המצלמה קצת נדפקה - איפה אפשר לתקן ? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המצלמה קצת נדפקה - איפה אפשר לתקן ?

Bug2000

Recommended Posts

ברשותי מדגם A75 של Canon . כן היא כבר זקנה, אבל אני לא צריך יותר מזה ...

מה שקרה למצלמה הוא ככה - נגמרה לי פעם הסוללה באמצע הצילום והמצלמה לא נסגרה עד הסוף (ממש נגמרו הסוללות עד הטיפה האחרונה), אז לא התחלתי לסגור אותה בכוח והכנסתי אותה כמו שהיא לפאוצ' ... אחרי שהיגעתי הביתה אני מגלה כי ככל הנראה הופעל לחץ על המצלמה והיא נסגרה עד הסוף ... "טוב" אמרתי, הכנסתי חדשות הדלקתי את המצלמה ומה אני מגלה - המצלמה לא נפתחת עד הסוף אלא עד האמצא ואז נתקעת ומופיע במסך (E18) ... עכשיו בשביל לצלם בכל זאת עם המצלמה אני צריך "לעזור" למצלמה ולמשוך קצת את הזום בשביל שהיא תפתח עד הסוף כי אחרת היא נתקעת ועושה "קלאקים" כאלה (קלאק קלאק) ...

טוב אני מקווה שהבנתם מה הבעיה של המצלמה, השאלה שלי האם זה ניתן לתיקון ואיפה (וכמה זה יעלה +-).

מקווה שתעזרו, תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר ניתן לתיקון, קח בחשבון שבמידה ויהיה צורך להחליף את כל מכלול העדשה אתה יכול לצאת בנזק של 450-600 שקל בערך. אם יהיה ניתן לתקן את העדשה עצמה מבלי להחליף אותה אז העניין יוצא הרבה יותר זול, לגבי מעבדה תוכל לבחור לך אחת מכיוון שאין אחרית על נזקים, אם אתה מאיזור המרכז אני ממליץ על מעבדות ארליך בת"א, לי אישית אין ניסיון איתם אבל שמעתי עליהם דברים טובים בנתיים.

דרוש הצעת מחיר לפני התיקון, שלא יחליטו לתקן על דעת עצמם ויחייבו אותך על עלות התיקון מבלי לשאול אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...