בעלי ATI RADEON X1950PRO שחוו בעיות מוזרות ופתרו אותן, בבקשה עזרו לשאר בזה! - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי ATI RADEON X1950PRO שחוו בעיות מוזרות ופתרו אותן, בבקשה עזרו לשאר בזה!

Sex$Booster2007

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע אם ראיתם אבל באשכול קרוב לפה רשמתי בעיה דומה בנוסף לבעיה אחרת באותו כרטיס רק בגירסת ה-GT אני חושב שכדאי לחכות כי אמרו שבסוף החודש יוצא ב-ATI עדכון חדש לדרייבר שכנראה יתקן את הבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BUFFER

אין לך בעיות של צלליות AA ?

ועוד שאלה על כמה HZ אתה שם?

ואיזה רזולציה במשחק

כרגע יש לי בעיות גדולות יותר,

מאז שעדכנתי את ה-CCC לא מפסיקות הבעיות.

אתמול המחשב בכלל לא נדלק, היום אחרי עדכון ביוס אני מקבל את זה:

99886746ar9.png

וניסיתי למחוק ולהתקין מחדש את הדרייברים ע"י CCleaner, אבל זה לא עזר =[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם אחת הסיבות שאני שונא את ATI הדרייברים שלהם !!!!!!!!! ממש סיבוך איתם אתה מתקין ונגמר הסיפור ב ATI אתה צריך שעה להגדיר שם להתקין להוריד עזוב... בגלל זה אני רוצה NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם אחת הסיבות שאני שונא את ATI הדרייברים שלהם !!!!!!!!! ממש סיבוך איתם אתה מתקין ונגמר הסיפור ב ATI אתה צריך שעה להגדיר שם להתקין להוריד עזוב... בגלל זה אני רוצה NVIDIA

אז קנה כבר ותפסיק לבכות.

rroonnii, חשבת פעם אחת, רק פעם אחת שאולי אתה לא יודע איך פילטרים אמורים להיראות ואתה טועה ומטעה אחרים ?

במקום להראות לכולם שהם טועים וה - AA שלהם לא עובד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קנה כבר ותפסיק לבכות.

חחחחחח תגיד דניס מה העדה שלך? ח ח אורן מרתיח אותך אהה :pissed: [דוידוב זה משהו קווקזי לא?]

אתה מדבר שטיות אחי דניס אני יודע בדיוק איך להפעיל AA וגם יודע איך זה צריך להיראות. אולי כנס לאתרים מחול תתחיל להסביר שם לחברה ששמים כאן כל אחד בכיס כי גם שם מתלוננים הרבה בדיוק מה שאני מתלונן. ואם יש הרבה כרטיסים של ATI [או שזה רק בX1950 PRO אנשים צריכים לדעת שיש בעיות ולא לקנות.]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה במקום לפתור את ה"בעיות" שלכם אתם רק בוכים בפורום כל הזמן ?

זה רק נראה לי או שאתם פשוט נהנים להשמיץ את ATI בכל רגע במקום לטפל בעניין שדורש טיפול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה במקום לפתור את ה"בעיות" שלכם אתם רק בוכים בפורום כל הזמן ?

זה רק נראה לי או שאתם פשוט נהנים להשמיץ את ATI בכל רגע במקום לטפל בעניין שדורש טיפול.

ממש לא. איפה ראית שאני פתחתי תדר? [אני פתחתי אז לפני חצי שנה וראיתי אין פתרון אז ירדתי מזה] חברה אחרים פותחים את התדר ואני מגיב מה שאני רואה באמת זה הכל.

אתה עוד עושה "בעיות" עם סוגריים? אתה מבין הרבה כאן לוקחים את הנושא כבדיחה כצחוק. אבל אתה יודע הגלגל מסתובב תמשיך לקנות ATI אולי יפול לך אחד כזה ואז נראה מי יבכה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, UNDERTAKER ומשרתיו הנאמנים אף פעם לא טועים ואני נאלץ להסכים עם אורן ורוני, יש יותר מדי אנשים עם X1950PRO שמשהו לא עובד בו טוב, מעטים האנשים שהכל אצלהם פיקס, יש לי חבר מבריטניה שגם לו יש X1950PRO של SAPPHIRE ויש לו מסכים שחורים כל הזמן.

ניסינו הכל שום דבר לא עזר, יש בעיה מסוימת עם מגוון X1950PRO השאלה זה האם הבעיה היא כשל ייצור חומרתי של ATI או של החברות המשווקות, כי שהרי ATI לא בונה כרטיסי מסך משלה ועל הצד השני, בHE הכרטיסים של עדיפים אבל לדרייברים שלהם יש אינספור בעיות וזה גם מניסיון אישי של כמה שנים ובעיקר של השנה האחרונה, התמיכה שלהם ברוב הציבור שמשתמש בכרטיסים שלהם שהלוא זה הגיפורס 6 וה7 היא עלובה ופתטית, יש המון בעיות עם הSLI המטומטם שלהם וכמו כן המון בעיות בכרטיסי גיפורס 7, אני לא מדבר על הפורום הזה אני מנוי בעוד כמה והמון מתלוננים על הדרייברים הזוועתים של , ככה ששום חברה היא לא צדיקה כעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, UNDERTAKER ומשרתיו הנאמנים אף פעם לא טועים ואני נאלץ להסכים עם אורן ורוני, יש יותר מדי אנשים עם X1950PRO שמשהו לא עובד בו טוב, מעטים האנשים שהכל אצלהם פיקס, יש לי חבר מבריטניה שגם לו יש X1950PRO של SAPPHIRE ויש לו מסכים שחורים כל הזמן.

ניסינו הכל שום דבר לא עזר, יש בעיה מסוימת עם מגוון X1950PRO השאלה זה האם הבעיה היא כשל ייצור חומרתי של ATI או של החברות המשווקות, כי שהרי ATI לא בונה כרטיסי מסך משלה ועל הצד השני, בHE הכרטיסים של עדיפים אבל לדרייברים שלהם יש אינספור בעיות וזה גם מניסיון אישי של כמה שנים ובעיקר של השנה האחרונה, התמיכה שלהם ברוב הציבור שמשתמש בכרטיסים שלהם שהלוא זה הגיפורס 6 וה7 היא עלובה ופתטית, יש המון בעיות עם הSLI המטומטם שלהם וכמו כן המון בעיות בכרטיסי גיפורס 7, אני לא מדבר על הפורום הזה אני מנוי בעוד כמה והמון מתלוננים על הדרייברים הזוועתים של , ככה ששום חברה היא לא צדיקה כעת.

אותי אישית לא מעניין לא צריך את זה. אותי הכי מענין וזה מה שכרטיס מסך צריך לפחות לתת זה שמשחקים יזוזו חלק ושלא יהיה אי תאימות. ושהגרפיקה תיהיה כמו שצריך AA חלק צלליות חלקות. ובבעיה כזאת לא נפלתי אצל נוודיה לכן אני רוצה לקנות נוודיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי אישית לא מעניין SLI לא צריך את זה. אותי הכי מענין וזה מה שכרטיס מסך צריך לפחות לתת זה שמשחקים יזוזו חלק ושלא יהיה אי תאימות. ושהגרפיקה תיהיה כמו שצריך AA חלק צלליות חלקות. ובבעיה כזאת לא נפלתי אצל נוודיה לכן אני רוצה לקנות נוודיה .

אולי לא תיפול על בעיה כזאתי, אבל הדרייברים של במצוקה קשה כשמדובר בVISTA וגם בXP הם לא מושלמים גם אם אתה לא רואה את זה, בכל אופן אם מתעקש על רק 8800GTS יהיה טוב בשבילך, ה8600GTS הוא עלוב בצורה קשה להחריד וגם אחיו 8600GT לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא תיפול על בעיה כזאתי, אבל הדרייברים של במצוקה קשה כשמדובר בVISTA וגם בXP הם לא מושלמים גם אם אתה לא רואה את זה, בכל אופן אם מתעקש על רק 8800GTS יהיה טוב בשבילך, ה8600GTS הוא עלוב בצורה קשה להחריד וגם אחיו 8600GT לא משהו.

כן ברור שרק 8800GTS. אבל שאתה מתכוון בעיות דרוורים לאיזה בעיות תן דוגמאות?

דניס הבאת לי את הקישור להירשם לATI אבל איפה שולחים את ההודעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוקב בדאגה אחרי השרשור הודעות הזה כי אני מתכוון לרכוש כרטיס כזה. לכן גלשתי ל-ATI ומצאתי "חומר מענין" בנושא.

הנה לינק עם RELEASE NOTES לגירסה האחרונה של ATI CATALYST. הגעתי לזה מהאתר של ATI ולינק לגירסה 7.7. הגירסה שוחררה ב-19 ליולי כך שקרוב לוודאי שרוב המשתמשים עוד לא עידכנו אותה.

http://ati.amd.com/support/drivers/xp/radeonx-xp.html

בדף הזה, למעלה יש קישור ל- RELEASE NOTES ושם אפשר לראות רשימה של בעיות הידועות ל-ATI ובעיקר את רשימת הפתרונות שמצאו.

נראה שבגירסה הזאת הם פתרו לא מעט בעיות שאם הבנתי נכון, תוארו במספר מקומות בפורום.

פרט לתיקוני באגים הקשורים ב-AA הם גם הפעילו בחומרה החדשה שלהם (2400-2900) פיצ'רים שלא הופעלו עד עתה והמאפשרים AA וביצועים באופן כללי משופרים בהרבה. מדובר על כ-10% שיפור ביצועים, מה ש"עלול" להשוות אותם למתחרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...