BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !) - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !)

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 964
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עברה חצי שעה והפלאש גט לא גמר להוריד המהירות ממש לא יציבה פעם על 280 ופעם על 190 אבל זה צריך לגמור ממש עוד מעט

ואני אבדוק הכל

עריכה:

עכשיו המנג'ר של FP מראה שזה עובד, אני עושה ריסט לויסטה ומתחיל! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני מציע בחום להתרחק מפורומים בחו"ל אשר דנים בדמו או במשחק. יש כמה מזוהמים שהפיצו ספויילר על כל העלילה.

גם אם תנסו להכנס לכאורה לת'ראד שדן בבעיה טכנית - יש סיכוי גדול שזה ספויילר. בתקווה שהתופעה הזו לא תגיע גם לכאן - כי חבל, בעיקר עבור מי ששילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני ניסתי להתקין את המשחק אבל זה עושה לי את הבאג הזה תקראו הכל אני אסביר לכם

אז אחריי שאתם משתחררים מRAPTURE אתם הולכים ללמעלה ויש לכם סרטון על כל הבעיה של הדברים וכל מיני דברים שיפתרו לכם בסוף, וכן, בסוף אתם מתים!!!

אז אחריי שאתם משתחררים מRAPTURE אתם הולכים ללמעלה ויש לכם סרטון על כל הבעיה של הדברים וכל מיני דברים שיפתרו לכם בסוף, וכן, בסוף אתם מתים!!!

חע סתם לא שיחקתי בו אפילו סתם רציתי לעצבן את אלפא ^^

אני עכשיו מוריד את הדרייבר... ואנשים, אל תשחקו בדמו... בזבוז של בזמן ומקום :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו גמרתי לצלם הדמו מדהים!! אין מילים הכל כ"כ יפה

עכשיו שאני רוצה לראות את התוצאות אז אני רואה כל תמונה מינימום 4 מגה וכל סרטון מינימום 250 מגה אז.. תורידו לבד כבר את הדמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...