בעלי ATI RADEON X1950PRO שחוו בעיות מוזרות ופתרו אותן, בבקשה עזרו לשאר בזה! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי ATI RADEON X1950PRO שחוו בעיות מוזרות ופתרו אותן, בבקשה עזרו לשאר בזה!

Sex$Booster2007

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ATI באש ובמים...

יש לך כרטיס כמו שלי בדיוק של ספייר אני מתערב איתך שאם אתה נכנס למסנגר שלי ויש לך משחקים במחשב ואני אומר לך לצלם לי זוית שאני מבקש אני מוצא לך שגם לך יש בעיה. יש לך מסנגר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב שבגלל מוצר בעייתי אחד אתם מכלילים את כל מוצרי ATI כ"לא נוגע בהם יותר", אני די בטוח שהבעיה בX1950PRO קשורה לסטפינג אומנם זה לא עוזר לכם בכלום, אבל אם באמת כרטיסי ATI היו כולם בעייתים לא נראה לי שהם היו על גל ההצלחה מאז הRADEON 9700PRO האגדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כרטיס כמו שלי בדיוק של ספייר אני מתערב איתך שאם אתה נכנס למסנגר שלי ויש לך משחקים במחשב ואני אומר לך לצלם לי זוית שאני מבקש אני מוצא לך שגם לך יש בעיה. יש לך מסנגר?

אני אוהב את ATI באופן כללי, היה לי כמה כרטיסים שלהם.

אני אשלח לך את ה-MSN בפרטי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רציתי לפתוח בשביל זה עוד דיון אז אני ישאל פה:

אין פה משיהו אחד עם X1950 PRO רצוי 256MB שעובד נורמלי לחלוטין בלי תקיעות בעיות או התחממות?

יש לי כזה, והוא עובד מצויין

אני לא שם לב במיוחד לצללים, והתלונה היחידה שלי זה שהוא עושה המון רעש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב אני אף פעם לא אמרתי שכל הכרטיסים של ATI לא טובים. אני אישית אמרתי שלא יקנה אותם כי לא רוצה ליפול שוב לכרטיס כזה עם תקלה שאין לה פתרון. למה אפילו כרטיס חדש לא עוזר. אם היה עוזר אז סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שלחתי את הכרטיס למעבדה של ספייר אחרי ש:

הכרטיס הגיע במאמץ ל120 מעלות!! (צלזיוס)

והיו לי גם מסכים כחולים...

רק שתדעו שהכרטיס הזה מפעיל את רוב המשחקים ששיחקתי על ההגדרות הכי גבוהות (NFS:C, ספלינטר סל 4, רינבאו 6 וגאס, C&C3) והיה עובד חלק ויפה... עד שהגיע מסך כחול ;D

הכרטיס הזה פשוט דפוק!!

לא ממולץ למרות המחיר שלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בגלל שיש לך DX10?

מחר יהיה מעבד ראשי משולב מעבד גרפי ואז מה תחשוב?

ההבדלים בין החברות לא משמעותיות ברמות, ואני אוהב יותר את המוצרים של ATI.

וחוצ'מזה שיש להם איזה מנכ"ל או משהו כזה שהוא ישראלי =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא קשור בכלל לDX10.

כשיהיה מעבד כזה אז נדבר.

אם ההבדלים לא משמעותיים אז למה שתלך דווקא על חברה אחת? ואם כן יהיה הבדל משמעותי, שהרי שום דבר לא נשאר לנצח, עדיין 'תתמוך' בהם?

עכשיו הסיבה האחרונה אני מבין הרבה יותר, אבל עדיין מה שהלוואי וכולם היו אומרים זה "מה שהכי טוב לי לא משנה של מי באש ובמים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאם יהיו הבדלים משמעותיים, במידה ניכרת מאוד, אני אלך על החברה העדיפה.

אבל כרגע המצב הוא לא כזה, ולכן אני מרשה לעצמי ללכת רק למה שיותר טוב אידיאולוגית וסובייקטיבית מבחינתי..

אני חושב שאתה מתיחס ביתר רצינית לבאש ובמים =]

ATI היא חברה טובה ואיכותית ואני אמשיך לקנות את המוצרים שלהם, כל עוד הם נשארים ככה.

בדיוק כמו עם , אבל הדיון הזה לא מתאים כבר לאשכול אז בוא נסיים את זה כאן. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...