זוועה בארה"ב: נערים אילצו בן 12 לשכב עם אמו - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זוועה בארה"ב: נערים אילצו בן 12 לשכב עם אמו

MilkMan

Recommended Posts

צריך לשים אותם בתא כלא ביחד עם אנסים סדרתיים! :pissed:

עד שפי הטבעת שלהם תהיה ברוחב שיכול להכיל את חנה לסלאו!

חכו תראו, עוד יקום איזה גיק תומפסון ויטען שמה שגרם לפשע זה שאחד מהנערים שיחק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אתה צוחק נכון?

אני לא צוחק בכלל, שם אם אתה תוקף פורץ שנכנס לבית

שלך, לא יעשו לך שום דבר.

השורה התחתונה היא, שכל בנאדם ייקח אחריות למעשים שלו.

כי הפשע בארה"ב היה אותו דבר והנשק החם היה מגיע לידיים

הלא נכונות באותה צורה.

הרי אתה לא יכול לקנות שם נשק בלי שיהיה לזה מעקב.

ככה שהנשק החם שמגיע לידיים של פושעים הוא עדיין נשק

לא חוקי שהוברח בצורה כלשהי או שנמכר ברחוב מתוך תא מטען של משאית.

לפחות ככה, המדינה(ארה"ב) נותנת לאזרחים להתחמש נגד אותם פושעים באותה מידה.

חכו תראו, עוד יקום איזה גיק תומפסון ויטען שמה שגרם לפשע זה שאחד מהנערים שיחק GTA.

זה בדיוק מה שאני מדבר עליו.

"הוא רצח כי הוא שמע דיסק כזה, שיחק משחק מחשבים כזה או ראה סרט אלים"

אף אחד לא לוקח אחריות על המעשים שלו.

ואז זה מה שקורה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3422236,00.html

מה אתה חושב שאם איזה זקן בין 90 יקנה זה באמת יגן אליו מאיזה מסוממים צעירים שגם להם יש נשק?

אתה חושב שהאמא הזאת והילד היו מוגנים אם היה בבית ?

אני אומר שהפשע היה מתבצע גם אם לצעירים לא היה חם.

לגבי הזקן בן 90? צודק, לזקן בן 90 זה לא יועיל.

למי שגילו צעיר יותר זה כן יכול לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם אני ראיתי bowling for colombine.

לא הכנסתי לך מילים לפה, זה מה שאמרת, זה מה שנובע מדברייך בצורה מאוד ברורה.

בגלל שיש כמה חמורים שמשתמשים בנשק שלהם לרעה, צריך להפוך

את הנשק בארה"ב נגיש כמו שהוא כאן.

אני לא מסכים איתך, לבן אדם יש זכות להגן על עצמו ושם זה עובד יותר

טוב מפה.

זה נובע מכך שאנשים לא לוקחים אחריות למעשים שלהם.

הבן שלי רצח, מי אשם? אני? לא.

הדיסקים שהוא שומע, הסרטים שהוא רואה והנשק הנגיש.

לא אני, לא הוא...הסביבה.

שבמידה מסויימת זה נכון, אבל עדיין כל אחד צריך לקחת אחריות על המעשים שלו.

יש לי שאלה אלייך, אם לפושעים המדוברים לא הייתה נגישות

לכלי נשק(לא ברור אם הנשק שהיה להם היה חם), את חושבת

שהם לא היו עושים את מה שהם עשו?

אתה שוב מכניס לי מילים לפה. הכל "ברור לך". שום דבר לא ברור לך. לא צריכה להיות נגישות כל כך קלה לנשק. צרייך לעבור מבחנים לפני שכל טמבל יוכל להחזיק אקדח ולראות כמה אותו טמבל הוא אדם אמין ואחראי. לערוך בדיקות פסיכולוגיות וכו'. אני חושבת שיש לבטל את החוק המגוכך הזה שמגן על פורץ שפורץ לביתו של אדם, ולהגן סופסוף על הקורבן. המקרה כמו עם החייל שעצר פורץ בביתו ופצע אותו, ונאלץ לשלם לו כ-40 אלף שקל פיצויים, זאת בושה וחרפה. גם המקרה של החוואי מהנגב.

כן, אני מאמינה שאם לפושעים לא היתה נגישות כזאת לנשק, הם לא היו עושים חצי ממה שעשו. בוא נגיד שקל יותר להכריח בן לאנוס את אמא שלו באיומי אקדח כי ברור שהוא לא ינסה להיאבק. אם והיה מדובר בנשק קר כמו אלה או סכין, עוד היה סיכוי לעימות פיזי או מתן התנגדות מסויימת. כן, הנשק החם נותן יתרון לפושעים. כשלכל אידיוט יש בבית, לפעמים בלי הצדקה, אז קורות גם תאונות, גניבות או שפשוט האזרח התמים ש"רק רצה להגן על עצמו" בסוף מוכר את הנשק האישי שלו בשוק השחור לפושעים ביותר כסף ממה שקנה אותו ואח"כ לך תוכיח את זה. וככה אמריקה הפכה למוצפת בנשק והיום אתה יכול לקנות אקדח שם בסמטא ב-300$ ב-NY וב-50$ ב-LA.

באירופה הקשיחו את החוקים לכדי כמעט בלתי אפשרי להשיג . עדיין יש כלי נשק מסתובבים ברחובות והם לא כל כך יקרים, אך מה שהפסיק להיות נגיש אלו דווקא הכדורים. בפועל, אתה יכול לקנות אקדח באירופה, אבל זובי תמצא לו תחמושת. אנשים פרטיים לא יכולים למכור את שלהם כי על כל קליע יש מספר סידורי אשר יוביל בסופו של דבר אליהם. אנשים שמחזיקים נשק צריכים לעבור בדיקה כל חצי שנה, כולל ספירת מלאי של כל הכדורים שיש ברשותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב מכניס לי מילים לפה. הכל "ברור לך". שום דבר לא ברור לך. לא צריכה להיות נגישות כל כך קלה לנשק. צרייך לעבור מבחנים לפני שכל טמבל יוכל להחזיק אקדח ולראות כמה אותו טמבל הוא אדם אמין ואחראי. לערוך בדיקות פסיכולוגיות וכו'. אני חושבת שיש לבטל את החוק המגוכך הזה שמגן על פורץ שפורץ לביתו של אדם, ולהגן סופסוף על הקורבן. המקרה כמו עם החייל שעצר פורץ בביתו ופצע אותו, ונאלץ לשלם לו כ-40 אלף שקל פיצויים, זאת בושה וחרפה. גם המקרה של החוואי מהנגב.

כן, אני מאמינה שאם לפושעים לא היתה נגישות כזאת לנשק, הם לא היו עושים חצי ממה שעשו. בוא נגיד שקל יותר להכריח בן לאנוס את אמא שלו באיומי אקדח כי ברור שהוא לא ינסה להיאבק. אם והיה מדובר בנשק קר כמו אלה או סכין, עוד היה סיכוי לעימות פיזי או מתן התנגדות מסויימת. כן, הנשק החם נותן יתרון לפושעים. כשלכל אידיוט יש בבית, לפעמים בלי הצדקה, אז קורות גם תאונות, גניבות או שפשוט האזרח התמים ש"רק רצה להגן על עצמו" בסוף מוכר את הנשק האישי שלו בשוק השחור לפושעים ביותר כסף ממה שקנה אותו ואח"כ לך תוכיח את זה. וככה אמריקה הפכה למוצפת בנשק והיום אתה יכול לקנות אקדח שם בסמטא ב-300$ ב-NY וב-50$ ב-LA.

באירופה הקשיחו את החוקים לכדי כמעט בלתי אפשרי להשיג . עדיין יש כלי מסתובבים ברחובות והם לא כל כך יקרים, אך מה שהפסיק להיות נגיש אלו דווקא הכדורים. בפועל, אתה יכול לקנות אקדח באירופה, אבל זובי תמצא לו תחמושת. אנשים פרטיים לא יכולים למכור את שלהם כי על כל קליע יש מספר סידורי אשר יוביל בסופו של דבר אליהם. אנשים שמחזיקים נשק צריכים לעבור בדיקה כל חצי שנה, כולל ספירת מלאי של כל הכדורים שיש ברשותם.

מכניס מילים לפה? כמו שנאמר, whatever...אין לי מושג על מה את מדבר.

קודם כל, לא רשום בכתבה שמדובר בכלי נשק "חם", רשום "כלי נשק", מי אמר שזאת לא הייתה סכין?

דבר שני, היו שם עשרה אנשים! לא אחד עם סכין, אלא עשרה עם סכין! אז ברור שהוא לא ייאבק גם אם מדובר בנשק קר.

עוד עובדה קטנה, הוא בן פאקינג 12, עם מי הוא ייאבק עם 10 חברה' בני 16? זה לא צ'אק נוריס.

לגבי הנושא של "מבחנים לקבלת נשק", את ראית איזה מאבטחים יש בארץ שמקבלים רישיון לנשק?

חוץ מזה, שגם אנשים אחראים ו"אמינים" יכולים להיות אנשים רעים, הם פשוט מנצלים את האמינות

שלהם ואת האחריות שלהם למטרות רעות.

בנאדם בארה"ב שקנה נשק "רק כדי להגן על עצמו" רשום עם מספר סידורי שהוא בעל הנשק, אם הוא יימכור

את הנשק שלו בשוק השחור ואחרי זה ייבוצע רצח בנשק הזה, יבואו אליו באקספרס הביתה אחרי בדיקה

באליסטית קצרה במעבדה(כמו שציינת שיש באירופה).

פושע הוא פושע, לא משנה איזה נשק יש לו, אפילו לבצע פשע ללא נשק עדיף, כי זה מוריד ממך

את הפרופיל.

ירית? עשית רעש? אתה מושך יותר תשומת לב.

בגלל זה אני אומר שלמדיניות הנשק בארה"ב אין שום בעיה ואהבלים כמו מייקל מור שחושבים שהם יודעים

מה יותר טוב לציבור מהציבור עצמו לא חסר.

השורה התחתונה היא שכשאנשים ייקחו אחריות לידיים שלהם במקום להאשים את כל העולם ואשתו וזה

תקף לכל דבר ולכל תחום בחיים, המצב ישתפר לטובה, עד אז ייקרו עוד מקרים מצערים כמו הרצח

בתיכון קולומביין למשל.

שזה למשל לא צויין בסרט של מייקל מור, האם הם קנו את הנשק בסופר כמו שהוא קונה בסרט?

הקשחת החוקים בארה"ב לא תמנע מהנשק שזורם שם להגיע לידיים הלא נכונות דרך השוק השחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני אדם הם חיה כל כך מגעילה ומטומטמת ומרשעת. :-\

עדיין. בארה"ב מסתובב כמו חרא ופחות בטוח שם ברחוב. כאן פחות חם מעורב בביצוע פשעים כי הגישה לנשק חם לא כזאת קלה. אני מרוצה מהמצב כמו שהוא, אבל אני חושבת שאם לפושעים בחוץ היו יותר כלי (כמו במצב בארה"ב), הייתי הולכת עם הזרם וקונה , מה שאני לא בטוחה זה שהייתי מסוגלת לשלוף יותר מהר מפושע מנוסה בניפוץ גולגלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני אדם הם חיה כל כך מגעילה ומטומטמת ומרשעת. :-\

עדיין. בארה"ב מסתובב כמו חרא ופחות בטוח שם ברחוב. כאן פחות חם מעורב בביצוע פשעים כי הגישה לנשק חם לא כזאת קלה. אני מרוצה מהמצב כמו שהוא, אבל אני חושבת שאם לפושעים בחוץ היו יותר כלי (כמו במצב בארה"ב), הייתי הולכת עם הזרם וקונה , מה שאני לא בטוחה זה שהייתי מסוגלת לשלוף יותר מהר מפושע מנוסה בניפוץ גולגלות.

בארץ הנשק לא נגיש?

הממ...אולי לא באופן רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כמו בארה"ב בכל אופן. שם אתה בקלות רבה יכול לרכוש ברחוב. ואני לא ממציאה את זה, זה מה שילדים מארה"ב בכל מיני גילאים סיפרו לי, מתכנית שגרירים צעירים וגם מתנדבים מארה"ב שבאו לקרוע את התחת באיזה קיבוץ. היה אחד, לא חכם במיוחד, סטלן טיכו, מודה שבא לארץ רק בשביל להתרחק מההורים שכל הזמן מאיימים להכניס אותו לתכנית גמילה מסמים. עכשיו פה הוא מסתמם ומשתכר כל שני וחמישי. הוא אמר שמגיל 16 יש לו אקדח שהוא מחביא בבית ושהוא קנה אותו ב-300 דולר ברחוב. אני ישר: :o

התרחקתי ממנו. טיפוס חשוד ביותר. לך תדע מה הוא הולך לעשות עם זה. יסתמם יותר מדיי ויפגע במישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראי, אני ראיתי לא מעט מקרים של חיילים שמוכרים נשק

לאדוני העולם התחתון בארץ.

עובדה שלעוזרים של אברג'יל, ג'רבי ורוזנשטיין תמיד יש ותחמושת,

אפילו חומרי נפץ למכוניות תופת.

זה שאיזה נרקומן מפגר סיפר לך שיש לו לא מרגש אותי(נראה לי שהילד המציא את זה ולא את), אם את מכירה

את האנשים הנכונים גם בארץ את יכולה למצוא ברחוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממהר להטיל את הנגישות לנשק חם כסיבה המרכזית לפשיעה. אחד מכל שלושה אזרחים קנדים, למשל, מחזיק ברובה או אקדח (תחת רשיון - בפועל המספר גדול יותר) ואחוז הפשיעה בקנדה נמוך משמעותית בהשוואה לארה"ב.

דוגמא יותר קיצונית? בשנה האחרונה נורו למוות יותר אמריקאים בוושינגטון הבירה מאשר בעיראק ואפגניסטן גם יחד.

לכן צריך לשקול גורמים נוספים כגון עוני, חינוך ומדיניות הגירה. לפחות אחד מהם חייב להסביר מדוע ארה"ב נמצאת במקום הראשון בעולם המערבי, בשיעור המוות עקב שימוש בנשק חם

http://www.nationmaster.com/graph/cri_gun_vio_hom_fir_hom_rat_per_100_pop-rate-per-100-000-pop

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev0, איך לעזאזל אתה משווה.....?

פה אתה צריך למצוא מי שימכור לך , ואם אתה ילד בן 16, בד"כ גם סוחרי הנשק הלא חוקיים יצחקו לך בפרצוף.

בארה"ב אם יש לך 16 אתה נכנס ל K-mart, הולך למחלקת , קונה אקדח, קופסה או 2 של כדורים, משלם, ויוצא. פשוט ככה, מוכרים אקדחים בסופר.

(וגם שוטגאנים ולמעשה כל סוג חוץ מ Assault rifles כמו M16 וכו', אבל זה סיפור אחר)

בכל מקרה, כמו שבורקס כתב, זו לא הסיבה העיקרית לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם העמדה של דריה לגבי קלות אחזקת הנשק באמריקה ,

לדעתי הסיבה שאנשים בישראל יורים בנשק ונהיים מודעים אליו במסגרת הצבאית הופכים

את האנשים ליותר מודעים לכח של חם ואז לפחד ממנו וככה פחות אנשים מחזיקים בו.

הרי ילד אמריקאי בן 16 שמתוודע לנשק מאיזה חבר דביל סטלן כמו שדריה תיארה פה - לא יבין איזה כח יש לו

ביד ויתחיל לרסס בבית הספר - כפי שאתם יודעים קורה לא מעט בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev0, איך לעזאזל אתה משווה.....?

פה אתה צריך למצוא מי שימכור לך נשק, ואם אתה ילד בן 16, בד"כ גם סוחרי הנשק הלא חוקיים יצחקו לך בפרצוף.

בארה"ב אם יש לך 16 אתה נכנס ל K-mart, הולך למחלקת נשק, קונה אקדח, קופסה או 2 של כדורים, משלם, ויוצא. פשוט ככה, מוכרים אקדחים בסופר.

(וגם שוטגאנים ולמעשה כל סוג נשק חוץ מ Assault rifles כמו M16 וכו', אבל זה סיפור אחר)

בכל מקרה, כמו שבורקס כתב, זו לא הסיבה העיקרית לעניין.

דבר ראשון, כמו שבורקס כתב את זה גם אני טענתי.

שפושע הוא פושע ונשק הוא תמיד יימצא, כך זה לגבי המטורפים בכתבה המדוברת

וכך גם שאר מקרי הפשע שקורים שם(כמו שנאמר, בעיות הגירה וחינוך).

אבל אני קצת מתקשה להאמין שאתה יכול לקנות שם נשק ללא כל רישום, אם תביא

איזושהי הוכחה למה שאתה אומר זה יהיה מצויין, אחרת מה הטעם בבדיקות בליסטיות

במעבדות המשטרה? לפי מיטב ידיעתי בארה"ב עושים את הבדיקות האלה.

הנה טופס הזמנת נשק מחנות נשק און-ליין, תשים לב שהם בודקים את העבר

הפלילי של הבנאם, אז נראה לך שהם לא משייכים נשק לבנאדם? גם בסופר, אותו סיפור:

http://www.impactguns.com/store/le_howto.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש בפורום אנשים יותר מידי תמימים

1-בארצות הברית יש הרבה מאוד מיקרה רצח והרבה מאוד תאונות מנשק חם

2-יש שוק שחור מאוד גדול של חם

עכשיו תבינו משהו -בארץ אם בן אדם יעבור ברחוב אם רובה פילים

מהר מאוד יגיעו כוחות הביטחון לעצור אותו

לאומת זאת בארצות הברית זה בסדר

כן כן בסדר להחזיק רובה פילים :screwy: :screwy: :screwy:

עכשיו תעשו תחשבון הזה -באופן תאורטי אם המשטרה רואה עברין אם לא חוקי

הוא יכול ללכת לכלא והרבה יותר קל לתפוש על זה בארץ כי הנשק לא נפוץ (עזבו שהמשטרה עלובה)

בארצות הברית מי בכלל יחשוד בנשק? זה דבר נפוץ שם

הנשק שם זמין לה"פשעים\תאונות\יתאבדויות

לדעתי זה טימטום מימדרגה ראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שם אם אתה תסתובב עם נשק ברחוב

יבוא שוטר וייבדוק אותך לגבי האם יש לך רישיון

להחזיק בנשק הזה או לא.

אתה מתאר את זה כאילו רחובות ניו-יורק זה כמו סיירה לאון,

תפסיקו כבר לאכול סרטי ו bowling for colombine, המצב

שם זה לא בדיוק משקף את הסרט שאתם אוכלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...