rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף

TheIsraelPost

Recommended Posts

האנשים האלה רצים הרבה יותר ממך, בלי שום אינפוזיה. כל בודי בילדר יודע שסיבולת לב ריאה זה גורם מאוד חשוב.

מעבר לזה - על איזו שכבת שומן אתה מדבר? בחיטוב הם מגיעים לאחוזי שומן נמוכים מאוד(אפילו 4-5% שומן) לתחרות.

רוב הבודיבילדרים, גם המקצועיים ביתר, לא יכולים לרוץ 10 מטר, הסיבולת לב ריאה שלהם בקרקעית והם לא מסוגלים לעשות שום אירובי או איזומטרי (הפועל על משקל הגוף כנגד כח המשיכה).

יש להם כח מתפרץ אדיר אבל סיבולת נמוכה מאוד, לסייג את קולמן שהוא באמת ייצור יוצא דופן, מתניים צרות מאוד וגב ענק כזה לא רואים בכל יום ולא בכל דור.

אני מתוודה והרבה ישנאו אותי על כך, אמנם לקולמן חיטובים יפים יותר אבל ג'יי קוטלר הוא הדבר הבא, הבן אדם עצום ויש לו פרופורציות יפות.

firstplace01oe2.jpg

כאן רואים בבירור שקולמן גדול יותר, אך קוטלר הרבה יותר מחוטב ומוצק.

אךךךךךךך אני רוצה להסיר כבר את השומנים !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוב הבודיבילדרים, גם המקצועיים ביתר, לא יכולים לרוץ 10 מטר, הסיבולת לב ריאה שלהם בקרקעית והם לא מסוגלים לעשות שום אירובי או איזומטרי (הפועל על משקל הגוף כנגד כח המשיכה).

יש להם כח מתפרץ אדיר אבל סיבולת נמוכה מאוד, לסייג את קולמן שהוא באמת ייצור יוצא דופן, מתניים צרות מאוד וגב ענק כזה לא רואים בכל יום ולא בכל דור.

אני מתוודה והרבה ישנאו אותי על כך, אמנם לקולמן חיטובים יפים יותר אבל ג'יי קוטלר הוא הדבר הבא, הבן אדם עצום ויש לו פרופורציות יפות.

firstplace01oe2.jpg

כאן רואים בבירור שקולמן גדול יותר, אך קוטלר הרבה יותר מחוטב ומוצק.

אךךךךךךך אני רוצה להסיר כבר את השומנים !!!

תגיד מה אתה נורמאלי ? תראה את Pumping iron, תראה את The Unbelievable, ואז תדבר. האנשים האלה רצים יותר ממה שתרוץ בכל בחיים שלך.

אגב, לקולמן ולג'יי יש חיטובים כמעט זהים. שניהים מוצקים באותה מידה והיום קאטלר כבר בגודל של קולמן ובדרך לעבור אותו..

גם אני חושב שזה איכס .

תמיד צריך פרופורציה !

חמוד, הפרופורציה של הבחורים האלה מטורפת. הלוואי וכולנו נגיע רק לרבע מזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על שרירים אימונים וכו' (אני חושב שזה די קשור לנושא...) , איזה תרגילים מומלצים לעשות לפני אימון ביתי ? (שכיבות שמיכה , כפיפות בטן ותנועות באיגרוף)

קצת נתונים עליי:

בן 16 ו-3 חודשים

שוקל 70

גובה 1.75 בערך

בתמונה השנייה אני השמאלי ובאחרונה אני גם השמאלי.

אה ולא נשכח גם שהתמונה בצד (של המשתמש שלי) זה גם אני.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ראשית רואים שם משהו אבל בעתיד תצלם בבקשה עם אור או לפחות עם נורמלית.

שנית אני רק אזכיר שאסור לשכוח לאמן את זוקפי הגב יחד עם הבטן כדי לא לקבל בעיות עמוד שדרה בעוד כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...