חבילות הגיימרים של בזק בין לאומי - יתן לי 60 פינג לגרמניה ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילות הגיימרים של בזק בין לאומי - יתן לי 60 פינג לגרמניה ?

giloman

Recommended Posts

שלום לכולם

אני גיימר די רציני וכרגע אני עם בזק בין לאומי שלדעתי הכי טובה בפינגים לחו''ל בחבילות רגילות. אני מקבל בין 80 - 110 פינג לשרתים באירופה.

רציתי לדעת אם אני אשדרג לחבילת הגיימרים הכי בסיסית (2.5\256) האם אני אוכל לקבל 60 פינג לשרתים באירופה (בעיקר גרמניה) כשאני ב max_packets

של לפחות 60

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון מאז שהתחברתי:

Company of heroes דרך חיבור ישיר לאנשים באירופה וארה"ב(לא דרך שרת משחק...אבל בנטויז'ן למשל לא יכולתי לשחק בכלל עם אנשים שהם לא מהארץ, היום יש לי פינג 120 לרוב המוחלט של האנשים ברשימה)

גם COH דרך השרת משחק של Relic גם לא נתקלתי אף פעם בלאגים

Enemy Territory סיננתי דרך TASE שיראה את כל השרתים עם פחות מ-100 פינג.. מצא 1000 (רק 5 ישראליים)

פחות מ-150 ויש שחקנים (זה כבר קשור בפופולאריות של המשחק =\) - 116 שרתים שוב 5 ישראליים אבל בעקרון רק 10 ברשימה מתוך ה-116 עם פינג גבוה מ-120..

Gunbound שוב בנטויז'ן לא יכולתי לשחק מאז לא נתקלתי פעם אחת בלאגים

HL2:DM ו-CSS במקוריים כמו ET...הבחירה שלי היא בין המוני שרתים כאשר לכולם אני מקבל פינג נמוך מ-150 ושאני אומר נמוך מ-150 זה מתקרב יותר לכיוון ה-100-120

C&C 3 שוב בחיבור ישיר אף פעם לא נתקלתי בלאגים

מספיק טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב014(בזק בן לאומי) בחבילה רגילה של 2.5/256 ואני משחק CZ בשרת שאני הכי אוהב Ger-משהו, בקיצור שרת גרמני, ויש לי פינג קבוע של 70-80(פינגים כאלה יש לי גם בCS וDOD)

אפילו יש סרברים בDOD וCS שהם 50-60 (יציבים!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לי יש 5/512 ואני בדקתי ב speedtest.net ויש לי ping 90 154727371.png

אבל זה לא אותו דבר ליבודק באקפלורר ולשרת אני יכנס עוד מאט לסורס ואני יבדוק לך

בארץ באתר זה רושם לי שיש לי 27 אבל שאני ניכנס לסרבר בארץ יש לי 7 משהו כזה 154728596.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...