנים" שכאלה היא כי כרטיסים ישנים יותר נבחנו על המשחקים האלה וכך תוכל להשוות בין הכרטיסים הישנים לחדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים שעל פיהם אסור לבדוק משחק הם פורטים, מכיוון ש100% מהם קודדו בצורה מחפירה למחשב, ומציגים ביצועים עלובים מאוד ונחותים מאוד לעומת אותו משחק שהיה יכול להיות מפותח לPC ללא שום פורט, להלן דוגמאות של כמה פורטים באמת עלובים:

DIRT,OVERLORD,LOST PLANET,SPIDERMAN 3...

משחקים שעל פיהם כן ניתן לבדוק זה COMPANY OF HEROES,FEAR,BF2142, בעיקר F.E.A.R הוא עדיין כבד על שונים בעיקר על הMID RANGE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שבאמת בודק עם משחקים אני יכול להגיד פה את הסיבה האמיתית : הסיבה היא שבמשחקים כמו FARCRY ו BF2 יותר קל ונוח לבדוק, המשחקים האלו כוללים מנוע של TIMEDEMO ולכן קל יותר להריץ בדיקה זהה על כרטיסים שונים. בעוד שמשחקים חדשים יותר כמו ה-RAINBOWS SIX VEGAS ואובליביון (למשל) לא כוללים אפשרות זו ולכן יש לעשות שימוש ב FRAPS על מנת לבדוק ביצועים, דבר שאינו אופטימאלי כי הריצה תהיה שונה בכל פעם ולכן לא תהיה השוואה נכונה בין כרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוכנה fraps, חוץ מאפשרות שמירת הסרט, יש אפשרות לראות כמה fps יש בכל רגע נתון?

כן אבל לא מומלץ... לפחות בתקופה ששיחקתי BF2, רציתי לעשות כמה סרטונים...

Fraps חילק לי את ה FPS לשניים. (שגם ככה לא היה גבוה מי יודע מה).

אז מה הקטע? Fraps לא נותן לך באמת לראות כמה FPS יש לך במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...