קיבלתי קנס על כלום, הגיוני בכלל? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי קנס על כלום, הגיוני בכלל?

MilkMan

Recommended Posts

שבוע אחרי אני מקבל קנס בסך 430 שקל, לא כתוב מספר הרכב ולא כתוב מספר רישיון נהיגה רק ת.ז.

אנשים, תחשבו בהגיון....

נירא לי אתה יכול לבטל את הקנס בכלל טעות טכנית.

מה זה לא כתוב מספר רכב?! אז באיזה ישבת?? הוא שייך לך בכלל? מי אמר שאתה זה שאמור לקבל את הקנס? אמור להיות מצויין הכל, מספר , צבע, גם דגם. וגם הוא אמר לך שהוא נותן לך קנס? או שסתם לקח תעודה רשם וזהו? נירא לי הפקח הזה קצת היה עייף והתרשל בעבודה...

אומנם זה לא מניסיון אבל חבר שלי סיפר לי שהצליח לבטל קנס רק בכלל שבקנס היה מצויין צבע שונה משלו.

נ.ב. נזכרתי שאני צריך לשלם קנס של 250 שקל :kopfpatsch::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה קנס מפקח, קנס מהעירייה, זה לא חייב להיות מכוון לרכב זה יכול להיות אישי עלי בגלל שעשיתי "רעש".

עדיין... בקנס רשום שישבת ברכב... ולמה רק אתה קיבלת אותו ולא כל השאר? תאמין לי שהחוק הוא דבר מאוד מסובך, לא סתם לומדים 4 שנים בשביל להיות עו"ד... יש הרבה פירצות בחוק... צריך לדעת איפה לחפש, תברר בקשר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוטר לא יכול לתת קנס על דבר כזה!

הייתי רוצה לתת קנסות בפורום HWZ לאנשים שלא קוראים את התרד וסתם מגיבים....

חזרה לנושא...

סינום, לפי מה שktbnus אמר לדעתי תהיה לך בעיה לבטל בגלל:

לא ישיר אדם, לא יצעק ולא יפעיל כלי נגינה, מקלט רדיו או , רשם-קול, רם-קול וכו' בין השעות 14:30 לבין 16:00 ובין השעות 23:00 לבין 6:00 באיזור מגורים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שתשחם את הכסף וזהו , תבקש להישפט ? כנמראה לא היית במשפט , השופטים פשוט מניאקים , במיוחד לצעירים .

תיקח עורך דין ? תשלם יותר מהקנס , אין לך יותר מדי אפשרויות , משפט זה בזבוז זמן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקל אני לא אשלם, מחר אני הולך לאמא של חבר שהיא שוטרת והיא תנסה לבטל את הדוח.

אנשים אתם פשוט נאיבים, נותנים לכם קנס על כלום אתם תשלמו? תלמדו להילחם קצת על מה שמגיע לכם [או לא], אני לא אשלם אפילו אגורה, אני מעדיף לקבל מאסר או עבודות שרות ולא לתת שקל למשטרה\עירייה המסריחה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לפקח אסור בשום פנים ואופן לבקש ממך רישיון נהיגה או רישיון [מה שהוא ביקש ממני], דבר שני הפקח לא חבש כובע, דבר שלישי הפקח היה לבד, ז"א שיהיה לו קשה להוכיח בכלל מה היה שם, דבר רביעי הפקח לקח פרטים ולא אמר שאני יקבל דו"ח, מה שאסור לעשות כי כאשר אתה אמור לקבל דו"ח הפקח חייב להודיע לך,דבר חמישי מספר הבית שהוא כתב בדו"ח בכלל לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך הוכחה שהוא אל היה עם מדים ? עם כובע ? אתה מדבר שטוית .. הסיכוי שיבטלו לך אותו לא גדול (אלא אם כן יש טעות טכנית בדו"ח עצמו) , אם תצליח לבטל כל הכבוד , אם לא תצליח ותחליט לא לשלם , אתה תשלם אחרי שלושה חודשים כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה אחרת, אם זה היה פקח למה נתת לו את הרשיון נהיגה שהוא ביקש ולא שאלת לפני זה למה ?

כי מי שלא יודע פקח לא יכול לעשות לך בדיקת רישיונות או ת.ז., פעם אחת שתינו ועשינו רעש, כמובן שהזמינו אלינו פקחים הם באו אמרנו להם שלום יפה ביקשו פרטים עכשיו אנחנו יודעים שאסור להם לבדוק לנו ת.ז. וכו' אז לא נתנו להם ואמרנו להם שאנחנו לא חייבים לכם כלום, הם ידעו את זה טוב מאוד אז הם עזבו את המקום.

אותו מקרה קרה לחברים שלי שסתם 2 פקחים רצו לעשות להם בדיקה אם יש להם ת.ז. אז הם אמרו להם שלא חייבים לכם כלום ועזבו אותנו, הם עזבו אותם ונסעו אבל עם העזיבה קראו לניידת משטרה שתבוא ותבדוק אז באו בדקו והלכו.

בכל מיקרה גמני לא הייתי מוותר על שטות שכזאת והייתי עושה הכל בשביל לא לשלם את זה, כי תכלס זה בולשיט סתם הלכו 430 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה דיברתי עם שוטרת בישוב שלי והיא אמרה שבאמת אסור לו לעשות מה שעשה וניסחתי איתה בקשה לביטול הדוח, תעזרו לי לתקן טעויות ולנסח בצורה יותר טובה את המכתב.

untitled-1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...