בעיה עם 1900GT התחממות \ ספק ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם 1900GT התחממות \ ספק ?

jorgito

Recommended Posts

שלום!

לאחרונה במשחקים מסויימים פתאום המסך נהיה שחור ובעצם האות שיוצא מהכרטיס מסך נעלם - לפעמים אחרי כמה שניות\דקה זה חוזר, ולפעמים כל המחשב נתקע - אני מניח שזה קשור לטמפרטורה שהכרטיס מסך מגיע אליה וזה איזשהו מנגנון הגנה - הכרטיס מגיע במאמץ ל100 מעלות בערך או משהו באזור ה95 (שהבנתי שזה נורמלי לכרטיס הזה), אני עם סטוק של הכרטיס (של CONNECT3D) - עכשיו אני משתמש ב ATI TRAY TOOLS להעלות את המאוורר ל100% (משומה בהגדרות המקוריות הוא על 100% רק כשטמפ' מגיעה ל90 מעלות) אבל לפעמים המהירות יורדת ואז הכרטיס מתחמם והמחשב נתקע.

דבר ראשון אני רוצה לדעת אם הבעיה היא בקירור עצמו ואם אמורות להיות לי בכלל בעיות בטמפ' הזו, והשאלה השניה היא אם זה איכשהו קשור לספק (למרות שהוא נותן מספיק אמפרים במסילה והמתח שלו מספיק) - מה אתם ממליצים לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום!

לאחרונה במשחקים מסויימים פתאום המסך נהיה שחור ובעצם האות שיוצא מהכרטיס מסך נעלם - לפעמים אחרי כמה שניות\דקה זה חוזר, ולפעמים כל המחשב נתקע - אני מניח שזה קשור לטמפרטורה שהכרטיס מסך מגיע אליה וזה איזשהו מנגנון הגנה - הכרטיס מגיע במאמץ ל100 מעלות בערך או משהו באזור ה95 (שהבנתי שזה נורמלי לכרטיס הזה), אני עם סטוק של הכרטיס (של CONNECT3D) - עכשיו אני משתמש ב ATI TRAY TOOLS להעלות את המאוורר ל100% (משומה בהגדרות המקוריות הוא על 100% רק כשטמפ' מגיעה ל90 מעלות) אבל לפעמים המהירות יורדת ואז הכרטיס מתחמם והמחשב נתקע.

דבר ראשון אני רוצה לדעת אם הבעיה היא בקירור עצמו ואם אמורות להיות לי בכלל בעיות בטמפ' הזו, והשאלה השניה היא אם זה איכשהו קשור לספק (למרות שהוא נותן מספיק אמפרים במסילה והמתח שלו מספיק) - מה אתם ממליצים לעשות?

תגיד את כל המערכת שלך. אתה רוצה להגיד לי שהמעלות של הכרטיס זה 100 ? מי אמר לך שזה בסדר. זה מממש לא בסדר אף כרטיס מסך זה לא טוב שיהיה במעלות כאלה קח את הכרטיס להחלפה. או שיסדרו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' של הכרטיס במנוחה היא 70 מעלות וככה אמור להיות 1900GT... השאלה היא אם במאמץ 95 מעלות זה גם בסדר?

ץשמע בקיץ המעלות עולות אבל אצלך זה מוגזם. לי במנוחה זה 63 ובמאמץ 75 . אבל 95 מעלות? זה המון אתה יכול לבשל חביתה בכיף על הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...