המלצה לספק אינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק אינטרנט

Googleness

Recommended Posts

שלום לכולם. מזה תקופה ארוכה מאוד שאני סובל טרור וחוסר מקצועיות מהספק הנוכחי שלי. עקב חוקי הפורום אני לא יכול לחלוק את האמת עליו אז אני אבקש המלצות לספק כלשהו רק לא נטוויז'ן. ;D

לאחר מכן מה חשוב לי בספק...

1) שיהיו מקצועיים, להגיד לי שכל תקלה לנתק את הראוטר זה לא לעניין.

2) שיהיו אמינים, לשקר לי שההוראת קבע בבנק לא תקינה למרות שהם לא ביקשו כסף זה לא מקצועי.

3) שיהיה ביצועים טובים עם שרתים בחו"ל, של מגה וחצי ופינגים של 400+ בכל שרת משחק מחול זה ממש לא לעניין.

4) שיהיה איכותי, זה בלתי נסבל שאינטרנט מתנתק פעם בשבוע שבועיים ושאני מדבר עם התמיכה הם אומרים לנתק לחבר ושטויות ובלי שאני אגע איך שאני סוגר את הטלפון זה מסתדר.

5) בלי הגבלה מטופשת על כמות ההורדה החודשית, לא ייתכן בעידן שבו גרסאות הדגמה למשחקים שוקלות מעל ג'יגה, בעידן אתרי הוידאו בעידן שבו הכל עובר לקבצים גדולים יותר יהיה לי הגבלה ל5 ג'יגה ובגלל שבשבועיים השתמשתי ב40 ג'יגה (2 מחשבים ברשת זה לא רק אני) הם יעשו לי ניתוקים בכוונה.

6) שלא יהיה את הדבר המעצבן הזה בטלפון שהם מציעים בלי אפשרות לדלג למרות שאני מכיר את המספר של השלוחה.

7) וכמובן מחיר שווה לכל נפש.

תודה לכולם.

עריכה:

תיהיו פתוחים עם ההצעות שמעתי על חברות כמו אילת אינטר (אינטרל) וכאלה שאנשים מרוצים מהם.

ובואו נוסיף עוד משהו לדרישות שאם אני מתחבר למישהו הוא יגיד לי את כל תנאי ההסכם או ישלח בפקס או בדרך כלשהי לפני שאני מתחבר ולא אחרי שאני מתחבר ואז להפיל עליי הגבלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור לבזק בינלאומי.

עברתי אליהם לפני כמה חודשים אחרי שהייתי ב-012 וסבלתי בדיוק כמוך מאינסוף תקלות והתחמקויות.

המהירות בבזק בינלאומי מצויינת, יציבות כמו שצריך, אין ניתוקים ואין בעיות.

הפעם היחידה שהתקשרתי לתמיכה זה יום אחד לפנות בוקר כשהם עשו שדרוגים בשרתים ולכן לא היה לי , מעבר לזה הכל תקין.

אני ממליץ לך להתחבר גם ללא התחייבות ככה שתוכל לנדוד ולעבור מחברה לחברה ברגע שלא תהיה מרוצה.

הרי המצב בארץ לא מזהיר ומשתנה בקצב מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי עד עכשיו ב 012 ..והייתי מרוצה..

עכשיו יש תבעיה עם ההתנתקות של האיטנרטנט שמתחברים ב P2P.......

וזה מעצבן אני חושב גם לעבור לספקית אחרת........מההה ההמלצה הכי טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאלה..שלא יהפוך לעוד דיון של מליארד עמודים...היו על זה מספיק דיונים ובקיצור אני אגיד לך ש-014 יצאו (לדעתם הרוב) הכי טובים,הכי מקצועיים ועם השירות הכי טוב. לאף אחד לא היו בעיות עם האינטרנט או עם תוכנות P2P איתם.

אני אישית היתי עם 012 במשך 6 שנים ולא מזמן עברתי ל-014 ואני מרוצה מכל אספקט אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...