קיבלתי קנס על כלום, הגיוני בכלל? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי קנס על כלום, הגיוני בכלל?

MilkMan

Recommended Posts

מזל שקראתי את הנושא אחרת לא היתי מבין על מה המכתב.

1. ערוך את זה בצורה נעימה לעין (המשפט הראשון).

2. רצוי להשתמש במכונית וברכב מאשר אוטו (נשמע סלנג).

3. שים לב לפסיקים ולנקודות.

4.רצוי לשים פסיק ולא ו' כאשר מחברים 3 מילים (תפוז,בננה ולימון. תפוז ובננה ולימון )

5. תקן שגיאות הקלדה (מתתי, נראה לי התכוונת נתתי)

6. שים לב: עם (בע') זה הוספה כלומר (מכונית עם סטריאו), אם (בא') זו מילת תנאי (אם תתן לי שקל, אתן לך בלון).

7. אף פעם על תכתוב אני מודה, זה מפליל.

8. תכתוב בתאריך הזה: X/X/X, ישבתי עם חברי במכוניתי הפרטית בX (רשום את המקום בו החנת את הרכב, בהנחה שהיא שלך באמת, כי לא הבנתי את זה). השמענו מוזיקה

בעוצמה חלשה, לאחר כX זמן נגש אלינו נגש אלינו פקח, לקח את פרטי הת.ז. (ציין מספר), למרות שלפקח אסור לקחת ממני פרטים (על פי חוק X, תברר איזה חוק זה). (מכאן המשך בסיפור).

9. אל תשכח לציין את כל הפרטים, אינך קיבלת דוח מעולפ, לא קיבלת אזהרה, שאתה לפני גיוס וכמעט אין סיכוי שתוכל לשלם את הקנס.

בנסוף שדיברת עם החבר , ולהסביר את זה (אם דיברנו המוזיקה היתה חלשה וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המכתב מאוד מבולגן ויש בו הרבה בעיות תחביריות... הוא גם לא בנוי כמו מכתב רשמי , אתה צריך דברים בסיסים גם כמו תאריך , התחלה תמציתית רווח חלק עיקרי וסיכום.

תחפש באינטרנט כלים\מדריכים לכתיבת מכתב רשמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אל תכתוב תירוצים כמו "הרמקולים רגילים וללא הגברה" לא נראה לי שמי שיקרא את המכתב הזה ממש מבין בדברים האלה. :P

וכמו שאמרו לך קודם כל תספר את הרקע לקבלת הדו"ח ורק לאחר מכן תסביר יפה שלא קיבלת דו"ח אף פעם אתה עוד מעט מתגייס וקשה לך מאוד לשלם את הדו"ח לבד.

אה ובמקום "אל" (בראש המכתב בצד ימין) תכתוב "הנמען" או "המען"(יותר רשמי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכלו לעזור לי לערוך אותו מפה מהפורום?

אני ממש מודה למי שיעזור.

אל:בית המשפט השלום רחובות

ר'ח רוז'נסקי 9 רחובות.

הנדון:הודעת נאשם.

אני XXXXXXXX ת.ז XXXXXXXXX מודה שהיתי במקום בחנית המורים בה'ס בן צבי בנס ציונה.

ישבתי רק עם חבר אחד באוטו הרכב היה סגור ורק החלונות של הרכב היו פתוחים, ישבנו ושוחננו ושמענו שקטה ולא כמו שהאדם ציין מרעישה, אני חושב שיושבים ומשוחחים שני חברים אי אפשר לשמוע חזקה וגם לדבר, יש לציין שיש לי מערכת רגילה באוטו ורמקולים חלשים ללא הגברה.

ברצוני לציין שהגיע אלי האדם לא הציג עצמו ואני בתמימות מתתי לו את הפרטים (רישיון נהיגה), האדם רשם את שמי ואת תעודת הזהות שלי ועזב, כעבור שבוע קיבלתי הביתה מכתב רשום ומסירה ביד, פתחתי את הכתב והופתעתי לגלות שזהו דוח, אני חושב שהאדם צריך היה להציג עצמו ואולי היה צריך לדבר ולבקש עם באמת המוזיקה חזקה כמו שרשום בדוח שאני יעזוב את המקום או ינמיך את המוזיקה, לא לקחת פרטים וללכת כמו שעשה ואחרי שבוע לשלוח לי דוח בדואר.

הנני בעל רישיון נהיגה כבר קרוב לשנה ולעולם לא קיבלתי דוח או אזהרה כולשהי מכיוון שאני איני פורע חוק, סה"כ אזרח תמים שמנסה לשמור על החוק.

אני מודה שישבתי עם חבר אבל לא מודה שהמוזיקה היתה מרעישה.

אני מבקש מכבוד השופט להתחשב בי בגלל שזוהי הפעם הראשונה שאני מקבל דוח, אני כרגע סיימתי לימודים ובקרוב מתגייס ליחידה קרבית בצה"ל.

עם באמת הרעשתי ואני באמת צריך לקבל את הדוח אז בבקשה שזוהי תיהיה אזהרה ואני מבטיח שזוהי פעם ראשונה ואחרונה בהחלט.

בתודה, XXXXXXXX XXXXXXXXX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרה אמיתי שקרה לי:

גם אני ישבתי לפניי חצי שנה באוטו עם חברים שמענו מוזיקה ממש חלש ועוד עם סגורים!!

בא שוטר רצה להביא לי דוח על הקמת רעש

פשוט תתחקם איתם ככה שהם יפחדו!

שאלתי את השוטר אתה מצויד במכשיר לבדיקת דציבלים?? אני רוצה לדעת עד כמה דציבלים החוק מאפשר וכמה דציבלים אני הקמתי

מבלי זה אני יגיש תביעה נגדך ונגדת תחת המשטרה בכרמיאל ההוא אמר טוב אז תלכו מפה ונסגור את העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ר'ח רוז'נסקי 9 רחובות.

הנדון: דו"ח בגין הקמת רעש

בתאריך X/X/X, ישבתי במכוניתי הפרטית עם חברי בחניית בית הספר בן צבי בנס ציונה , שמענו בעוצמה נמוכה ושוחחנו בינינו. לאחר כX זמן ניגש אלינו פקח, דרש ממני את פרטי ת.ז.,בתמומותי נתתי לו (לפקח) את הת.ז., למרות שלפקח אסור לדרוש ממני פרטים (על פי חוק X).

כעבור כX זמן, נשלח אליי דו"ח על סך 430 ש"ח בגין הקמת רעש. יש לציין שהפקח לא ביקש ממני להנמיח את המוזיקה, ולא אמר לי שאני עומד לקבל דו"ח.

יש לציין שמעולם לא קילבתי דו"ח, היני בן 18 ואני עומד בפני גיוס, וכמעט ואין באפשרותי לשלם את דו"ח.

ברצוני לבקש מבית המשפט להתחשב בי ולבטל/להפחית את דו"ח זה מהסיבות הנ"ל.

תודה

X X (שמך)

אני לא בטוח שזה בית המשפט שאתה צריך לשלוח אליו, הצעה שלי, תתייעץ עם קרוב ששלח מכתב כזה, ואפילו עדיף

להתייעץ עם חבר/קרוב שהוא עורך דין/או בעל תואר במשפטים לפני שאתה שולח את המכתב. (אני די בטוח שיש לך דוד כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה DXM, קצת שיפוצים:

ר'ח רוז'נסקי 9 רחובות.

הנדון: דו"ח בגין הקמת רעש

בתאריך 07\07\13 ישבתי במכוניתי הפרטית עם חברי בחניית בית הספר בן צבי בנס ציונה , שמענו בעוצמה נמוכה ושוחחנו בינינו. לאחר כחצי שעה ניגש אלינו פקח, דרש ממני את רישיון הנהיגה. בתמומותי נתתי לפקח את רישיון הנהיגה., למרות שלפקח אסור לדרוש ממני את רישיון הנהיגה (על פי חוק).

כעבור כשבוע, נשלח אליי דו"ח על סך 430 ש"ח בגין הקמת רעש. יש לציין שהפקח לא ביקש ממני להנמיח את המוזיקה, ולא אמר לי שאני עומד לקבל דו"ח.

יש לציין שמעולם לא קיבלתי דו"ח, היני כמעט בן 18 ואני עומד בפני גיוס, וכמעט ואין באפשרותי לשלם את דו"ח.

ברצוני לבקש מבית המשפט להתחשב בי ולבטל/להפחית את דו"ח זה מהסיבות הנ"ל.

תודה

XXX.

עכשיו לאן אני שולח את זה?

לשלוח עם הדוח או בלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לערער אל תשלם ישר...

לא יודע אם לקטינים ולא-קטינים זה הולך אותו דבר אבל פעם ישבנו כמה חבר'ה בחוץ ואחד מאיתנו היה עם גיטרה..ניגן והכל בקיצור שירה בציבור עשינו קצת רעש

היה בערך 11:30-12

פתאום בא פקח, ולא קיבלנו אזהרה לפני או משו וישר רשם קנס על סך 270

בעל הגיטרה קיבל את הקנס(עזבו שאם הוא היה משלם היינו משתתפים כולנו..) והלך לערער, אחרי הליכים לא ארוכים מדי הקנס בוטל.

אם אני לא טועה לא היה בית משפט או הליכים מעיקים מדי בתהליך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אני שולח את המכתב לבית המשפט ועם לא יצא שום דבר ברור שאני הולך להישפט.

מישהו בבקשה יכול לעזור לנסח את המכתב? יום ראשון הוא יום אחרון לתשלום ואם לא אשלם כנראה אקבל קנס כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חוק מקומי, להשפט על זה אי אפשר זה לא דבר פלילי אבל אפשר לתבוע את העיריה, בעקרון אם הוא לא בא ומדד עם מודד דציבלים אי אפשר לתת לך דוח על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חוק מקומי, להשפט על זה אי אפשר זה לא דבר פלילי אבל אפשר לתבוע את העיריה, בעקרון אם הוא לא בא ומדד עם מודד דציבלים אי אפשר לתת לך דוח על זה.

חוץ מזה, אם אני לא טועה- העובדה שהוא לא קיבל אזהרה אחת לפחות לפני קבלת הדוח גם משחקת לטובתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...