Intel E6600 vs. E6550 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Intel E6600 vs. E6550

EDT

Recommended Posts

עומרי אתה מאמין שמעבד C2D מושלם, אז צא מזה בנאדם. אחרי שנה לקח לנענע-טק להבין שהם לא יכולים לבלף כי אנשים כבר מודעים לבעיות שלהם:

105 באגים שדורשים עדכון ביוס, התחממות יתר במאמץ, זלילת אמפרים במצב idle, חום ומאמץ גורמים ל-C2D לבצע throttling במיוחד עם הגוף קרור של .

http://www.digit-life.com/articles2/cpu/intel-core2-duo-x6800.html

"So, that's what the extreme 2 Duo processor is like: rather fast (no one has ever doubted that) and... rather hot. This hot summer has positively spoilt the triumph of the new processor. In return, we have learnt lots of interesting things about throttling in a CPU with the new core a simple fact of its presence there and a whole palette of results demonstrated by a slowed-down overheated processor in comparison with a more or less cooled processor. We have also found out that throttling "the beast" is not that bad most real tasks do not heat a processor that much to put it to "idling speed".

So: don't forget about thermal compound, throw out the issued cooler (if Intel bundles the same trash), buy a good one (the price is nothing compared to that for such processors as X6800) and Intel 2 Duo X6800 will yield as much performance as it is capable of. And its capacities are impressive...

P.S. When it got colder outside, we couldn't help running the heaviest tests (CAD) one more time with the "standard" cooler. We were somewhat consoled that it coped with its task, when the environment temperature was about 21-22°C..."

:lol: הפיסקה האחרונה הכי מצחיקה, לא לאמין! הם חיכו שהיה מזג אויר נעים יותר כדי להריץ את הבנצ'מרק שוב. :kopfpatsch: עלק... מעבד, תארו לכם מצב שאני יושב עם לקוח ואומר לו שאת הפעולה הבאה במחשב נעשה בערב שהיה נעים יותר בשביל המעבד. :lol:

גדול, פשוט קטע גדול! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מושלם הוא בטוח לא

עדיף כמעט בכל רמת המחירים על המעבדים של כן

נניח שה6800 הוא מעבד דפוק, חרא של מעבד (עזוב שלמרות הכל התוצאות של המבחנים שם ברורות לכל עין, במיוחד שני האחרונים)

ונתעלם מהעובדה שבדגמים הגבוהים של כפולי הליבה שמה גופי קירור מפלצתיים (שונים משל חדי הליבה ומשל כפולי הליבה "הפשוטים")

עדיין 6600 יותר טוב מכל מה שיש לAMD להציע כיום...

ורבעון הבא נראה ה45NM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר להודעה הקודמת, נראה לי ש- מחביאים איזה משהו מתחת לשרוול והם מתכוונים להוציא אותו... לא נראה לי הגיוני שהם יושבים בשקט כל כך הרבה זמן (כמעט שנה) מאז ה-C2D של , ולא יכול להיות שהאיחוד עם ATI רק הפריע להם...

הדוגמה לא נכונה... אם FSB הוא 333 והזכרונות של 533 כלומר 266, אז היחס הוא 333/266. בכלל לא מצאתי איך הגעת ל 3:2

בעצם המעבדים עם הבאס החדש של 333MHZ הם בעצם מעולים.. כי קונים של 667MHZ כלומר 333MHZ (חלקי שתיים) ולכן היחס של הבאס:זיכרון הוא 1:1 כמו שאמרת, זה הכי טוב. נכון ?

^^ אתה צודק, זה אמור להיות 5:4... ובקשר לשאלה השניה, אני חושב שבכל מקרה 800MHZ עם יחס של לא 1:1 עדיף מאשר 667 עם 1:1, אבל זה לא בטוח...

בכל מקרה, אני לוקח את ה-E6550 ומעלה אותו ל-400MHZ, שזה רק עוד 20%... אני לא הייתי מנסה לקחת את ה-E6600 ועושה לו OC של 50%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר להודעה הקודמת, נראה לי ש- מחביאים איזה משהו מתחת לשרוול והם מתכוונים להוציא אותו... לא נראה לי הגיוני שהם יושבים בשקט כל כך הרבה זמן (כמעט שנה) מאז ה-C2D של , ולא יכול להיות שהאיחוד עם ATI רק הפריע להם...

חברה שמפסידה 600 מיליון דולר כל רבעון (בשלושה האחרונים) לא תסתיר בשרוול שום דבר שיכול לשפר את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להוריד את המכפלה של המעבד?? היא לא חסומה?

בוודאי! להוריד מכפלה תמיד אפשר. (בדרך כלל היא "נעולה" כלפי מעלה)

בכוונה הזכרתי את זה כי הבנתי מהתגובות שלך שאתה מפספס משהו חשוב...

אני למשל עובד עם 800mhz לזכרונות,400mhz FSB ביחס Linked:Synch mode

הורדתי את המכפלה ל-8 אז אני על 3.2ghz למעבד.

ד"א, לא נכון לומר יחס 1:1 (אם אני מכוון 1:1 בביוס אני מקבל 1400mhz לזכרונות אם אני לא טועה)

אתה כנראה התכוונת ל-Synch mode (גם אותי זה בילבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...