המלצות לספרים טובים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לספרים טובים

Yossarian22

Recommended Posts

שלום רב

אני מחפש המלצות לספרים טובים

אני בד"כ אוהב ספרי מתח עם נגיעה של בידיוני(או ההפך....)

כגון הספרים של דן בראון(צופן דה וינצ'י..מבצר דיגיטלי..וכל שאר הספרים שלו)

נהניתי גם מהספר "המשוואה של דנטה"

ומהארלן קובן

אני מחפש ספרים בסגנונות האלה

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. ספר מעולה!

בדיוק את הסגנון הזה אני מחפש, ממש נהניתי ממנו.

באמת ספר מעולה.. רק עכשיו התחלתי לקרוא את הז'אנר הזה, אז אני לא יכול להמליץ לך על עוד ספרים (כרגע אני במשוואה של דנטה.. עושה רושם טוב..), אשמח לשמוע גם המלצות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעולם לא עולם של נייל גיימן. פנטזיה אורבנית מצויינת!

הגעתי לספר הזה גם כחלק מחיפוש אחר מתח בדיוני וממש לא אהבתי אותו. יותר מדי פנטזי וקלוש מהמציאות, מתח אין.

ספר אחר שמצאתי ואהבתי, למרות שהוא גם לא ממש מתח אבל עם הרבה דמיון ומקוריות זה "עולם הסוף"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעולם לא עולם מאוד משעשע, מומלץ

אולי תנסה ספר קצת יותר היסטורי (כמו דה וינצ'י, למשל)?

''ארץ האבות'' שמספר על מה היה קורה אם הנאצים היו מנצחים במלח''ע 2, מאוד מאוד מעניין (מה גם שהההסטוריה זה יותר עניין צדדי, הז'אנר העיקרי של הספר הוא סיפור בלשי. כמו דן בראון רק יותר, יותר טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת ספר מעולה.. רק עכשיו התחלתי לקרוא את הז'אנר הזה, אז אני לא יכול להמליץ לך על עוד ספרים (כרגע אני במשוואה של דנטה.. עושה רושם טוב..), אשמח לשמוע גם המלצות :)

אם עכשיו התחלת לקרוא את המשוואה של דנטה, אז תחזיק מעמד עד עמוד 180 ככה- כי עד אז הוא לא מבריק.

אבל מאז והלאה, אתה מרגיש כאילו אתה קורא ספר אחר לגמרי, אני אהבתי מאוד, אבל כבר שמעתי חלק שלא אהבו.

באיזה סדר צריך לקרוא את הסדרה של אנדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסדרה של אנדר יש מקבילה שמספרת את הסיפור מנקודת מבט של מישהוא אחר.

אני מציע לך לקרוא בסדר הזה:

המשחק של אנדר, הצל של אנדר, קול למתים, קסנוסייד, ילדי המחשבה, ואז תמשיך את הסדרת ה"צללים".

ד"א חוץ מזה שהוספתי את "הצל של אנדר" הסדר הוא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה סדר צריך לקרוא את הסדרה של אנדר?

קודם תקרא את "המשחק של אנדר"

אחר כך הסדרה מתחלקת ל-2. מומלץ קודם לקרוא את סדרת הצל, ורק אחר כך לעבור לספרים האחרים (קול למתים,קסנוסייד, ילדי המחשבה)

טרילוגיה מומלצת מאוד- "סיפורי האוטורי", אומנם העלילה מתרחשת ביפן העתיקה אבל יש שם דברים שמזכירים ספרי בדיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד משהו עם טכנולוגיות עתידניות/מעבר בין מימדים(סגנון המשוואה של דנטה) שאתם ממליצים?

יש את טרילוגיית "חומרי האפלים". למרות שלפי מה שאני יודע הספרים נחשבים יותר כספרי ילדים, הם זכו להרבה מאוד הצלחה. סדרה חמודה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...