זיכרונות למחשב העגלה שלי חח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרונות למחשב העגלה שלי חח

shlomibandit

Recommended Posts

יש לי מחשב מעבד 3200 שהומהר ל 2550 מגה הרץ

ג'יגה ראם

200 ג'יגה

והיה לי 7800 הוא נשרף הבאתי עכשיו 7100 ג'י אס ב100 שקל רק שהמחשב יעבוד

אני מוסיף עוד 250 ג'יגה כי אין לי מקום במחשב כבר והעלתי את המהירות של האינטרנט וזה סתם מבעס..

השאלה שלי אם שווה לי להוסיף עוד 512X2 של ראם גם על הדרך.. או שלא שווה להשקיע במחשב ההזה כבר?

כי אני יקנה מחשב רק בעוד שנה + .. לא כרגע.. מה אתם אומרים?

נ.ב: מפרט מימין .. הכל אותו דבר חוץ מהכרטיס שהוא עכשיו 7100 gs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזיכרון - לדעתי עדיף לך להשקיע בסטיק נוסף של ג'יגה - כך תוכל לעבוד בדואל צ'אנל (כמובן באתו תדר...).

בכרטיס המסך- נסה אולי להחליף אותו בדגם יותר טוב - כרגע אני מניח שהוא מהווה צוואר-בקבוק במערכת.

אם אתה קונ מחשב חדש בעוד שנה - אין סיבה שלא תשקיע בנוכחי, אך רק אם אתה חושב שזה די נחוץ. עדיף לחסוך בכסף למחשב הבא מאשר לקנות רכיבי-על ל"ענתיקה" הנוכחית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אחי.. כולה כרטיס מסך למה הוא מהווה צוור בקבוק? אם אני לא משחק בכלל מה הוא לא יכול להספיק? אני דווקא איתו איזה חודשיים לא משחק רק עבודות משרדיות וזה הוא סבבה.. יש לי 2X512 ככה שאם אני יוסיף עוד אחד של ג'יגה אני יאבד את הדואל .. אני צריך עוד 2 X512 אבל אני זוכר ניראה לי שליאור המנהל של הפורום ששאלתי את השאלה הזאת בעבר אמר לי בכלל שלא יעבוד לי סטיק אחד של ג'יגה ועוד 2 של 512 זה נכון? או שאני מתבלבל? הספק יחזיק את כל הבלגן? כדאי בכלל להוסיף או לא? המעבד לא מהווה כאן בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר דברים כאלה פעם הבאה... בעצם - למה שלא תפרסם את המפרט שלך? קל יותר ככה.

1. אם את לא משחק למה היה לך 7800 בכל מקרה? : :s05:

2. יש לי מעבד יותר חלש משלך (3000) בקצת מעל סטוק... הוא לא מהווה בעיה אצלי. דווקא הראם מתסכל :/

3. לפי וויקיפדיה ניתן לשים זכרונות בזוג התואם מבחינת קיבולת, מהירות (המהירות נקבעת לפי האיטי ביותר אם היא לא זהה) ומספר שבבים (אם על צד אחד של המודול או בשניהם). בסה"כ, היציבות נקבעת לפי בקר הזיכרון (אצל - במעבד).

A matching pair needs to match:

* Capacity (e.g. 1024 MiB)

* Speed (e.g. PC5300). If speed is not the same, the lowest speed of the two modules will be used. Likewise, the highest latency of the two modules will be used.

* Number of chips and sides (e.g. 2 sides with 4 chips on each side)

אז לדעתי אתה יכול להוסיף עוד זוג של 512, אבל תשתדל שיהיו בעלי אותה מהירות ותזמונים (נקבע לפי האיטי ביותר). בסה"כ עדיף שיהיו שני סטיקים של ג'יגה, אבל זה לא הכי קריטי (אולי משפיע קצת על היציבות/מהירות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי 7800 כי הייתי משחק במחשב בעבר.. הייתי חולה על משחקים..

אבל הכרטיס נשרף ובדיוק התגייסתי אז אין לי כבר זמן למשחקים..

ואין יל גם כסף להשקיע בכרטיס רמה ולא שווה לי.. אז הבאתי את ה7100 ג'י אס .. שהמחשב יעבוד רק .. ללא משחקים..

המפרט בצד ימין בפרטים שלי דרך אגב.. לכן לא שמתי אותו.. ומה שחשבתי לשים באמת 2 של 512 של 400 מגה הרץ משהו זול..

הקטע שקשה להשיג כזה זול , הרבה יותר קל להשיג 677 זול.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שקשה להשיג כזה זול , הרבה יותר קל להשיג 677 זול.. :kopfpatsch:

כן, יוצא מהשוק :'(... חדשות רעות בשבילי.

אתה באמת כ"כ צריך אקסטרה זיכרון? כמה תשתמש במחשב בכלל בזמן השירות? אם אתה מרגיש איטיות בביצועים נסה לעשות Defrag/ ניקוי דיסק / וואטאבר כדי לשפר את ביצועי הכונן שלך (צריך לעשות את זה לפעמים כשממלאים כונן של 200GB ;)). אם המחשב ממשיך להיות איטי מדי, אולי באמת יש מקום להוסיף ... אבל אני לא בטוח שזו הוצאה שווה. חוץ מזה, לא הזכרת בכלל אם אתה סובל מאיטיות/ירידה בביצועים... סתם החלטת להוסיף זיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים יש לי ירידת ביצועים.. אבל באמת אתה צודק זה לא שווה.. נשרוד עם הג'יגה ראם עד שניקנה מחשב חדש..

ונוסיף איזה 250 ג'יגה שיהיה מספיק מקום.. ניקוי דיסק אני לעיתים רחוקות .. אני באמת יעשה עכשיו איזה ניקוי.. תודה על העזרה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כחד המעבד שלך הוא אחד החזקים ביותר שקיימים, ואין שום סיבה ששום משחק לא יעלה אצלך בעיקר כי הרוב תומכים רק בחדי .

בכל אופן ה7100GS כמו שאתה יודע לא למשחקים בכלל, לשאלתך לא הייתי מוסיף עוד 1GB אלמילא זה היה למשחקים אבל כיוון שציינת שאתה לא משחק, אז 1GB לXP מספיק ממש.

בכל מחשב יש ירידת ביצועים אחרי התקנת 20 אלף תוכנות, תעשו איחוי עם תוכנת PEFECT DISK 8 וזהו, האמת אף פעם לא שמתי שיש ירידת ביצועים אחרי התקנת המון תוכנות אבל ניחא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...