על איזה משחקים אתם ממליצים שיצאו בחודשיים-שלושה האחרונים? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על איזה משחקים אתם ממליצים שיצאו בחודשיים-שלושה האחרונים?

GbeTech

Recommended Posts

אני מקווה גם שניסית את 2 למרות שהוא יחסית ישן

hitman blood money

F.E.A.R Combat

Indeed (חח נגמרו לי המילים ל"כן" בעברית)

CoD2 משחק מעולה...

Hitman Blood Money... לא הצלחתי להמשיך. כמו ספר שאתה קורא את ה70-100 עמודים הראשונים שלו וזה לא זה.

F.E.A.R Combat... חמוד לאללה, יש לי את הקובץ התקנה על המחשב (זה חינמי!! :silly: ), לקח לי פשוט יותר מידי זמן להתרגל למפות עד שפשוט עזבתי. עכשיו שאתה מזכיר בא לי עוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר להגדרה מהמילון ? :lol: התכוונתי שחוץ מהמשחק הראשון כולם גרועים ולכן זה לא נכון לשבח את כל הסדרה.

צודק, טעיתי בשם של המשחק.

אה חחח טעות שלי! ;D

הייתי בטוח שאתה מתקן אותי מ"אגדית" ל"אגדתית" :-X

לוקח את דברי חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hitman Blood Money... לא הצלחתי להמשיך. כמו ספר שאתה קורא את ה70-100 עמודים הראשונים שלו וזה לא זה.

מי קורא בימינו ספרים בכלל? :lol:

אז קיצר אתה שואל איזה משחקים... טוב אני חייב להמליץ על RESIDENT EVIL4 למחשב אלא אם כן כבר שיחקתה בו בPS2 אם יש לך.

קיצר זה משחק שכל אחד חייב לשחק! :yelclap:

תתקינו MOUSE PATCH ככה שיהיה אפשר לכוון עם העכבר ויהיה סבבה. יהיה אפילו יותר סבבה אם תחברו גיימפאד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קורא בימינו ספרים בכלל? :lol:

אז קיצר אתה שואל איזה משחקים... טוב אני חייב להמליץ על RESIDENT EVIL4 למחשב אלא אם כן כבר שיחקתה בו בPS2 אם יש לך.

קיצר זה משחק שכל אחד חייב לשחק! :yelclap:

תתקינו MOUSE PATCH ככה שיהיה אפשר לכוון עם העכבר ויהיה סבבה. יהיה אפילו יותר סבבה אם תחברו גיימפאד ;)

יש מאוספאצ'!? אללה... ניסיתי לשחק עם הג'ויסטיק שלי חח לא הלך...

וחוץ מזה... זה שאתה לא קורא ספרים לא אומר שאף אחד לא קורא ספרים :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני יודע :silly:

בRE4 אני אומר לך פשוט אי אפשר להתנתק מהעלילה.. גם אחרי שאתה מסיים את המשחק עם LEON נשארים קצוות פתוחים אז נפתחים לך מצבי משחק חדשים עם ואז יש עוד שלבים לשחק ואתה ממשיך לגלות עוד על העלילה.. בקיצור אני ביליתי במשחק הזה יותר מ30 שעות בטוח, אפילו יותר :xyxthumbs:

אני מבטיח לך שתהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...