Killzone 2 in-game trailer E3 2007 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Killzone 2 in-game trailer E3 2007

LoveStoned

Recommended Posts

"kill zone 1 sucked before, what made you think we wanted more?"

ציטוט של מי זה בדיוק ?

ובתור אחד ששיחק וסיים את הראשון אני יכול להגיד את זה - הרעיון של המשחק היה מעולה לאורך כל הדרך. הבעיה המרכזית של KILLZONE הראשון היתה שהוא יצא ל PS2 שהיא קונסולה חסרת כח והוא פשוט קירטע רוב הזמן.. והיו לא פה מעט תכנונים לקויים ב של האוביים והסאונד של הדיבור היה טיפשי וצפוי..

"HERE THEY COME" ועוד כל מיני צעקות טיפשיות.. אבל, למרות המווון חסרונות שהיו לו המשחק די הצליח לרתק אותי לעלילה שלו..

עריכה וקצת OFF TOPIC מנושא הדיון -

אני חושב שמשחקים כמו KILLZONE ורבים אחרים שעומדים לצאת בחודשים הקרובים (חלקם בלעדים ל PS3) בשילוב עם צעדים חיוביים נוספים מצד כמו קנייה ואופטימיזציה של מנוע ה UNREAL והתאמתו ל PS3 על ידי APIC לצורך ניצול מירבי של חומרת המכשיר להצגת גרפיקה מרשימה וחלקה יותר, תוסיפו למשוואה הזאת את קיצוץ מחירו של ה PS3 ב 100$.. לפי דעתי עובדת קשה מאד כדי לצאת מהבוץ אליו היא נכנסה בשנה האחרונה עם הקונסולה והיא עושה עבודה לא רעה בכלל נכון לעכשיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי את הטריילר. ואז הורדתי אותו בHD כדי להיות בטוח. והוא פשוט נראה כמו חיקוי עלוב לגירס אוף וור ואפילו לא נראה טוב כמוהו (ביחוד במודלים של החיילים)

ממה ככך התלהבתם? וחוץ מזה אין גיים לא שווה זמן אמת. יכול להיות שהמשחק מקרטע בטירוף במציאות (אם משחקי ספורט לא מצליחים להריץ נורמלי על המפלצת הזו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיוו באמת שאני מרגיש מוזר, אולי הוזה משהוא - זה לא שהגראפיקה לא יפה, המשחק בהחלט מרשים גראפי, אבל ההדבל בינו לבין בטריילר של 2005 זה כמו ההבדל בין פאקמן לHALF LIFE 2

מצטער אבל אין בכלל מה להשוות.

זה ניראה מאוד דומה למנוע של החדש שיוצא רק ל360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ALPHA - תפנימו ושתקו כבר, נמאסתם אתם פה נגד כל מי שיגיד משו בעד .

דוגרי.

TeaTime , חיקוי עלוב של גירס...? :bash: קילזון 2 הוכרז ב-2005!ד"א וזה בכלל לא דומה לגירס,משחקים שונים איך אתה משווה בכלל?איזה פאנבוי אטום,עצוב.

והסרטון של Killzone מ 2007 הוא גיימפליי,וזה עוד כלום...למשחק יש שנה+ עד ליציאתו.

94197919sp9.jpg

73235198of9.jpg

90795277dy4.jpg

21925071tv5.jpg

39190109gu6.jpg

נ.ב בפורום ,XBOX360 יש מלא ,אבל מלא אנשים כמוך , מציקים רצח שמנסים להוציא את חרא ולהשמיץ את הפליסטיישן ולנסות לשכנע את עצמם ש360 זו ה-קונסולה של הדור-הבא.חיים באשליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ALPHA - תפנימו ושתקו כבר, נמאסתם אתם פה נגד כל מי שיגיד משו בעד .

נגד כי הם כמו אולמרט של עולם הקונסולות - אנשים מצביעים עבורם רק כי יש להם יחצי ציבור טובים לאף אחד לא איכפת מהביצועים בשטח.

ובאמת, נגד המשחק אין שומדבר, הייתי מת שיצא משחק עם גראפיקה כמו שהראו ב2005, גם אם זה לסוני, אבל זה פשוט מקרה של ביגדי המלך החדשים - אנשים רואים מה שהם רוצים לראות, אין שום קשר בין שני הטריילרים מ2005 ו2007

אני מתערב איתך שלא היית יכול להבדיל תמונה של KILLZONE2 מתוך קבוצה של עוד 9 מRESISTANCE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והסרטון של Killzone מ 2007 הוא גיימפליי,וזה עוד כלום...למשחק יש שנה+ עד ליציאתו.

יופי איזה כיף -אני רץ ליקנות PS3 בגלל המשחק

רגע אמרתה עוד שנה + ?

אז איך זה בדיוק יעזור לסוני שצריכה משחקים עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ייצא תוך פחות משנה לפי דעתי ..

למרות שהגרפיקה שלו מדהימה לפי דעתי וכן, תתפלאו גם לדעת IGN , GAMESPOT ועוד עשרות אלפי גולשים, אבל - גרפיקה זה לא הכל ..

ואתה קרירין במיוחד צריך לדעת את זה בתוך מעריך מושבע של WII (שהוא כשלעצמו שווה ערך ליכולת של מכשיר טטריס עם שליטה מגניבה/מוזרה)

ולכל מי שטוען שהמשחק לא דומה לסרטון אנימצייה ששוחרר ב E3-2005 , אז ככה, ברור שהוא לא יהיה 100 אחוז העתק של סרטון אנימציה שרונדר מראש .

לא תהיה קיימת קונסולה/מחשב שיהיו מסוגלים להגיע לרמה הזאת לפחות עוד כמה שנים טובות.. אבל להגיע ל 80% מזה זה בהחלט מעולה..

חוץ מזה, GAMESPOT עשו כתבה על מה שהוצג להם בתערוכה בסתר - 15 דקות של GAMEPLAY מהמשחק (לא מה שרואים בכלל בטריילר) והם כתבו שם רק שבחים ובהחלט התרשמו לטובה ורשמו שאם GUERILLA ימשיכו במסלול שבו הם התחילו יש להם (ולסוני) קלף מנצח ביד..

http://www.gamespot.com/ps3/action/killzone2/news.html?sid=6174096&om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;title;3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על שגרפיקה לא הכי חשובה במיוחד בדור הזה

E3 2007: Hands-on Metroid Prime 3: Corruption

It plays better than any first-person console game ever... really

http://wii.ign.com/articles/803/803978p1.html

אני חושב שה"טטריס" הזה הולך לפוצץ להלו 3 ול Killzon 2

את הצורה ולעשות את זה אם גרפיקה ילדותית

רק חבל שלא יהיה מולטיפליר מקוון :'( :'( :'(

טוב אולי עוש שנה שנתיים יהיה גם את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב - לכל מי שרוצה לראות GAMEPLAY יותר ארוך של המשחק.. אז בחמש דקות האחרונות של המצגת של סוני הם מדגימים REAL TIME GAMEPLAY ארוך וחמוד של המשחק..

חבל רק שאיכות הצילום (שלא לדבר על הסאונד) כל כך זוועה... :'(

עריכה - כבר יש אותם ויותר מזה ב IGN באיכות פצצה -

http://media.ps3.ign.com/media/748/748475/vids_1.html

חייב להודות - לא נראה מושלם.. אבל בהחלט בא לי לשחק בו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוני כי הם כמו אולמרט של עולם הקונסולות - אנשים מצביעים עבורם רק כי יש להם יחצי ציבור טובים לאף אחד לא איכפת מהביצועים בשטח.

חח על איזה ביצועים ואיזה יחסי ציבור אתה מדבר?

לאולמרט יש יחסי ציבור...? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר - באתר של BESTBUY החלו למכור את KILLZONE-2 במכירה מוקדמת !

עם תאריך יציאה של 31/12/2007 .. אתם חושבים שהם יודעים משהו שאנחנו לא יודעים או שזו טעות ?

http://www.bestbuy.com/site//olspage.jsp?id=pcmcat124300050014&type=category

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...