שאלה על ההבדל בין Q6600 לE6600 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על ההבדל בין Q6600 לE6600

asaf_azar

Recommended Posts

שלום קניתי E6600 לפני כחודש.עכשיו אני ורצה לדעת אם שווה לי להחליף אותו בQ6600? אני עושה דרך דוד שלי אוני מוסיף קצת כסף. השאלה אן יהיה יהיה הבדל ביניהם בשנה שנתיים הקרובות כי אמרו שלמשחקים עדיין תמיכה מלאה בדואל קור אז עד שיהיה להם תמיכה בקואד קור יהיה פול זמן... זה נכון? כי אני גם לא רוצהלהטריח סתם את דוד שלי... בקשה תייעצו לי

ולוח DG965WH מותאם לQUAD CORE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי כמה עולה לך. חלק מהמשחקים והתוכנות תומכים היום בריבוי ליבות. קרייסיס למשל יתמוך גם ב4 ליבות. אם זו הוספה מינורית אז שווה לך לקחת אם זו הוספה גדולה אז לא שווה כי הE6600 הוא מעבד מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה משתמש במחשב? כמה כסף אתה צריך להוסיף?

רוב הסיכויים שזה לא משתלם. אם כשסוף סוף יצא קריסיס יתברר שאתה באמת צריך ורוצה להחליף, תוכל בטח לקבל באותו מחיר שהיית משלם היום על Q6600 מעבד עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הכוונה אחרי ירדית המחירים נגיד אני עאוסיף איזה 300 ש"ח. ואני מתכנן על משחקים כבדים אני לא מתכנת או עורך גרפיקה או משהו כזה. השאלה אם זה הבדל גדול במשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הכוונה אחרי ירדית המחירים נגיד אני עאוסיף איזה 300 ש"ח. ואני מתכנן על משחקים כבדים אני לא מתכנת או עורך גרפיקה או משהו כזה. השאלה אם זה הבדל גדול במשחקים?

עוד השנה צריכים לצאת כמה משחקים (אחד עם תאריך כידוע לי) שיתמכו ב 4 ליבות, אז זאת סיבה לקנות מרובע , למקרה שאתה מחכה למשחקים האלה/עתידיים שיתמכו ב 4 ליבות.

ל Q6600 יהיו טמפרטורות גבוהות מכפולי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...