(עודכן 23/7) אוזניות וכ. קול (שניהם) 2K - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(עודכן 23/7) אוזניות וכ. קול (שניהם) 2K

Aviko

Recommended Posts

שלום.

לאחרונה החלטתי לטפל קצת בסאונד מהמחשב.

כרגע יש לי I-Trigue 2200E+ סאבוופר ענקי של (די איכותי אם מותר לציין), שיושב על ריצפת החדר+ כרטיס קול מובנה.

כרגע המערכת לא מספיקה לי, וכשאני לבד אני מרבה לשמוע באזניות שלי- AKG K26p, אותם אני מחבר לרמקולים (ניסיתי לחבר ישירות, התקבל סאונד גרוע) של קריאטיב.

הבעיה עם AKG K26P- הם גורמים כאביים על האוזניים כי הם לוחצות, וגם בתוך האוזן אני מרגיש לא נוח איתם.

מכאן כבר מתחילה הדרך לפיתרון:

אוזניות איכותיות:

עריכה 23/7/07:

ההתלבטות הקשה כרגע היא בין K601 לבין K240 (קראו לי פאנבוי, אך AKG מבין דבר או שניים באוזניות איכות).

ההתלבטות היא לגבי האם שווה להשקיע את הכסף הנוסף על הK601, שעולות 1100 שקל לעומת ה K240 ב600 שקלים בלבד.

כרטיס קול:

עריכה (20/7/07): בחרתי בכרטיס קול

M-Audio Revolution 5.1

הייתי בכלי זמר בדיזינגוף-סנטר, ניסיתי את הK81,אני מוכרח להגיד שהבאס הלהיב אותי, אך לדעתי היה מוגזם ופגע לי מעט באיכות הטרבל.

ניסיתי כם את הK240, מוצלחות ביותר, אחלה באס למען האמת, מה שחשוב הוא שהאוזניות נוחות מאוד.

אח"כ הלכתי לקילומבו, ניסיתי מספר דגמים של סנהייזר ולא כ"כ אהבתי, בכל מקרה את הHD595 הם לא נתנו לי לנסות (לא יודע למה)...

בכלי זמר מצאתי מגבר של Samson או משהו כזה, ל4 , נראה מאוד מסיבי, האמנם לא נתנו לי לשמוע איתו, אבל המוכר הצליץ לי עליו (כנראה בגלל שזו העבודה שלו), יש לציין כי את הK240 שמעתי לא מוגברות, מחוברות לקומפקט פלייר.

האם מכירים את המגבר.?, בכל מקרה, נתקלתי בעוד מספר מגברי באתר של קילומבו, אם מישהו שמבין פה עניין יוכל להיכנס לשם לבדוק בשבילי, אשמח!

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן שילוב לא רע. עם זאת, בתקציב שלו אפשר לקחת דברים קצת יותר רציניים. מבחינת כרטיס קול אם אתה צריך סך הכל משהו לא רציני יותר מדיי, ה-XtremeGamer יספיק לך לדעתי. ממה שהבנתי יש לו אותו ה-DAC של ה-XtremeMusic וזה אחלה תמורה במחיר נמוך. כמדומני יש לו גם כניסת מיקרופון, אבל תוודא ליתר ביטחון :)

כמובן שלקריאטיב יש בעיות מעצבנות לפעמים של , אז זו החלטה שלך.

אפשרות אחרת היא כמו שהוצע פה הרוולושן 5.1. כרטיס סבבה ביותר גם כן.

בנוגע לאוזניות, או ה-K81DJ שיעלו לך בערך 400 שקל. ואז תוכל מקסימום להוציא עליהן עוד 100-200 שקל בערך ולשפר אותן אם תרצה (תראה בחתימה שלי), או שאתה יכול לחשוב לכיוון אחר. יש את ה-HD280 (שבארץ יקרות מאוד למשהו) שהן מצוינות אבל החיסרון שלהן הוא שהן יחסית לוחצות חזק אם יש לך ראש גדול יותר מהממוצע. מעבר לזה יש את הטכניקה 900. הן יעלו לך לקרת ה-200 דולר עם משלוח לארץ, אבל הן באמת טובות למישהו כמוך. הן אוטמות טוב מאוד, הן נוחות, בנויות מצוין, כמויות באס גבוהות, וסאונד מצוין למישהו שלא סגור לגמרי מה ההעדפות שלו בתחום.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה340 צריכות משהו שיותר קרוב לגנרטור תעשייתי והן גם לא ממש באסיות.

עוד אופציה לbasshead יכולה להיות בייר dt770 (אם כבר גלשנו מהתקציב :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו לפניי, ה-340 צריכות מגבר חזק מאוד. מבחינת באס אפשר לחיות איתן. יש להן גם גרסאות עם כמות גדולה מאוד של באס. לא רק זה, אני אישית בכמה מודים פשוטים יכול להגביר את הבאס :)

תשאלו את שי. הדגם הקודם שעבר אצלי ושלחתי להולנד היה עם באס בכמות שלא הייתה מביישת שום אוזנייה. והאיכות שלהן הייתה מצוינת פשוט.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...