עזרה דחוף!!!התקנת זיכרון ללוח בזמן אמת - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחוף!!!התקנת זיכרון ללוח בזמן אמת

shaithebest

Recommended Posts

אני לא יודע מה לעשות

קניתי עוד כי חשבתי שיש במחשב שלי כרטיס של 512 רגיל שזה מה שכתוב במפרט

מסתבר שהיצרן עשה קומבינה ושם לי 2 זכרונות של 256 כל אחד ואין מקום לעוד חייבים להוציא אחד ולשים את ה512 החדש במקומו

אני עצבני רצח כי קודם כל נדפקתי רק עם 750 מגה במקום 1024

דבר שני אני לא יודע איזה מהם להוציא כי הווינדוס יפול לי וצריך שוב לפרמט?

מה עושים?

איזה מהזכרונות להוציא.?אפשר בכלל להוציא אחד של 256? חייב עזרה אני כאן עם המחשב פתוח ולא יודע מה לעשות\

חשבתי שזה כרטיס אחד רגיל של 512 שקיבלתי עם המחשב, אף פעם לא יצא לי לבדוק את זה בעבר ועכשיו מסתבר שדפקו אותי אני מרגיש פראאייר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון: בחיים אבל בחיים אל תעשה את זה בזמן שהמחשב דלוק

אל תחשוב על זה אפילו

דבר שני: מה שעשו לך הוא יותר טוב כי אז הזכרונות עובדים בDUAL CHANNEL ומפיקים לך עוד בערך 30 אחוז בביצועים

אז זה לטובתך

דבר שלישי: הדרך היא לכבות את המחשב, להוציא סטיק אחד של 256 ולשים במקומו את ה512

אני הייתי מצי לך לקנות עוד סטיק של 512 מאותו סוג כדי שיעבדו בDUAL CHANNEL ולמכור את הזכרונות שיש לך עכשיו אם אתה רוצה להרוויח עליהם עוד קצת כסף כדי לכסות את ההפסד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שלישי: הדרך היא לכבות את המחשב, להוציא סטיק אחד של 256 ולשים במקומו את ה512

טוב שאתה אומר לו,

לא הייתי חושב בחיים שהוא יבין את זה לבד :lol:.

אני הייתי מצי לך לקנות עוד סטיק של 512 מאותו סוג כדי שיעבדו בDUAL CHANNEL ולמכור את הזכרונות שיש לך עכשיו אם אתה רוצה להרוויח עליהם עוד קצת כסף כדי לכסות את ההפסד

הדואל צ'אנל יעבוד לו גם אם יהיו לו 2 סטיקים שונים (במקרה הזה אחד של 256 ואחד של 512).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אל תדאג המחשב מכובה

אני מדבר מהלפ טופ

בכל מקרה

הבנתי שהווינדוס תופס בערך 200 מגה אז אם אני מוציא כרטיס אחד הווינדוס לא יפול?

בכמה אני אוכל למכור 2 כרטיסים של 256 כל אחד 1 של חברה לא מזוהה?

זה לא משנה עכשיו

אתה אומר שאני יכול פשוט להוציא אחד מהם לא משנה מה והווינדוס לא יפול והכל ימשיך רגיל?

רק תאשר לי את זה ואני יעשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה שימוש בזכרון הפנימי של המחשב רק כאשר הוא עולה.

זהו בעצם מאגר מידע דינמי (שלא כמו הדיסק הקשיח) שהמידע עליו משתנה כל הזמן כשהמחשב עובד.

כשאתה מכבה את המחשב, כל מה שהיה על הזכרון הפנימי נמחק (או יותר נכון - אין כל שימוש בזכרון הפנימי).

כשאומרים ש- תופס 200MB זכרון הכוונה היא שהוא עושה שימוש ב200MB כשהוא פועל. אם למשל תוציא את כל הזכרון שלך ותשים סטיק חדש של 512MB, ה- פשוט ישתמש בזכרון החדש.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07: :s07: הוינדוס לא יושב על הRAM... :kopfpatsch: :kopfpatsch:

המערכת נמצאת בהארד דיסק!!!!!! :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אתה יכול להוציא אפילו את שני הזכרונות, ללכת לשחק כדורגל (לא איתם), לחזור, להחליף ביניהם מקומות או לשים אחרים, אפילו רק אחד של 64 מגה...

ועדיין המחשב יעבוד, אומנם יותר איטי... אבל ברור שיעבוד...

קיצר, כן, אתה עכשיו מוציא סטיק אחד של 256, ומכניס אחד חדש של 512, והופך לשמח.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אפשר להוציא אחד מהכרטיסים של ה256 הקיימים בלי בעיה ולא משנה איזה מהם

הבנתי תודה לכולם עזרתם לי מאוד אבל אני עדיין מרגיש פראייר כי החברה שקניתי מהם חסמו ממני את האפשרות לשדרג את הזיכרון

עכשיו אני חייב לקנות עוד זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן חסמו ממני את האפשרות לשדרג זיכרון

כי אם היו שמים לי בקנייה כרטיס אחד של 512 אז היה נשאר מקום לעוד כרטיס והיתי יכול לעבוד עכשיו על 1024 מגה

במקום 750 כי שמו לי 2 כרטיסים של כל אחד 256

ההבדל בין 750 לגיגה הוא קריטי?משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעשו לך הוא יותר טוב כי אז הזכרונות עובדים בDUAL CHANNEL ומפיקים לך עוד בערך 30 אחוז בביצועים

עוד פעם זורקים מספרים באוויר כל אחד ממציא לו מספרים

האמת היא שהשיפור בDC הוא של כ5-10%

ומספיק להמציא תמספרים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה חסמו לך? אם היו שמים לך 1 של 512 אז לא היית עובד בDC ואז היית בוכה על זה. פעם הבאה שאתה קונה מחשב תבדוק ואל תתקמצן על 50-100 ש"ח ותקנה לוח עם 4 סלוטים לזיכרון. זה שקנית מחשב תקציבי זה לא בעיה של מי שמכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...