הצורב DVD והDVD לא מצליחים לקרוא את רוב הדיסקים - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצורב DVD והDVD לא מצליחים לקרוא את רוב הדיסקים

MDK

Recommended Posts

וואלה אבל לא אמרת שיש בעיה של קריאת -R בNEC?

אגב כל הדיסקים -R שיש לי לא עבדו בצורב...גם MEMOREX אחד שבטוח עובד, כי על הכונן השני עובד

מוזר שיש דיסקים שהצורב טוען נורא לאט ותוקע את המחשב אבל מציג בEXPLORER את הקבצים - זאת אומרת הוא מזהה אותם

לא ידעתי שהבעיה היא שזה -R, חשבתי הבעיה היא שהדיסקים שהיו לי הם של חברה מעפנה, אז קניתי TDK.. אף פעם לא חשבתי לנסות +R, לא יודע למה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה עשיתי תחקיר קטן למענך באתר של LIGGY & DEE ומצאתי שם מישו עם הבעיה שלך עם הצורב שלך (אגב לא ראיתי שום תלונות על CD 700MB).

הנה הקישור לנושא המלא בפורום שלהם:

http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=209523&highlight=OPTIARC+7170+problem

קיצר הוא אומר שם שבWIN XP יש לו אותה בעיה עם DVD-R ואז הוא התקין WIN VISTA וכל הדיסקים DVD-R פעלו מעולה.

כמובן לדעתי זה לא פתרון טוב כרגע... WIN VISTA עוד לא מערכת הפעלה בשלה עדיין.

קיצר בסוף הוא כותב שהוא התקין Nero 7.7.5.1 וזה תיקן ת'בעיה... אתה יכול לנסות את זה.

שמע גם לפני שאתה מנסה את NERO תתקין עדכון חומרה לצורב שלך שנוצר ע"י DEE, הוא תמיד משפר את הביצועים של הצורב.

הנה לינק להורדת עדכון חומרה: http://liggydee.cdfreaks.com/download/en/7170a/1o4_rpc1.zip

הנה לינק שמסביר איך לעשות את עדכון החומרה: http://liggydee.cdfreaks.com/page/en/How-to-Flash/binflashgui

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין...תודה על העזרה אחי!

אתה מצליח לקרוא -R?

לא הבנתי מה הקשר לNERO אבל ננסה...

אגב גם על הASUS כל הVERBATIM לא עובדים חוץ מאחד שנראה לי נצרב ע"י צורב אחר...

יש כמה גרסאות של FIRMWARE - יש גרסה מקורית ויש גרסת RPC1 - מה ההבדל ביניהם בעצם? שבראשונה יש חסימת REGIONS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורבים ומדיות זה עסק מעצבן.

שמעו איזה קטע אבסורדי, יש לי עוד מחשב עם צורב של סמנסונג, כשקניתי את הצורב קניתי חבילה של דיסקים של סמנסוג, מתוך 25 דיסקים, הוא לא הצליח לצרוב כמו שצריך אפילו דיסק אחד, כל הדיסקים נכשלו באמצע הצריבה. גם עדכון קושחה לא עזר.

איך הצורב של לא מצליח לצרוב על הדיסקים של אותה חברה?? מה זה החוסר תאימות הזה?!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורבים ומדיות זה עסק מעצבן.

שמעו איזה קטע אבסורדי, יש לי עוד מחשב עם צורב של סמנסונג, כשקניתי את הצורב קניתי חבילה של דיסקים של סמנסוג, מתוך 25 דיסקים, הוא לא הצליח לצרוב כמו שצריך אפילו דיסק אחד, כל הדיסקים נכשלו באמצע הצריבה. גם עדכון קושחה לא עזר.

איך הצורב של לא מצליח לצרוב על הדיסקים של אותה חברה?? מה זה החוסר תאימות הזה?!!!

אין לי שמץ... :nixweiss:

מעניין...תודה על העזרה אחי!

אתה מצליח לקרוא -R?

לא הבנתי מה הקשר לNERO אבל ננסה...

אגב גם על הASUS כל הVERBATIM לא עובדים חוץ מאחד שנראה לי נצרב ע"י צורב אחר...

יש כמה גרסאות של FIRMWARE - יש גרסה מקורית ויש גרסת RPC1 - מה ההבדל ביניהם בעצם? שבראשונה יש חסימת REGIONS?

אין הבדל, חוץ מזה שRPC1 פותח את הקוד האזורי אבל זה סתם משו שולי לא חייב את זה אבל זה גם לא מזיק.

ואין לי עכשיו דיסקים -R כדי לנסות את הקטע עם NERO... אולי אני אבקש מחבר שיביא לי ואני אנסה.

תנסה בינתיים הרי יש לך עוד דיסקים -R ותעדכן אותנו ;)

בכל מקרה גם אם זה יעבוד, התרגלתי כבר לדיסקים DVD+R אז אין לי כוח להחליף, חוץ מזה הם גם לא פחות טובים כמו שאמרתי.

אגב אם מישהו אחר צורב דיסק DVD-R עם נגיד צורב אז הOPTIARC שלך יקרא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזהו שנשאר לי איזה דיסק אחד ורבטים -R לצרוב

השאלה אם להתקין את הNERO החדש יעזור לי לקרוא את אלה שכבר צרבתי?

ובקשר לצריבה אצל חבר - ממש לא

צרבתי אצל חבר שלי על צורב PIONEER וזה לא עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מוזר מה שבטוח אחרי שאני רואה שיש כל כך הרבה אנשים בCDFREAKS עם בעיות בצורבי NEC אני בטוח לא קונה יותר צורבים שלהם!! :-X

אגב אני מנסה למחוק את הכוננים מהDEVICE MANAGER וזה פשוט נתקע! אני אנסה לעשות את זה בsafemode

עדכון: ניסיתי לעשות את זה - לא עזר

ניסיתי להתקין את הNERO שהבחור התקין ולא עזר, ניסיתי לעדכן FIRMWARE ל1.04 שנתתם - לא עזר!

בעע עכשיו גם הדיסקים DVD+R שצרבתי נקראים אבל תוקעים את כל המחשב!!!

בקיצור התיאשתי...

גם בפורומים של CR FREAKS לא ראיתי פתרון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...