ספר לימוד-VHDL - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספר לימוד-VHDL

KKK

Recommended Posts

שלום :)

אני רוצה לקנות ספר ללימוד VHDL שיתאים לנושאים המפורטים כאן

http://elecomp.cet.ac.il/elecomp/subjects/docs/11_9014.pdf

מישהו מכיר ספר טוב?

חיפשתי קצת בגוגל וראיתי את הספר הזה (מצ"ב)

לא מצאתי תגובות על הספר,מישהו מכיר אותו?

תודה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

שלום רב! :)

לי, אישית, יש את שלושת אלו:

Circuit Design with VHDL (http://www.amazon.com/Circuit-Design-VHDL-Volnei-Pedroni/dp/0262162245/ref=pd_bbs_sr_1/002-1601738-1153655?ie=UTF8&s=books&qid=1185214595&sr=1-1)

VHDL : Programming By Example (http://www.amazon.com/VHDL-Programming-Douglas-L-Perry/dp/0071400702/ref=pd_bbs_sr_3/002-1601738-1153655?ie=UTF8&s=books&qid=1185214595&sr=1-3)

Digital Systems Design Using VHDL (http://www.amazon.com/Digital-Systems-Design-Using-VHDL/dp/0534384625/ref=pd_bbs_sr_2/002-1601738-1153655?ie=UTF8&s=books&qid=1185214595&sr=1-2)

סדר הלימוד שלי הוא, גם כן, כמצויין לעיל -- החל מהספר הראשון (Circuit Design with VHDL), וכלה בספר השלישי (Digital Systems Design Using VHDL).

אינני מכיר את הספר עליו ביקשת חו"ד. למרות זאת, ישנו משפט נורא יפה, האומר: "עברית טובה לדרשה בבר-מצווה, אולם לא כדי ללמוד אלקטרוניקה!". כל מה שקשור למחשבים ואלקטרוניקה, אני אמליץ לך (בחום!) ללמוד מספרות טכנית באנגלית! :)

מניסיון, שלושת הספרים הנ"ל ילמדו אותך הרבה (!) יותר מאשר צויין בקובץ PDF אותו צרפת בגוף האשכול! ;)

בברכת כל טוב והצלחה רבה (!) בכל, אריה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אריה,

מה שאתה אומר נכון,אבל אני בכל זאת מעדיף ללמוד את הבסיס מספר בעברית,אחרי שאתקדם קצת אני אחשוב על ספר רציני יותר באנגלית,בכל מקרה נראה לי שהספר הנ"ל הוא היחיד בעברית,כך שאם אשמע עליו תגובות לא טובות,לא תהיה לי ברירה אלא לקנות ספר באנגלית.

תודה רבה על ההמלצות לספרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן אנשי VHDL??

אני אישית למדתי מספר שחבר מהצבא הביא מה קוראים אותו

vhdl cook book by peter ashenden

בקשר לספר ששאלת, אל תלמד ממנו זה ספר לא טוב.

ספרי VHDL בעברית הם לא טובים VHDL רק באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המרצים שלי במכללה אמרו שזה ספר לא טוב, זה בו לא מעט שגיאות.

אני ממליץ לך גם על אלקטרוניקה ספרתית כרך ב-יש שם פרק שלם על VHDL בעברית מא עד ת וללא שגיאות בצורה מובנת ועם הסברים לכל תרגיל.

בקשר לספר שרצית שים לב שעל הדף הראשון יש טעות כאשר ראשי תיבות של VHDL זה VERY HIGH SPEED INTEGRATED CIRCUIT HARDWARE DISPRIPTION LANGAUGE ושמה האותיות לא ממש ברורות זבל זה בטו לא כמו הראשי תיבותץ

קיצר אל תיקח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...
  • 9 חודשים מאוחר יותר...

ספר לימוד VHDL בעברית

שמתאים לתוכנית הלימודים של משרד החינוך להנדסאים בכיתות י"ג , י"ד.

הספר : " שפת תיאור חומרה VHDL "

הוצאת שורש

מחבר : חברבר אייל

הסברים בעברית לכל פקודות השפה

כ 150 תרגילים ופתרונות עם סימולציות מוסברות.

ניתן לראות עפ"י תוכן העניינים התאמה לתוכנית לימודי הנדסאים שהצגת.

ניתן לרכוש בכל חנויות הספרים חוץ מסטימצקי

בעיקר באקדמון

צומת ספרים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה האם הספר שפת תיאור חומרה VHDL מתאים גם למי שיש לו ידע בסיסי באלקטרוניקה או שצריך ידע קודם? (הכוונה בבסיסי זה סוגי רכיבים ותפקידם) כי מעניין מאוד ללמוד איך לתכנת מיקרו בקרים אני מתעסק בתיכנות ולכן זה מעניין אותי

תודה רבה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה האם הספר שפת תיאור חומרה VHDL מתאים גם למי שיש לו ידע בסיסי באלקטרוניקה או שצריך ידע קודם? (הכוונה בבסיסי זה סוגי רכיבים ותפקידם) כי מעניין מאוד ללמוד איך לתכנת מיקרו בקרים אני מתעסק בתיכנות ולכן זה מעניין אותי

תודה רבה מראש לעוזרים

לא כל כך הבנתי את השאלה שלך, (נראה שהתכוונת "ם גם למי שאין לו ידע בסיסי באלקטרוניקה" אבל בגדול אני מכיר כאלו שלומדים VHDL ועוסקים בתכנות רכיבים בלי לדעת דבר וחצי דבר על אלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח כן המילה אין נעלמה לי ממה שכתבתי

אגב המלצות על הספר הנ"ל יש? כי ראיתי שהרבה המליצו על הספרים באנגלית ואני לא כל כך יודע אנגלית טוב לכן אני מעדיף את הספר הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...