מחר סוף סוף נראה את בעיית AA ממה נובעת. אורן מגיע אלי עם המחשב שלו. יש תוצאות. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר סוף סוף נראה את בעיית AA ממה נובעת. אורן מגיע אלי עם המחשב שלו. יש תוצאות.

rroonnii

Recommended Posts

תשמעו עוד דבר. חלק מפה אולי כבר מכירים את בעית הAA שלי בכרטיס X1950 PRO.

AA עובד אבל לא בצורה מלאה כמו שצריך.פתאום מאתמול אני בא לשחק אני רואה יותר גרוע מכל הפעמיים שראיתי בחצי שנה הזאת עם המחשב הזה. לא נגעתי בהגדרות של הדרייבר שום דבר. בכל משחק פתאום AA יותר גרוע ממה שהיה. מחקתי את הדרייבר והתקנתי נשאר אותו דבר. עכשיו במצב כזה באמת מבאס לשחק אז מזל שאורן מגיע אלי מחר . אבל אני שואל אותכם ממה זה יכול להיות? ממה? למה הפילטר הזה פעם עובד בסדר ]לא הכי מושלם] ועכשיו ממש גרוע. נעל העולם יש לי שדים על הכרטיס מסך ח ח :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה קודם מה בעיה. אני ישים את הכרטיס שלי אצלו ונראה אם זה ממשיך. וגם את הכרטיס שלו אצלי ישים. ואז נחליט מה נעשה אם זה .אם זה כרטיס אז ילך להחליף אותו לחדש. [אולי גם הלוח אם עושה את הבעייה הזאת אפילו שהחלפתי אותו לחדש אולי אי תאימות] נראה כבר... מקווה שנסדר את זה . אני כבר חצי שנה בבעיה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה קודם מה בעיה. אני ישים את הכרטיס שלי אצלו ונראה אם זה ממשיך. וגם את הכרטיס שלו אצלי ישים. ואז נחליט מה נעשה אם זה .אם זה כרטיס אז ילך להחליף אותו לחדש. [אולי גם הלוח אם עושה את הבעייה הזאת אפילו שהחלפתי אותו לחדש אולי אי תאימות] נראה כבר... מקווה שנסדר את זה . אני כבר חצי שנה בבעיה הזאת.

למה לחכות חצי שנה? פשוט ללכת להחליף את הכרטיס לבדוק אם הבעיה נשארה ואם כן אז להחליף ...

אבל לחכות חצי שנה.....לא מוגזם מדי? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל החליפו אז את הכרטיס מסך בחנות והיה אותו דבר. וגם את הלוח אם החלפתי לחדש . עכשיו אורן [oranili] אצלי ושמתי את הכרטיס מסך שלי אצלו וראו אותו דבר וגם עם הכרטיס שלו ראיתי אותו דבר [יש לו גם X1950 רק של חברה אחרת] למסקנה יוצא שככה הכרטיס מסך וגם התקיעות שאורן מדבר עליהם זה גם אצלי ככה ולכן יש משחקים מסוימים שלא מסתדרים עם הכרטיס. כי יש משחקים שזזים חלק אפילו משקים כבדים ויש משחקים קלים שלא זזים טוב. לגבי בעיית הAA אולי יש חברה שלא שמים לב אבל אני שם לב וככה הכרטיס הזה מצטער שקניתי אותו. ותראו תמונות ככה זה אצלי וככה זה אצל אורן שיש לו רכיבים אחרים במחשב.

הנה ראינו באתר אחד שהוא כתב שיש לו גם תקיעות ובעיית AA הנה : וזה בכרטיס X1950XTX לא בPRO כנראה זה בכל סדרת X1950

Well, just got the x1950 not long ago. And im basicly pretty satisfied. The card performs great. There a couple of problems though, that i would like you godlike graphics goodfellows oppinions about. So here goes:

There are two problems. The first manifested itself as a freeze. No kicking or screaming or error messages, no funny sounds or anything. Just like when you press pause on your or something. Instant freeze. I found this to be caused bu AA. When i disabled AA the game ran smooth. (in insane resolutions mind you )

The second problem is a bit different. The game runs fine for like 10-15 minutes. Then it start stuttering at reguler intervals, 10-15 second intervals, getting worse and worse. This is not confined to games. When i quit windows also stutters, although much less. And also, for some reason, this also causes my internet connection to die. I would assume its the networks card which is somehow messed up. Its onboard and my motherboard is a MSI RS482M. This problem is caused by . When i disable in games that support it, it runs fine, alongside games that doest support it.

So thats it. Hope you guys can help me a bit.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להקיש מהפרט על הכלל.

זו כנראה בעיה נקודתית .

רוב הכרטיסים מסדרת X1900

עושיפ ת'עבודה יופי יופי

אחי איך אתה אומר את זה? אתה רואה הכל נסיתי אפילו שמתי כרטיס אחר של אורן וגם במחשב אחר .תעשה חיפוש על AA של X1950 ותראה כמה בעיות אנשים אומרים בחול. החלפתי לוח אם גם כרטיס אתה לא מבין שככה הכרטיס הזה? אין עוד דרך לבדוק הכל עשיתי כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך שלא תמצא באינטרנט תגובות של משתמשים שהכרטיס שלהם עוד טוב.

יכול מאוד להיות שהיה איזה ליין דפוק של כרטיסים.

אל תיקח את זה אישית ;)

. מה יש לי להיפגע. יכול להיות שאתה צודק שהיה ליין של כרטיסים דפוקים. אבל זה עדיין נשמע מוזר. אני מאמין שגם אם ילך עכשיו לחנות וישים כרטיס חדש יהיה אותו דבר. ואני גם לא מבין למה משלשום פתאום הAA יותר גרוע אוףף עכשיו זה ממש מבאס לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...