מחפש נייד ביצועי למשחקים עד 8000 שקל, בקשה מפורטת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נייד ביצועי למשחקים עד 8000 שקל, בקשה מפורטת

KvodHagab

Recommended Posts

אהלן, עברתי על ה10 עמודים האחרונים של הפורום, ומצאתי כמה וכמה פוסטים שתואמים את מה שאני עומד לכתוב, אבל בכולם רב הלינקים אל הלפטופים (אני מניח שזה תוצאה לעובדה שהשוק הזה משתנה מהר) מתים.

בכל אופן, אני מחפש מחשב ניד שיריץ משחקים כמו NVN 2 ו Dungeon siege 2 בצורה הגונה, משמע 1024X720 כשההגדרות על Medium~ (כרגע בבית יש לי 6800GT, והייתי רוצה משהו שישמור על לפחות חצי מהחוויה שהוא מספק, ככה שכרטיסים כמו 1400 או 7300 יוצאים מהתמונה, אני מסתכל יותר לכיוון ה 1600 או ה7600)

חשוב מאד שיהיה במחשב 2 גיגה זכרון (או סטיק של גיגה עם אופציה לשדרוג עתידי) כיוון שהוא ישמש גם כתחנת עבודה לעיצוב גראפי (פוטושופ, פלאש, מילקשייפ וכדומה)

לגביי מעבד, פחות חשוב לי, כל עוד אני יודע שהוא "מספיק טוב", בכל אופן, אני אעדיף מאד הארדיסק במהירות 7200, אבל אם זה מייקר את העסק משמעותית..

ולגביי אחראיות, אני מודע לחשיבות של הנושא, אבל אני חושב ששנה יספיק לי, אני לא רואה צורך בלשלם על שנתיים נוספות.

חשוב לציין, אורך חיי בטריה, משקל, תיק נסיעה וכדומה ממש לא חשובים לי, ואני אף מעדיף מסך 17 אינצ

מחכה לתשובה, תודה ! (ואם אפשר, עדיפות קלה למחשבי HP ו כיוון שאני יכול להשיג אותם בהנחה של כ500-1000 שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...