מערכת עבור JAVA?! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת עבור JAVA?!

cycat

Recommended Posts

אני מתכוון לקנות מחשב חדש. המחשב יריץ את רוב זמנו ב-JAVA כולל את סביבת התכנות של JAVA, שגם היא תוכנתה ב-JAVA, ששמה: Sun ONE Studio, או FORTE לשעבר.

בד"כ תוכניות מסוג אלה די כבדות, ולכן תהיתי לעצמי אם יש איזה משהו שהוא בנוי optimized ל-JAVA...

מישהו שמע על משהו כזה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'אווה לפי הגדרה יכולה לרוץ על כל פלטפורמה בתנאי שנכתבה לה סביבת ריצה (JRE).

השאלה שלך היא מה לקנות.

ובכן, לא קיים איזשהו "מאיץ ג'אווה" כך שתצטרך פשוט לקנות מחשב חזק.

אני לא מכיר את התוכנה ואת הדרישות שלך ממנה ככה שקשה לייעץ, אבל באופן כללי תוכנות "כבדות" צריכות הרבה ומעבד טוב.

אם יש לך כרגע מחשב שכבר אתה משתמש בו למטרה הזו אפשר לנסות ולאבחן אותו בכדי לראות אם הוא מוגבל ע"י כמות , מהירות או מהירות המעבד ולקנות משהו בהתאם.

אני לא מאמין שדרוה לך מהירות גישה גבוהה לדיסק הקשיח, אבל כדאי להיות בטוח בקשר לזה.

יש להניח שמחשב עם מעבד XP2400+ או P4 2400 יחד עם 512MB יעשו לך את העבודה, אבל קשה להיות בטוח בלי לראות את התוכנה רצה על מחשב קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה קיים זה באמת היה קשור יותר למעבד עצמו, ואין בימינו סוגים רבים של מותאמים לצרכים שונים...

אבל בכל זאת יכלו כבר לחשוב על דבר כזה... בהרצת JAVA רוב הזמן באים ומריצים סט פקודות קבוע של תרגום ה-BYTE CODE. יכלו לעשות פקודות ספציפיות לזה יותר מהירות... או שכמו שכל יצרן מוסיף סט פקודות משלהם יכלו גם להוסיף סט פקודות ל-JAVA: לתרגום מהיר או אפילו ישר לממש את כל פקודות ה-BYTE CODE של JAVA.

טוב, כנראה בלבלתי את השכל עם שטויות... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...