איזה לוח עדיף לAMD : זה: epox 8k9a2 או leadtek nforce 2 ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח עדיף לAMD : זה: epox 8k9a2 או leadtek nforce 2 ?

adamginz

Recommended Posts

עם מתוכנן OC אז האפוקס עדיף למרות שבפחות כסף יש את ה- 8RDA+ NFORCE2 שהוא הלוח הכי טוב ל-OC

ומציג ביצועים גבוהים ביותר.

עם לא מתוכנן OC אז ה-Leadtek עדיף בגלל שהוא מציג ביצועים יותר גבוהים בגלל שהוא משתמש בצ'יפסט Nvidia Nforce2,

ובלי קשר תוסיף עוד 100ש"ח ותקנה את ה- 8RDA+ שמציג ביצועים גבוהים כמו של ה- ויש לו ביצועי OC גבוהים

במיוחד כמו שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלידטק יש dual .. אבל האפוקס יותר טוב, וגם מצויין ל OC ...

למרות שבלידטק יש יותר פיצרים (לא שזה משנה)

אם אתה לא מתכוון להשתמש ב dual אז תקח את האפוקס ...

אגב, אתה מחפש לוח ל- OC ?

אם כן, אתה יכול לשכוח עכשיו מהלידטק שמעתי בעיות עם היטסינקים גדולים שלא נכנסים טוב בלוח

לידטק גם קצת חדשה בתחום, אז לדעתי כך את ה- epox

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מתוכנן OC אז האפוקס עדיף למרות שבפחות כסף יש את ה- 8RDA+ NFORCE2 שהוא הלוח הכי טוב ל-OC

ומציג ביצועים גבוהים ביותר.

עם לא מתוכנן OC אז ה-Leadtek עדיף בגלל שהוא מציג ביצועים יותר גבוהים בגלל שהוא משתמש בצ'יפסט Nvidia Nforce2,

ובלי קשר תוסיף עוד 100ש"ח ותקנה את ה- 8RDA+ שמציג ביצועים גבוהים כמו של ה- ויש לו ביצועי OC גבוהים

במיוחד כמו שאמרתי.

על מה אתה מדבר ??? יש בין שתי הלוחות האלה (Epox 8rda & 2 ) הפרש של 100 שקל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע במדויק מה ההפרש כי אני לא יודע לאיזה דגם של ה- Nforce2 הוא התכוון {יש אחד זול ואחד יקר}

ולדעתי זה לא משנה, אפשר להשיג את ה- 8RDA+ NFORCE2 ב-690ש"ח בחנויות כמו K.S.P שהם במקרה

גם היבואנים הרשמיים של אפוקס לארץ {לפחות ככה אפוקס אומרים ;)}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אתכם, אך לLeadtek (ווינפאסט) ישנם שישה דגמים ללוחות מבוססי nForce2. זה המון (הכל יחסי) ואין לי כח לפרט לגבי ההתמחויות של כל אחד ואחד מן הלוחות שבסדרה. בכל אופן אני אענה בצורה הבאה (לציין שאני מחשיב את ה8K9AI2 כ8K9AI, כי הRaid הוא לא מה שמעניין אותנו עכשיו והבחירה היא שלך בקטע הזה).

OC - חזק- EP-8K9AI, חלש- Winfast nForce2.

No OC -משחקים- 8K9AI, שאר דברים- nForce2.

יש לציין כי הnForce2 גם טוב למשחקים ובמקרים מסוימים עלול להציג ביצועים טובים יותר מלוח מבוסס KT400, אך אם השימוש הוא לרוב משחקים אז אין מה לבזבז על nForce2 ושווה לחסוך כסף ברכישה חכמה ומתוכננת של VIA KT400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!_NIKE_! אמרת כמה דברים שכנראה אתה לא ממש יודע.

שרשמת שמי שלא עושה OC והמחשב מיועד למשחקים שיקח את ה-8K9A שהוא מבוסס KT400

וזה לא נכון כי לוח מבוסס Nforce2 יכול לפעמים להשפיע בכמעט 20 פרימים ואפילו יותר {וזה קורה ברוב הלוחות},

ומה שאמרת שיש ללידטאק 6 דגמים של לוחות, אנחנו לא נתחיל להתייחס לכמה דגמים יש להם כי ההבדל בין הדגמים

הוא הבדל של 2 פורטים של Usb או הבדל של איזה כרטיס רשת עם צ'יפסט שונה, ממש שטויות.

אתה צריך לתקן את מה שרשמת, אז ככה:

למשחקים + OC לקחת את ה-EPOX 8RDA+ שהוא מבוסס Nforce2 ויש לו מחיר ממש זול. {690 ללוח אם מצויין זה כלום},

הוא הלוח הכי טוב ל-OC למעבדי והוא מציג כמובן ביצועים מהשורה הראשונה בגלל הצ'יפסט שהוא משתמש Nforce2.

למשחקים ללא OC - לקחת את הגרסה של ה-550ש"ח של ה- Nforce2, לא צריך יותר מזה למשחקים, הוא מציג

ביצועים גבוהים כמו כל לוח Nforce2 ויש לו מחיר מעולה.

זהו............. אין מה לקחת לוח מבוסס KT400, זה צ'יפסט כבר מיושן וחבל לקנות משהו ישן, יש לוחות מבוססי Nforce2

שמיועדים להמון דברים ויש לכל לוח KT400 לוח Nforce2 טוב ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...