rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף

TheIsraelPost

Recommended Posts

אולי התכוונתה לטוסטטרון? פה באמת גומרים הולכים, GH זה משהו אחר לגמרי gh זה growth hormone, הורמון הגדילה שמופרש בשינה (google it)

ולאייל (גם אני אייל איזה יופי),יש תוספים, יש הורמנים, יש סטרואידים אנבולים ועוד המון נגזרות שונות של זה, לכן אל תקרא ל gh תוסף, שמא יבוא איזה ניובי ויגיד שהאבקות, זה סטרואידים, מטאורים, וחייזר ירוק שיש לו זין קטן. (ציניות)

איילוש ;):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא שמציקים לי , זה פשוט רושם כזה , אפחד לא קורא לי שחיף או משהו... זה פשוט משהו שאני מרגיש וחושב שצריך לשנות .

אם אתה רוצה לעלות במסת שריר אבקת חלבונים היא לא התוסף הרצוי עבורך אלא גיינר של אולטימט נוטרישן, שמעתי שהוא ממש טעים בטעם בננה.

בניית מסת שריר לאדם רזה היא פחות קשה מירידה במסת שומן לאדם בעל עודף.

אתה צריך להתאמן נכון, לאכול נכון ולא פחות חשוב זה לנוח.

135serious_mass_bag.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לעלות במסת שריר אבקת חלבונים היא לא התוסף הרצוי עבורך אלא גיינר של אולטימט נוטרישן, שמעתי שהוא ממש טעים בטעם בננה.

בניית מסת שריר לאדם רזה היא פחות קשה מירידה במסת שומן לאדם בעל עודף.

אתה צריך להתאמן נכון, לאכול נכון ולא פחות חשוב זה לנוח.

135serious_mass_bag.jpg

אבל אפשרי.

תודה פשוט שאתה מתעצל לעשות אירובי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודההההההה מודההההה מודה וכולכם מוזמנים לכפר מר'ער :)

תשמע, ללכת סטטי על הליכון ולשמוע את כל הזקנות הרופסות תוך כדיי צפייה מאולצת בערוץ 3 זה לא עושה לי את זה.

לעומת זו לפמפם 40 ליברות לחיצת כתפיים זה כן, נכון אני זקוק יותר לאירובי אני צריך להפסיק לנשנש קבב וסטייקים אבל בינתיים אני עובד קצת על מסת שריר.

אתם מוזמנים בשנית להביט בעמוד הראשון ולומר את דעתכם על מבנה שריר היד וכמובן הערות על מסת השומן בטוב טעם יתקבלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לגבי המבנה אמרו לך...השריר אינו ברור

כי יש שומן.

תראה, אני אישית לא מסוגל לרוץ על הליכון וגם הליכה

בינתיים זה מעמסה גדולה מדי על הגב(פציעה די חמורה בסחוס בין החוליות בגב).

אני שוחה, מתאמן על מכשיר סקי ועושה פיזיותרפיה.

אתה לא חייב להפסיק לאכול סטייקים וקבבים לחלוטין, אבל תשדל לאכול אותם

באירועים מיוחדים, פעם בחודש-חודש וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ני מתאמן בחד"כ כבר שנתיים, בשנה הראשונה עשיתי שלוש אימונים בשבוע של שעה אחת, אחרי זה בשנה השנייה

היתי חצי שנה בהפסקה, היתי באימוני כדורסל, אחרי זה שינו את הימים כך שהצלחתי לאיזה 3 חודשים להיות ב3 אימוני כדורסל

ושני אימונים בחד"כ, אחרי זה נפצעתי באימון כדורסל-מזל שזה היה אחרי סוף העונה-והפסקתי לאיזה חודשיים-3, חזרתי לחודש.

ועכשיו הפסקתי (בסוף יוני).

רציי לדעת משהו-כמה אתם מרימים במשקולות דחיקה (יענו שוכבים עם מוט ופשוט דוחפים)?

אני בחד"כ אחד עשיתי רק 55, ובחד"כ אחר עשיתי 65 קילו כמו כלום וזה היה עוד אחרי שחזרתי מהפציעה (לא רציתי להגזים יותר

מדי, אז לא ניסיתי יותר) אני יודע זה קצת מוזר, אגב עשיתי 3 חזרות של 12 פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא עניין של תחרות מי מרים יותר, לכל שריר יש את הסיבולת שלו כך שאם אתה מרגיש שאתה מאמץ אותו עד קצה גבול היכולת זה מספיק.

יש פה גם הרבה עניין של גנטיקה ככה שאתה יכול להרים חצי משקל ממני ולפתח שריר יותר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המצב אנשים? הרבה זמן לא הגבתי פה... ;)

טוב התאמנתי לפני עד לפני שנה וחצי- התחלתי באמצעה כיתה ז' והתאמנתי בערך 3-4 חודשים רצוף, 3 אימונים בשבוע+-

הייתי מרים 2 סטים של 3K כל יד 15. בטן הייתי עושה 120 ועוד 30, ושאר הגוף בקטנה(10 לכתפים....)(אני מתאמן בבית אם לא הבנתם)

קצת לפני סוף ז' הפסקתי להתאמן. אחרי חצי שנה רציתי לחזור להתאמן אבל לא הצלחתי! לא יצא, אני מסוגל במחינה פיזי להתאמן אבל הבעיה שתמיד שחכתי להתאמו, הייתי עיף מידי... תמיד היה משהו, סה"כ התאמנתי השנה 10 פעמים +-.

ד"א אני עכשיו עולה לט' (בן 14)

משקל 55K

גובה 172+-

שמתי כמה (בתמונה השניה לא הפעלתי שררי בטן)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...