עזרה ראשונית באוברקלוקינג - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ראשונית באוברקלוקינג

^oz

Recommended Posts

שלום לכולם, טוב אני די חדש בנושא ההמהרות של המעבד ושל הבאס (למרות שב o\c כרטיס המסך שלי יש לי די נסיון), ואחרי שביליתי את שלוש השעות האחרונות בניסיון להבין מאיפה להתחיל אני די מבולבל (תחילה אני רוצה להתנצל אם השאלות שלי יהיו ממש פעורות זה מכיון שכאן זה המקום הראשון שאני שואל אותם ... ;) .

טוב, אז הבנתי שישנם שני מקומות לפחות שעליהם אני צריך לתת את הדעת כשאני ניגש לקרוע את החומרה שלי .

1: המעבד עצמו, שאותו אני צריך לפתוח ע"י טריק מקגיוורי (מסוג amd) שכזה.

2: ה- fsb , שאותו אני צריך דרך הbios להעלות את המהירות שלו (שלי כרגע על 133 מגה הרץ)

חוץ מזה הבנתי שישנו תהליך burn in שבו מאמנים את המערכת כולה על יבש בעומסים כבדים וגורמים לה לסיבולת רצינית כך שהo\c יכול לעלות כמה וכמה רמות.

ועשיו לשאלות....

1.נכנסתי לbios וראיתי שהערך של ה fsb גם כן נעול, כלומר בלתי ניתן לשינוי איך אני יכול לפתוח אותו?, האם הוא ייפתח "אוטומטית" אחרי שאני אפתח את המעבד?

2.לאחר שאנחנו פותחים את הנעילה של המעבד איפה אותו ה tweaker לשינוי המהירות ? האם בג'אמפרים על כרטיס האם או ב עצמו?

3.איך אני אדע מתי המעבד שלי הולך לטיגון עמוק? מהי הטמפרטורה שממנה כדאי להתרחק? בייחוד במעבדי שידועים כחמי מזג במיוחד.

4. האם המהרת הבאס היא בעצם המהרת הfsb? ואיך זה קשור למהירות של הזכרון עצמו (הסטיקים עצמםcas latency )...

5. מה התפקיד של הbios בכל החגיגה? האם אני חייב לשדרכ אותו (flash) או שניתן לבצע זאת מכל , אני שואל זאת מכיוון שלא מצאתי די הרבה מונחים במחשב שלי שעפים באויר בכל אחד מהמדריכים (multplier) ןכאלה....65. ולמה אין איזה תוכנה כזו שרק לוחצים על כפתור והכל מסתדר... ;D(הם יקבלו מליונים)

אני מודה לכם מראש ,חבר'ה, על כל התייחסות

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...