חברה . מה דעתכם האישית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה . מה דעתכם האישית

YAIR

Recommended Posts

הוצע לי לשווק

GPS דובר עיברית לרכב שאתה נותן לו התחלה וסיום יעד והוא מדריך אותך איך להגיע ליעד

כמו כן המכשיר כולל מחשב ניד בגודל כף יד מאחד החברות המובילות בעולם

מחירו ללקוח סופי 1200-1150 דולר

האם יש לזה סיכוי?

למי כדאי למכור?

מי ממכם מעוניין במכשיר כזה?

מי אתם מכירים שהיה מעוניין?

תודה למי שיענה ברצינות ובלי חוכמולוגיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחר אצל המפיץ/היבואן הארצי

יש לי בלעדיות

תגיד לי מה המחירים הסבירים

אני ראיתי אצל היבואן קניה של חברה רצינית בכמות של 50 יחידות במחיר 1200 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לשכוח זה עם מחשב רב עוצמה יותר טוב מהפאלם עם 64 מגה זיכרון

רמת הדיוק מאד גבוהה ולא צריך מפות- דרכים משתנות ותוואים משתנים ואת זה מקבלים ישירות מהלווין- יש 8 לווינים מסביב לכדור הארץ ששיכים לאותה חברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מהתלבטויות מיותרות.

אם אתה איש מכירות טוב אז לך על זה!

זה לא מיועד לכל אחד אלא רק לפלח שוק מאד מוגדר (אלו עם המצלצלים) עד שהמחיר יהיה שווה לכל נפש.

בינתיים מדובר בכסף טוב, נצל את ההזדמנות כל עוד מתח הרווחים גדול.

קדימה לך על זה חבל על כל רגע, תמיד ימצא מישהו שיקלוט את הפוטנציאל וידאג לחטוף נתח, נתח ועוד נתח...

בסוף תביט בהם בעיניים כלות.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לשכוח זה עם מחשב רב עוצמה יותר טוב מהפאלם עם 64 מגה זיכרון

רמת הדיוק מאד גבוהה ולא צריך מפות- דרכים משתנות ותוואים משתנים ואת זה מקבלים ישירות מהלווין- יש 8 לווינים מסביב לכדור הארץ ששיכים לאותה חברה

8 לווינים לעולם לא יכולים לעשות את העבודה הניווט הוא פרבולי. זאת אומרת שכדי לדעת את מיקומך צריכים להיות מעליך 3 לווינים לפחות בכל רגע נתון, ול - יש 24 לווינים שמתוכם 21 לווינים בשימוש ו - 3 לווינים לגיבוי.

אם תרצו אני יכול להרחיב עוד על המערכת.

בקשר למחיר אם תצליח להוריד אותו מתחת לקו ה - 900$ אני חושב שאפילו אני קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירו ללקוח סופי 1200-1150 דולר

האם יש לזה סיכוי?

למי כדאי למכור?

כמובן שאם אתה איש מכירות טוב תצליח למכור. הבעיה שהשוק הפוטנציאלי שלך קטן מאוד(5000 ש"ח לג'אדגטס במכונית???).ולכן תצטרך להתאמץ מאוד וגם אם תצליח למכור זה יהיה בכמויות זניחות כך שכלכלית על פניו העיסקה לא אטרקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאם אתה איש מכירות טוב תצליח למכור. הבעיה שהשוק הפוטנציאלי שלך קטן מאוד(5000 ש"ח לג'אדגטס במכונית???).ולכן תצטרך להתאמץ מאוד וגם אם תצליח למכור זה יהיה בכמויות זניחות כך שכלכלית על פניו העיסקה לא אטרקטיבית.

חולק עליך..

אם אתה זוכר את הפאלפונים הראשונים (היו די מגושמים) היו מאד יקרים! רק עשירים הרשו לעצמם את התענוג הזה.

עד שמהר מאד השוק נפתח והביא לירידת מחירים (בשלב השני) שאיפשר *רק* למעמד הבינוני ומעלה לרכוש את המכשיר.

מאז המחירים ירדו פלאים ונוסף למבצעים (עקב תחרות חופשית) יש לכל אחד (כמעט) בכיס ולפעמים יותר.

הפרנציפ הוא פשוט, הראשון שמשווק קובע ומקבע את עצמו טוב טוב בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...