ezcool מישהוא שמע עליהם - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ezcool מישהוא שמע עליהם

shy

Recommended Posts

הציעו לי ספק מחברה שאני לא מכיר ezcool זה עומד מול 520W HX SERIES

אז אם משהוא מכיר את החברה

קודם כל אם זה ההצעה אז הייתי הולך לקנות מחנות אחרת שיש לה קצת יותר הבנה במחשבים.

אתה לוקח ספק עלוב ומשווה אותו ואחד הספקים היותר טובים שיש בארץ.

אני גם לא מבין איך לבד מהמחירים אתה לא עונה לשאלה הזו ,ספק שעולה מאה ומשהו שקל ואחד שעולה שש מאות ומשהו שקל, מי נראה לך יהיה יותר טוב?

בכל מקרה הגיע הזמן שתלמד לעשות חיפוש כל שבוע משהו אחר פותח אותו תראד ושואל איך EZCOOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תרגעו!! הבן אדם בסה"כ שאל שאלה לא צריך להתנפל עליו!!

דבר שני תקראו מה הוא כותב ושואל!

מה זה ג'ינרי?

ג'ינרי זה לא איכותי אבל בלשון המעטה זה כמו שנגיד הHX שהוא איכותי הוא מרצדס והEZCOOL הוא פיאט אונו.....

בקיצור ברמה הכי נמוכה ולא איכותית.

אם יש עוד שאלות רק שאל!

בכמה הציעו לך את הEZCOOL?

ובכל מקרה אם אלה שתי האופציות קח את הHX.

ולכולם יכול להיות שהם מרוויחים יותר על הEZCOOL ומוכרים ב500....אנחנו לא יודעים איזה חנות ופרטים!

מקווה שעזרתי,

ניצן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני רגוע.

לגבי השאלה מה זה גנרי..... יש דבר שנקרא חיפוש. ואיתו אתה יכול לחפש תשובות לשאלות שלך שנשאלו כבר מיליון פעם פה בפורום.

וניצן אל תהיה ליצן... אף אחד לא ימכור את הEZCOOL ב500 שקל אף אחד לא מוכרים ספקרים ברווח של 400 אחוז.

אין טעם לדבר שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מקרה של התעלמות... לא צריך לענות על אותה שאלה יום אחרי יום אחרי יום.... לא סתם ישנה אפשרות של חיפוש.

מי שמתעצל להשתמש בה אין סיבה שהוא יקבל תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה אני נאלף להסכים עם אור,עד עכשיו היתי "סלחן" וביקשתי מעט מאוד פעמים לעשות חיפוש ועל רוב השאלות עניתי. אני חושב שאחרי 27,000 הודעות ומעלה שיש בפורום אפשר להגיע לתוצאות יפות ולקבל תשובות בחיפוש גם כן.

לגבי ג'נריים - יש הסבר מפורט מאוד בסטיקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...