KSP והשרות המצויין שלהם - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP והשרות המצויין שלהם

ufk

כמה פעמים חומרה של KSP עשתה לכם בעיות ??  

1607 הצבעות

1. 1. כמה פעמים חומרה של KSP עשתה לכם בעיות ??

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי נשרף כרטיס מסך של גיגבייט 6800GT מסתבר שהקירור הסטוק שלהם היה חלש. כך שזה לא מקרה בודד מימשתי אחריות וקיבלתי במקומו כרטיס של כרטיס עם מצויין אקטיבי קדימה ופסיבי אחורה. היה קריר יותר ב 15 מעלות יותר מהכרטיס של גיגבייט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אין לי נסיון איתם לא במארזים ולא בדברים אחרים

רק בלוחות אם ובכרטיסים ואני אישית לא קונה יותר גיגביט

ובעניין המארזים-הם באמת קיבלו ביקורות טובות

אבל אני לא אוהב תעיצוב בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 6600GT וK8NF 9 שקניתי אגב בKSP ותתפלא שנתיים המחשב שלי על אובר קלוק בכרטיס ובמעבד ולא היה לי שום בעיות פשוט כלום

אז אל תגיד כללי , כי תמיד קורה תקלות ומן הסתם ככל שיש יותר רכיבים בשוק כנראה תמצא יותר מקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה כולכם מתלוננים.

אני קניתי משם את המחשב האחרון שלי, הכל במקום, הכל טפו טפו טפו כבר כמעט שנתיים עובד מעולה.

קניתי משם גם כרטיס AUDIGY 2 שעובד מעולה ובמחיר של כמעט 20% פחות משאר החנויות.

אולי זו בעיה ספציפית בסניף כלשהו. אני קניתי בסניף חיפה והכל היה בסדר גמור, אין לי תלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה כולכם מתלוננים.

אני קניתי משם את המחשב האחרון שלי, הכל במקום, הכל טפו טפו טפו כבר כמעט שנתיים עובד מעולה.

קניתי משם גם כרטיס AUDIGY 2 שעובד מעולה ובמחיר של כמעט 20% פחות משאר החנויות.

אולי זו בעיה ספציפית בסניף כלשהו. אני קניתי בסניף חיפה והכל היה בסדר גמור, אין לי תלונות.

אתה נשמע נאיבי. אז מה אם המחשב שקנית מהם עובד בסדר, למה שלא יעבוד. פה מדובר על צורת הרכבת המחשב, טיפול בלקוחות, מימוש אחריות. (הקצרה שלהם). בכלל נכנסת פעם לסניפים המרכזיים שלהם ביום שישי?. זה בדיוק כמו שוק או יותר נכון מכרז למכירת מחשבים. הכל מהר מהר כדי להספיק למכור כמה שיותר ולא משנה על חשבון מה.

לו היית אדם שבאמת מבין בחומרת מחשב וכיצד בונים אותו, לא היית נכנס בחיים לשום חנות שלהם.

אני למשל הזמנתי את המערכת שלי (מפרט) אצל "זיגזג" אתה מוזמן אלי לראות כיצד מרכיבים מחשב. הכל טיפ טופ החל מסידור כבלים וכלה בהתקנה נכונה של מערכות אוורור. שסירקולציה נכונה מורידה את הטמפרטורה של המארז. את זה לא תמצא ב KSP בגלל מחירים נמוכים הם צריכים להספיק הרבה על מנת למכור הרבה מחשבים, אחרת הם יפסידו כסף פשוט אין אפשרות אחרת...

מקווה שנפל לך האסימון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי בגוגל -

GIGABYTE Problem

כי לא ידעתי מה צריך ליכתוב בכל מיקרה יש -

2,450,000 דפי אינטרנט בנושא ומכמה שגלשתי זה בעיות ברכיבים

אז אתה יכול להגיד הרבה דברים אבל יותר משתי מיליון דפים זה לא דבר טוב במיוחד

אחרי זה כתבתי GIGABYTE 6600GT Problem

יצא-

236,000

דפי אינטרנט

כתבתי ASUS 6600GT Problem

תאמת יצא יותר-

439,000

טוב כניראה אתה צודק ולשתי החברות יש הרבה בעיות

אבל זה לא אופך את גיגביט למצוינת

ועכשיו בוא נכניס לחשבון את העובדה שאתה לא יודע איך להשתמש בגוגל

גוגל עושה הצלבת תוצאות. כלומר- אם תכתוב Gigabyte problem, הוא יתן לך את כל הדפים שמופיעות בהם שתי המילים האלו ביחד, בלי שום סינון אם זה בהקשר הנכון או לא.

אם אתה רוצה לחפש ביטוי בגוגל- תעשה את זה במרכאות.

ותראה מה קורה שעושים את זה נכון:

http://www.googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=%22Asus+problem%22&word2=%22Gigabyte+Problem%22

פי 4 יותר תוצאות לצד "שלך".

בקיצור:

1- תלמד להשתמש בגוגל.

2- תפסיק לפלוט שטויות בקצב שבו תופסים חברי כנסת מושחתים X:

3- FOR THE LOVE OF GOD תלמד לאיית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר כולם מספרים על החנות "המעולה" הזאת אז ככה

קניתי אצלם מעבד וכונן קשיח - הכל תקין בלי תקלות בכלל

אחר כך קניתי שם מחשב מורכב - בואו נגיד ככה שהמחשב בן חודשיים וחצי וכבר חודש ושבוע היה במעבדה...

בפעם הראשונה החזרתי אותו אליהם - החליפו הארד דיסק

בפעם השנייה - אותה תקלה - אמרו שזו בעיית תוכנה (והיו שם מערכות הפעלה שונות בכלל) - שהגעתי לקחת את המחשב - באתי ב10 רציתי לקחת אותו ואמרו שהטכנאי עדיין לא הגיע, קיצר חיכיתי עד 10:30 ואז הטכנאי בא, מנסה להפעיל את המחשב והמחשב נתקע לו במהלך הפעלת הWINDOWS, ניסה שוב פעם ואז הוא שוב פעם נתקע, אחר כך הוא פתח החליף כבל SATA התחיל לנקות, הוציא את הזכרון והחזיר ואז זה הסתדר

שבאתי אליו ורציתי שיכתוב שבאתי לקחת את המחשב המחשב נתקע פעמיים הוא אמר במבטא כבד ורשם ברוסית שהמחשב היה מלא אבק - ברור שהמחשב יהיה מלא אבק אם הוא ישב במעבדה שלהם 3 שבועות ברצף!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי GIGABYTE זה נחשב למצויין ?

עוד חברה

מאז ומתמיד. החברה ברמה זהה לזו של , הלוחות של שתי החברות בדיוק ראש בראש.

למעשה, הן עמדו להתמזג, אבל בגלל כמה פאשלות בצד של , המיזוג בוטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...