אני חושב שאני מוותר על קנית 9500PRO מה אתם אומרים??? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושב שאני מוותר על קנית 9500PRO מה אתם אומרים???

gal

Recommended Posts

לפי מה שאני קורא פה יש להרבה אנשים בעיות עם הכרטיס אני תכננתי לקנות אותו מתישהו (כרגע אין כל כך תקציב) ונראה לי שאני מוותר.אחרי הכל אני בטוח שהכרטיס מצוין אבל לשלם 1200 ש"ח על משהו שלא כדאי כנראה זה לא מוצדק!! מה דעתכם????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרים תודה רבה לך באמת על היחס המלבב שלך אבל היית יכול להשתמש קצת במלים יותר נחמדות אני לא ילד מובן?? בסך הכל רציתי דעה מעוד אנשים זה הכל בשביל זה הפורום הזה קיים לא??? :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי MX 440 והחלפתי ל9500 פרו

במשחקים הכרטיס עובד נפלא אבל גם MX 440 עבד מעולה

מעבר למשחקים תצוגת המסך זהה לחלוטין ככה שלא תרגיש שום הבדל

עכשיו נשאלת השאלה אם שווה להשקיע 1200 שקל

הכל תלוי ברמת השיגעון שלך כי הגיונית בטוח שלא שווה להשקיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני קורא פה יש להרבה אנשים בעיות עם הכרטיס אני תכננתי לקנות אותו מתישהו (כרגע אין כל כך תקציב) ונראה לי שאני מוותר.אחרי הכל אני בטוח שהכרטיס מצוין אבל לשלם 1200 ש"ח על משהו שלא כדאי כנראה זה לא מוצדק!! מה דעתכם????

כבר נמאס לי להמליץ על הכרטיס . בקיצר , זו החלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי MX 440 והחלפתי ל9500 פרו

במשחקים הכרטיס עובד נפלא אבל גם MX 440 עבד מעולה

מעבר למשחקים תצוגת המסך זהה לחלוטין ככה שלא תרגיש שום הבדל

עכשיו נשאלת השאלה אם שווה להשקיע 1200 שקל

הכל תלוי ברמת השיגעון שלך כי הגיונית בטוח שלא שווה להשקיע

נכון.... ::) סתם מוכרים את הכרטיס יקר...שני הכרטיסים ממש זההים מבחינת ביצועים...או דרך אגב, ראית את זה פעם?!!?!?!??

http://www.tomshardware.com/graphic/20021218/vgacharts-02.html

תגיד אתה בסדר?! איך הגעת לזה שאיכות התמונה, ומהירות הביצועים אותו דבר בRADEON 9500 PRO וב 4MX 440...

הייתי מבין אותך אם היית מדבר על RADEON 9000 PRO אבל 9500?! זה רמה מעל ה 4TI 4400 ומגרד טיפה את ה 4600....בקיצר, תסתכל בטבלה שהבאתי לך ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gal, ככל שזה נוגע לי (as far as it concerns me) אתה יכול גם ללכת ולקנות מחשב באייבורי מחשבים...

הכרטיס הוא כרטיס מדהים אשר מספק הרבה יותר ממחירו, אבל, כמובן, שמישהו שלא מבין במחשבים (N00B in the pro language) יסתבך אפילו עם הכרטיסים של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הכרטיס שלו יחסית בסדר.כל עוד הוא לא רואה איטיות (שהאשמה בה היא באמת הכרטיס מסך) הוא לא חייב לשדרג סתם. אם אתה ממכורי ה1600X1200 עם AA אז זה הכרטיס בשבילך. אם לא, אתה יכול לשרוד עם הכרטיס שלך עד לדור הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרים תודה רבה לך באמת על היחס המלבב שלך אבל היית יכול להשתמש קצת במלים יותר נחמדות אני לא ילד מובן?? בסך הכל רציתי דעה מעוד אנשים זה הכל בשביל זה הפורום הזה קיים לא??? :AR15:

הכל מאהבה, לא ירדץתי עליך, פשוט ציינתי שזה לא ממש חכם לא להתייחס לכרטיס כאחד הטובים כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הכרטיס שלו יחסית בסדר.כל עוד הוא לא רואה איטיות (שהאשמה בה היא באמת הכרטיס מסך) הוא לא חייב לשדרג סתם. אם אתה ממכורי ה1600X1200 עם AA אז זה הכרטיס בשבילך. אם לא, אתה יכול לשרוד עם הכרטיס שלך עד לדור הבא

ה GFMX כבר עבר זמנו ( שלא היה ארוך בכלל ) ואפילו לא תומך ב DX8, אז אם אתה מדבר על חודשיים, אז הוא יחזיק ... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.... ::) סתם מוכרים את הכרטיס יקר...שני הכרטיסים ממש זההים מבחינת ביצועים...או דרך אגב, ראית את זה פעם?!!?!?!??

http://www.tomshardware.com/graphic/20021218/vgacharts-02.html

תגיד אתה בסדר?! איך הגעת לזה שאיכות התמונה, ומהירות הביצועים אותו דבר בRADEON 9500 PRO וב 4MX 440...

הייתי מבין אותך אם היית מדבר על RADEON 9000 PRO אבל 9500?! זה רמה מעל ה 4TI 4400 ומגרד טיפה את ה 4600....בקיצר, תסתכל בטבלה שהבאתי לך ותראה.

אם אתה מאמין לטום , אז עשה טובה ואל תגיב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בשבילנו. אבל לא כל אדם חייב לשחק כל משחק ב1600X1200 עם AA והכל על מקסימום. יש עדיין אנשים שנהנים ממשחקים גם עם GF2MX ואפילו פחות. כל עוד הוא לא מרגיש שזה מספק אותו הוא לא צריך לשדרג (עוד עם מחסור מזומנים) רק כדי להגיד: "הי, לי יש כרטיס מסך טוב" כי אולי מתי שהוא באמת יצטרך את תוספת הכרטיס מסך, כמו למשל כש512 יהיה צוואר הבקבוק, ואז כבר לא יהיה את הכסף או את הסכמה לשדרג שוב.

אבל כמובן אם הוא רוצה הכל, זה הכרטיס בשבילו. למרות שמי שהיה בפורומים כאן כאשר הGF4MX ידע שבתקופתו השתלם יותר לקחת את הרדאון 8500LE או הGF3TI200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...