מה אתם אומרים על פיג'ו 307 שנת 2004 ? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על פיג'ו 307 שנת 2004 ?

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יקרה לי :'(

עדכון:

כרגע, בדיוק השניה, לאלא הינה היא עברה נו דיי זהו אין זה לא יחזור יותר נו דיי אבל נו אף זה כבר עבר נוווווו...

לא חשוב, קיצר, מקודם... הבנתי מעל ומעבר שהפיג'ו 307 היא ממש ממש לא הקניה עבורי.

ה206 ידנית עוד איכשהו מומלצת תחת קורת הגג של פיג'ו, מעבר לזה לא הכי כדאי.

חזרה ליפניות וחזרה לאי החלטיות הבלתי פוסק שלי, אני כנראה צריך כאפה שתוריד אותי מהסוברו אימפרזה שליאור כל כך משמיץ, משום מה אני תקוע על הרכב הזה.

האימפרזה וה-323 זה שני הרכבים הראשונים שעלו לי לראש כשמכרתי את שלי, והאמת היא שיהיה ממש קשה לרדת מהם, הם האהבה שלי כרגע.

כל תגובה, הערה\הארה, המלצה, השמצה, השחזה, אשלגונציה, זיגזגיזציה, או'איפסיכוליזציה וכו יתקבלו בברכה.

תודה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה סתם עניין של נוחות למי שיושב מאחורה אז על פיני (: גם ככה אני הנהג אז מכפת לי...

הקטע זה שהונדה סיביק עוד איכשהו באה בחשבון למרות שזה מכונית של ערסים, טויטה יאריס ממש לא לטעמי והקורולה מגושמת בעיני, מאזדה 3 יקרה לי מסיאט וסקודה אני דיי נרתע ושומר בתור אופציה אחרונה פולסווגן כמו שאמרת לבד גם דיי יקרות לתחזוקה , פורד פיאסטה ממש לא באה בחשבון מבחינתי והפוקוס נחמדה אבל רק הקצרה שלא ממש נפוצה.

אני בעייתי, והתקציב שלי גם לא ממש עוזר לי במיוחד...

אךךךך.... סיוט.

הבסיס גלגלים גם אומר כמה מרחב יש לך, לא רק ליושבים מאחורה. אבל ברמה העקרונית הם הסובלים העיקריים מבסיס גלגלים קצר

הסיביק זה הדור הקודם, לא הרכב ערסים אלא זאת

זאת יאריס

קורולה

במקום ה-3 אתה יכול לשקול לאנטיס דור שני

ומה הבעיה עם סיאט וסקודה? אתה לא מדבר על אקזמפלרים מסוף שנות ה-90 של סיאט או מתחילת ה-90 של סקודה

למה ה-פיאסטה לא באה בחשבון?

ואתה מתכוון ל-פוקוס האצ'בק?

האימפרזה (כנראה בגלל ה-GT ואחרי זה ה-WRX/STI) גידלה לעצמה תדמית לא ממש מוצדקת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיביק אאל"ט עד 2005

היאריס עד 2006 כולל

הקורולה עד 2007 כולל

הלאנטיס עד 2004 כולל

סקודות עד 2008 יש

הסיאט עד 2005 או 2006

הפיאסטה יש עד 2004 בארץ

והפוקוס האצ'בק הוחלפה ב-2005 או 2006

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חי כמו שאמתי ואני אגיד עוד פעם האימפרזה מכונית מצוינת ומתאימה לתקציב שלך אחי אני ממליץ לך אליה זה אותו שפשוט תענוג וואללה אתה יודע מה גם עים יש לו א אותם עקרונות כמו ב גרנד לאונה כך בחשבון שאתה לא תיראה יותר צרות מה אותו הזה וגם עים תיראה תבין שזה עסק שטותי אני מיתכוון תיכון 10000 שהוא הכי בסיסי יעלה לך 500 שקל פלוס מינוס אחי אני גם מדבר על מנוע 2000 GX וזה לא הנעה קידמית או אחורית זה 4X4 ולפי התקציב שלך ניראה לי שהאותו הזה הוא בול בשבילך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה זיו, אתה יכול להרחיב קצת יותר איזה דגמים מגיעים עם המנוע הזה?

ליאור, סורי שלא הייתי מספיק מובן, השאלה שלי היתה יותר "מאיזה שנה עד איזה שנה הרכבים שציינת נראים כמו בתמונות", כי רוב מה שחיפשתי מצאתי דגמים שנראים ישנים יותר...

תודה רבה רבה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חי כמו שאמתי ואני אגיד עוד פעם האימפרזה מכונית מצוינת ומתאימה לתקציב שלך אחי אני ממליץ לך אליה זה אותו שפשוט תענוג וואללה אתה יודע מה גם עים יש לו א אותם עקרונות כמו ב גרנד לאונה כך בחשבון שאתה לא תיראה יותר צרות מה אותו הזה וגם עים תיראה תבין שזה עסק שטותי אני מיתכוון תיכון 10000 שהוא הכי בסיסי יעלה לך 500 שקל פלוס מינוס אחי אני גם מדבר על מנוע 2000 GX וזה לא הנעה קידמית או אחורית זה 4X4 ולפי התקציב שלך ניראה לי שהאותו הזה הוא בול בשבילך :xyxthumbs:

כמו שאמרתי כבר קודם, תמליץ לעצמך על אוטו בן 14

הנעה 4X4 חבל ברכב כזה, האובדן כוח עקב העברת כוח יותר משמעותי מהנעה קדמית או אחורית, ההוצאות גדולות יותר גם בקניית צמיגים (חייב 4 צמיגים כל פעם, למרות שאני מקפיד לקנות כל פעם רק רביעיות חדשות)

ואטוס המנוע 2000 מגיע אך ורק בדגם GX המוזכר לעיל

באדום שנות ההתחלה כמה שאני זוכר

הסיביק אאל"ט עד 2005 98 או 99

היאריס עד 2006 כולל משהו כמו 2000

הקורולה עד 2007 כולל כנ"ל

הלאנטיס עד 2004 כולל 98 אאל"ט

סקודות עד 2008 יש 98 יש מעטות, 99 קצת יותר, ומ-2000 יש הרבה יותר

הסיאט עד 2005 או גם משהו כזה2006

הפיאסטה יש עד 2004 בארץ אאל"ט 99 כשהפסיקו את הייצור של הפיאסטה הקודמת

והפוקוס האצ'בק הוחלפה ב-2005 או 2006 איזור 99 או 2000

בכל מקרה מה שאמור לעניין אותך זה יותר איזור 2003-2005

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה רבה !

לשאלה הבאה ולא פחות חשובה

איפה כדאי לקנות?

מאנשים פרטיים ביד2 עיתונים לוח פוקוס וכדומה

או

חברות ליסינג ומגרשים מוכרים כגון AUTOCENTER (שהיתרון שם זה אחריות לחצי שנה בדר"כ, התחייבות בבדיקה, "אבא ואמא" לאחר הקניה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניסיון בנושא הזה (אבל למדתי המון מהדיון הזה, בעיקר מליאור :smile1:), אבל עד כמה שהבנתי יש לאנשים נטיה להשתולל יותר עם מכוניות ליסינג, כי הם אומרים "זה ליסינג, אם יש תאונה, אני לא זה שצריך לתקן אותה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואטוס - רק מפרטיים

ליסינג, השכרה וכו' אך ורק כשאין לך כסף מזומן ואתה קונה בתשלומים

אתה כן יכול לבדוק מכוניות ממגרשים רשמיים של יבואנים (יש לכל יבואן, פורד יגרמו לך להתאמץ למצוא את שלהם, אבל הוא קיים)

כל אוטו אתה חייב לבדוק ב-10 עיניים (ורצוי עם מישהו שמבין), לשים דגש כבד על זה כשאתה קונה ממגרש

התחייבות בבדיקה אתה מוציא מכל בנאדם פרטי, ולרוב מכוניות נהנות מחיים הרבה יותר טובים (פחות קילומטרים, שימוש בחלפים טובים יותר וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...