היי,שאלה על הthinkpad - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היי,שאלה על הthinkpad

קובי 1980

Recommended Posts

אני מאוד מעוניין לרכוש לי נייד חדש בקרוב (שיהיה לי קצת כסף).רוב הסיכויים שזה יהיה מסדרת R של (המחירים שלהם מוגזמים,אבל הכי איכותיים).

מעניין אם המחרים של סדרת ה60 ירדו לאחר שנכנסים ה61.

השאלה שלי,האם בזמן הקרוב מתכננים בלנובו לבטל את החטיבה הנ"ל של המחשבים הניידים.

אין מצב שאני ארצה לקנות .

נכון הם הייצרנים בתאחלס אבל לדעתי ההבדל בין הthinkpad למחשבים של גדולים.

תדה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרת R היא הסדרה הבייתית, ורחוקה מאוד מלהיות הכי איכותית (אמנם היא טובה יותר מדגמים בסיסיים של חברות מתחרות), הסדרה הטובה באמת ה T והיא שייכת לליגה אחרת (וגם המחיר בהתאם).

סביר להניח שהמחירים לא ירדו לקראת צאת ה 61, מה גם ההבדלים ביניהם זניחים, בעיקר שיפור בבאס והכרטיס מסך.

THINKPAD כיום גם מיוצרים על ידי לנובו, אשר קנתה את חטיבת המחשבים האישיים של .

כמו כן למיטב ידיעתי הם מיוצרים ברובם באותם מפעיללים ש יצרה אותם.

אל חשש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרת R היא הסדרה הבייתית, ורחוקה מאוד מלהיות הכי איכותית (אמנם היא טובה יותר מדגמים בסיסיים של חברות מתחרות), הסדרה הטובה באמת ה T והיא שייכת לליגה אחרת (וגם המחיר בהתאם).

סביר להניח שהמחירים לא ירדו לקראת צאת ה 61, מה גם ההבדלים ביניהם זניחים, בעיקר שיפור בבאס והכרטיס מסך.

THINKPAD כיום גם מיוצרים על ידי לנובו, אשר קנתה את חטיבת המחשבים האישיים של .

כמו כן למיטב ידיעתי הם מיוצרים ברובם באותם מפעיללים ש יצרה אותם.

אל חשש.

רגע,אז אתה אומר בעצם שסידרת R לא ממש מצדיקה את מחיר ?

חשוב לי מאוד אמינות ועמידות.

ידוע לי שאחד מנקודות התורפה במחשבים זה הדיסק קשיח.

יקר לי,פשוט יקר לי ה T.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה R לדעתי טוב, אבל קשה לומר אם הוא מצדיק את המחיר, השאלה מה המחיר, ומה מחיר של מפרט דומה של חברה או סדרה אחרת.

בכל מקרה, בקשר לדיסק קשיח, יש ל כל מיני טכנולוגיות לשמור על הדיסק קשיח, אני לא יודע עם הן קיימות בסדרת ה R.

ולרקורד, אם אתה לא מתעלל במחשב נייד, הדיסק אמור לעבוד מספר שנים ללא בעיות, וזאת מפי אחד שגם ניסה להתעלל ולא נפדק לו.

מה שכן יש לי פה דיסק קשיח של בן כ 6 שנים שסוף סוף סיים את חייו, יותר זמן מדיסקים 3.5" שולחניים שהיו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...